Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş 2017 - 2018 Sezonu Genel Tartışma

Llama

Öne çıkan mesajlar

pattisliborek said:

Ve takımda yılda 5m üzeri alan oyuncu oldu... İlk fırsatta bir grup olusup 'biz de onun kadar hatta daha fazla emek veriyoz mq biz de zam isteyelim para varmis demek.' demeli.

Şunu diyen topcunun beyni yoktur takimdan gönder gitsin.

Kendini 10 sene RM kariyeri olan adam ile ayni kefeye koyabilene helal olsun.

Yilda 29582526484m ciro yapan sirkete gidip o zaman bana ayda 50k verin demek gibi bisey.

Pepe 5m eder
Necip 1m eder
Tosic 1m eder. 5m eden adam geldi diye bana da 3m verin diyen adama kapi gösterilmeli ya.
Sosyal ağlarda paylaş

Yani daha önce de aynı örneği verdim de Gomez geldiğinde 3.3 milyon euro aldı. Takımda ondan sonraki en yüksek maaş 1.9 mu neydi sanırım tam hatırlamıyorum.

Kimse çıkıp Gomez niye böyle diyemezdi. Ha dönüşü iyi olmasaydı, patlasaydı transfer diyebilirdi.

Pepe gelip burada iş yaptığı sürece kimse maaşını bir dakika sorgulamaz ki normalde de bunu kullanmamak gerek. Pepe cidden yani Pepe...
Sosyal ağlarda paylaş

Stringray said:

5m imza parası + yıllık 2,5m gibi bir ücrete evrilir, kılıfına uydurulur. gs'deki xelçuk olayına benzemez bu, kendisini pepe ile kıyaslamayın lel dünyanın en iyi 10 stoperinden birini getiriyorsun takıma. takımda kimsenin kendisini pepe ile kıyaslayacağını sanmıyorum.

ilk kısıma katılıyorum. yıllık 3 + imza parasına bağlanır bencede.
Sosyal ağlarda paylaş

Dalacam said:

Stringray said:

5m imza parası + yıllık 2,5m gibi bir ücrete evrilir, kılıfına uydurulur. gs'deki xelçuk olayına benzemez bu, kendisini pepe ile kıyaslamayın lel dünyanın en iyi 10 stoperinden birini getiriyorsun takıma. takımda kimsenin kendisini pepe ile kıyaslayacağını sanmıyorum.

Dalacam ?

Nickin ad + soyad mi ? :)
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

Dalacam said:

Stringray said:

Dalacam ?

Enha Shaman ;)
Sosyal ağlarda paylaş

Yani aslında takımda geçen sene forma giymeyen adamları bir şekilde kesebilsen Pepe'ye direkt boşluk açılıyor. Zerre + yazmadan bütçeye direkt onu koyabiliyorsun.

Şöyle ki;

https://pbs.twimg.com/media/DDHhHemXoAEGU9D.jpg

Inler'i istemiyor ŞG belli, yollarsan üç beşe
Aras, Ömer, Veli'yi bir şekilde gönderirsen. Rhodolfo zaten gitti. Totalde 7 milyon euro zaten geçen seneye göre açık hale gelir.

Aboubakar'ı katmadım çünkü zaten yeni transferler en kötü ondan açılacak 3.5 milyonluk kısmı dolduracak.

Ryan Babel işte gereksiz fazla alacak. 2.1m euro alacak yıllık garanti. hak edişle 2.4'ü bulacak. Saçma bi kontrat.
Sosyal ağlarda paylaş

Dalacam said:

applev0dka said:

Dalacam said:

Stringray said:

Dalacam ?

Enha Shaman ;)

Ben seni bıraktığımda chain heal spamliyordun .d

Olgac ben
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

Dalacam said:

applev0dka said:

Dalacam said:

Stringray said:

Dalacam ?

Enha Shaman ;)

Ben seni bıraktığımda chain heal spamliyordun .d

Olgac ben

aynen :D bıktım healdan ama.
bi sezon ehna oynadım bıraktım bende sonra.
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

Inler'i istemiyor ŞG belli, yollarsan üç beşe
Aras, Ömer, Veli'yi bir şekilde gönderirsen. Rhodolfo zaten gitti. Totalde 7 milyon euro zaten geçen seneye göre açık hale gelir.

Aboubakar'ı katmadım çünkü zaten yeni transferler en kötü ondan açılacak 3.5 milyonluk kısmı dolduracak.

Ryan Babel işte gereksiz fazla alacak. 2.1m euro alacak yıllık garanti. hak edişle 2.4'ü bulacak. Saçma bi kontrat.

inler'e seviyorum ama sana katılıyorum, hakedişte 4. sıradaysan ilk 11 gediklisi olacaksın başka yolu yok.

ömer'in sözleşmesi bitti zaten. veli ve aras'ı acil yollamamız gerekiyor asla kadroya giremeyecekler artık. miloseviç, pedro ve boyko da gönderilmeli.

babel kontratını çok yanlış bulmuyorum ben, ara transferde aldın adamı 5m bonservis değeri var. imza parası vermedin, performans da verdi gayet. seneye kesebilecek bir adam da yok kendisini, başka sol kanat oyuncumuz da yok. ilk 11 çıkıp sezon boyu toplam 15-20 gol + asiste ulaşabileceğini düşünüyorum. o parayı hakeder yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...