Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş 2017 - 2018 Sezonu Genel Tartışma

Llama

Öne çıkan mesajlar

ligde kalmış 8 maç artık oyuna moyuna bakılmaz.

bu saatten sonra sadece maç kazanma vakti yani. 1-0'lara alışmak laızm çok acayip şeyler olmadığı sürece.

benim için de yani 1-0 değil yarım sıfır kazanalım ama kazanalım düşüncesi hakim. artık önümüzdeki yılın planlamasını ona göre yaparız bir şekilde.
Sosyal ağlarda paylaş

O kadar savundum Şenol Güneş'i ama bugün gerçekten çileden çıkarttı beni kendi sahamızda 25 dk forvetsiz oynadık. karşımızdaki takım real-barcelona sanki adamların korner direğinde top tutmaya çalışmalar filan. 30-40 bin taraftar var lan statta ayıptır o kadar insanın verdiği paralara da zamanlarına da. 2. lig takımı yapmıyor bunları artık yazık.
Sosyal ağlarda paylaş

Forvetsiz oynadi dediginiz taliscayi ileri cekip lensi kanada almasi mi?

Ona forvetsiz oynama denmiyo yani hani :P

Tek forvet oynamisiz iste, ama tabi ki bi santrafor olsun istiyo insan taliscanin onunu acacak top tutacak. Lensle yine sacma sapan gol kacirmisiz zaten. Niye olamiyo bu herif anlamak imkansiz ya
Sosyal ağlarda paylaş

forvetsiz oynamadı takım, love ve negredo bir türlü olmuyor şenor da alternatif bir şeyler yapmaya çalışıyor talisca ve babel'i orada deneyerek ama elbette çok geç lel 7 maç kaldı sezon bitimine

quaresma akıllanmamıştır da şu son 7 maçı hayvani konsantrasyonla oynaması lazım çünkü gol atmak için tüm çaremiz quaresma talisca babel'in kişisel performansına kaldı artık bu saatten sonra

oğuzhan harika oynadı bu arada müthiş işler yaptı, cezalı olmasa diğer maçı koparırdı yüksek ihtimalle yazık oldu

https://twitter.com/ozgenonur/status/980390130551803904

önümüzdeki neyse ki içeride göztepe maçı, kapanan bir takıma karşı medel necip orta sahasıyla patlama ihtimalimiz çok yüksekti, üstelik kenardan oyunu değiştirecek adam da yok sonraki maç herkes cezalı
Sosyal ağlarda paylaş

goldbären said:

bu ülkede futbolun herhangi bir ürününe para mı verilir abiler.

ben ortamına eğlencesine para veriyorum ya. şimdiye kadar hakkını verdi paranın.

son alanya maçına para verip gitsem net söverdim ama böyle sıkıcı leş bir maç olamaz, uyudum resmen 2. yarı

ama iç saha maçları %90 zevkli geçiyor zaten. üstüne maç öncesi arkadaşlarla buluşup 2 bira yapmak, hava güzelse maçka parkında şairlerde çimlerde oturmak falan güzel oluyor.

ha dersen ki parkta oturmak için kombineye 2.5k vermene gerek var mı yok ama bahane oluyor işte sdsafa
Sosyal ağlarda paylaş

ben her sezon 2 forma alırdım genelde biri sezon başı, biri sezon sonlarına doğru. öğrenciyken bile para ayırıp verirdim. ilk defa bu sezon almadım.

bu adam olduğu sürecede takımın başında kulübe para harcamayı düşünmüyorum. o kadar soğudum, aziz'i td olarak görmeyi daha çok isterim hatalı da olsa en azından takımın iyiliğini düşünür.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...