Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş 2017 - 2018 Sezonu Genel Tartışma

Llama

Öne çıkan mesajlar

DarKRideR said:

İşte o bek yedeğini çıkıp yerli almak zorunda kalacaksın.

Bu dönemde bek yedeğini, yerli olanını nereden bulacaksın ve nasıl adapte olacak vs... gider de gider. Kalan paranın tamamını vursan şu dönem beki geç, BJK standartlarında yerliyi bile alamazsın.

Kusura bakmayın, Dark yine prenscilik yapıyor ama ben Beck'in satılmasına hem karşıyım hem SAT MINAKOYIM MOTORUN SAT SAT SAT diyorum.

Beck bu dönem giderse o seviyede hiçbir adamı bulup getiremezsin yerli. Sakai falan bekletiliyor biliyorum, onu alsan her şekilde bi yerlere yerli alacaksın. O yok o :(

DarKRideR said:

Beck yerine de Ahmet Oğuz ya da Kerim Alıcı deniyor.

Bak işte Ahmet Oğuz müthiş hamle olur. GG'yi yedeğe iter direkt bana kalırsa çok beğeniyrum.

Kerim Alıcı da Yusuf Acer gibi aşırı potansiyelli ve çok doğru oynuyor ama henüz aşırı toy, GG'yi yedek bırakması imkansız arkasında yetişecek.

İkisi birlikte gelse keşke :(

ÇOK HEYECANLANDIM LAN

Olm su mesajlar arasinda 10 dk fark yok mu ben mi yanlis goruyorum hahaha
Sosyal ağlarda paylaş

Evet asdfdsads

Önce yazdım, sonra twitter dolandım. Haberleri, söylentileri duyunca onu yazdım asdfsad Başka şey olsa editlerdim zaten lel

Beck'in yerini o adamlarla dolduracaksan sezaiusta.jpeg

Onun dışı karşıyım kısmen halen ama 2.5 milyon euroda deli para. Çok kararsızım bu konuda fırtınalar esiyor içimde :(

Sarı saçlım, prensim güle güle
Sosyal ağlarda paylaş

He Ahmet oğuz ismi heyecanlandırsa da bu dönemde yerli oyuncuyu uygun fiyata almak sıkıntı.

Altınordu mesela Kerim için çok para istemez ama Beck'in yerini doldurmaz ilk etap için, halen çok yetersiz oyuncu üstte de yazdım.

Beck'in yerini TR'de şuan dolduracak tek yerli oyuncu Ahmet Oğuz bana kalırsa. Belki Koray Altınay.

İkisini de transfer döneminin kapanmasına 1 hafta kala 2 milyondan aşağıya bile alamazsın bana kalırsa ki bana kalmaz, vermezler. Özellikle Gençler hiç vermez geçmişte gördüğümüz üzere. Gerçi Cavcav yok artık ama asdfads

Yani doğru isme gidip heyecanlandırması ayrı olay, cidden heyecanlandım ama beklentim o kadar yüksek değil. Yine de Ahmet Oğuz cidden harika olur. Hem şuan Beck'i birebir karşılar hem de çok çok daha iyi olma potansiyeli yüksek.
Sosyal ağlarda paylaş

beck yerine adam alınmazsa plan şudur:

sol bek = caner - tosic
sağ bek = adriano - gökhan
stoper = vida - pepe - mitrovic - atınç

başka hiçbir şey aklıma gelmiyor. bunun aklıma gelmesi de kabus gibi bir şey oldu. caner gitse tekrar falan...

monaco maçı, leipzig maçı falan hayalledim 3 saniyeden fazla dayanamadım.
Sosyal ağlarda paylaş

beck stuttgart altyapısıymış transferde bile geri gidiyor adam sdfss
neyse iyi para, potansiyelli bir yerli sağ bek alsak yeterli cl maçlarında gg oynayamazsa bile medel necip mitroviç felan idare eder en kötü ya da caner sol adriano sağ
çöpler yalan oldu galiba bu arada? bu anadolu takımları miloseviç ve pedro'yu neden almaz cidden anlam veremiyorum yalnız. hadi milo hiç oynamadı tr'de galiba ama pedro'nun iyi bir sezonu var adam el maçalarına bile 11 çıktı. gidip saçma sapan adamları alıyorlar yurtdışından.
Sosyal ağlarda paylaş

Smolov'u satın almak istiyormuşuz Cenk'i satıp, en kötü opsiyonlu kiralık kovalıyorlarmış. Cenk satılırsa eğer kesin alınacak deniyor. Krasnodar gerçi bonservise 12 milyon euro çekmiş.

Müthiş olur müthiş, Negredo'dan daha iyi adam benim gözümde yedek bile bırakır onu. Bu toprakları, sert rakipleri de çok iyi bilen bi adam.

İnşallah şu hamle olur ya. %25 şampiyonluk şansı arttırır tek başına Smolov bu ülkede.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Beşiktaş, 12.5 Milyon Pound'u 24 ay taksitle ödemek isteyen Crystal Palace'ı reddetti. Cenk Tosun, Beşiktaş'ta kaldı. (beIN SPORTS)

Şu net yalan, yerine birini bulabilselerdi alacak direkt satmışlardı.

B planın olmayınca ayağına gelen mükemmel fırsatı da değerlendiremiyorsun.

Gerçi daha sabah yazdım. Bu dönemde forvet bulmak harbi çok zor :(
Sosyal ağlarda paylaş

Ben mesela düşünmeden Cenk'i satar, yok biraz düşünürdüm ama satardım; forvet için aramalara hemen ardından başlardım. Bulamazsanda sıkıntı yok. Sotede yatan Sosa var. Alırsın koyarsın kenara. Gerektiğinde talisca en önde, arkasında sosa yaparsın. negredo ilerideyken de talisca gerisinde vs. sokarsın. ligde pektemek de gayet yeterli idare edersin.

Çok büyük balık kaçtı ya...

Sotto said:

Essek gibi paralari var forvete ihtiyaclari var taksitle odemeyiversinler bi zahmet. Palace kumer duser bu sene.

diğer yandan evet, bu da var.

herkese mal gibi para saçarken cenk için şu para bildiğin kelepire almak.

cenk şu istikrarsızlığına ve fiziğine rağmen bi ingiliz olsaydı gözü kapalı 15'ten kapı açılırdı mesela. 17-18'lere falan bu ayarda çöpler gitti 2 senedir dolaştı.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...