Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş 2017 - 2018 Sezonu Genel Tartışma

Llama

Öne çıkan mesajlar

senolu tebrik etmek lazim. ne babel oynuyor ne quaresma. caner'den az girisimleri oldugu zaman oturup dusunmesi lazim. babel en azindan firsatciligini konusturdu. 75'de mi cikti quaresma? bu kadar lacka oynayan rakibe karsi lens'i hazir gormuyorsan cift forvet oynarsin, yine cekmezsin o kisirligi. yenilen goller biri yetenek, oburu de bizim hatamiz. onlar olur ama su mac bizim icin 4 golluk macti. tosic'in boyle yardirdigi kac mac izlemisizdir? sifir.
Sosyal ağlarda paylaş

harbi kendi kendimize bi zaaaaaaa çekeyim

abi gerçekten de 2 şut var ikisi gol oldu

değişiklik yapmıyor yapınca da dengesi bozuluyor takımın ben anlamadım bu iş. lens değişikliği tamamen gaz diye düşünüyorum 2-1 öndeyken anlamsız geldi bana. 2-2 den sonra negredo hadi neyse.

abi bütün bunlar bir yana fabri büyük sorun, 3 seneyi geçti şu GK sorununu çözemedik arkadaş. böyle giderse bu sene kriz geçirtir fabri bize
Sosyal ağlarda paylaş

Aceace said:

19 Ekim 2016'da ne yazmışım.

Aceace said:

applev0dka said:

Gs'li gibi yorum yapayim mi ?

Yilan gibi akıyoruz resital sunuyoruz ezdik resmen ilk yarida

Sdfsfabhz

Yav şampiyonlar ligi maçınız var. Hala GS derdindesiniz ha.

Yalnız bişe diyim mi. Tolga>Fabri.

Aceace said:

Düzelteyim.

Tolga >>>>> Fabri
Sosyal ağlarda paylaş

Yav tekrarlıyorum.

Büyük takım 1 defa kaleci alır. Aldığı kaleci de TAŞ gibi kalecidir. O kaleci de emekli olana ya da kendisi başka bir takıma gitmek istediğini söyleyene kadar oynamaya devam eder.

Benim gözümde Fabri TAŞ gibi kaleci konumuna hiç gelemedi. Sanmıyorum ki bir gün gelsin.
Sosyal ağlarda paylaş

önce self-zaaaa

ŞG verdi yine maçı hamsi beyni durunca. Yaptığı her hamle yanlıştı, doğruyu bile yanlış zamanda yaptığı için yanlıştı.

Takımda dikine oynayan ve savunma derinliğini sağlayan Oğuzhan'ı çıkarıp Medel'i aldı. Medel'in oyuna girmesi ok, Oğuzhan niye çıkıyor? resmen öne top çıkarmakta zorlanmaya başlandığı gibi oğuzhan'ın yokluğunda orta sahada +1 oldu kasımpaşa basmaya başladı. üstüne gol zaten geldi göbek atağında.

Hadi Medel - Tolgay ok, Tolgay'ı DMC çekip Medel'i ileri atmak oyun kursun diye bambaşka bir kafa... Sonradan fark etti ama iş işten geçmişti.

Negredo'yu oyuna alacaksan 60'dan sonra al, son 5 dakika yedek kulübesiyle birlikte savunma yapan takıma çift forvet alsan ne olacak? Bu adam 5 dk 5 dk form mu tutacak? Maç 2-2 olmuşken?

Alsaydın 60 da oyuna Cenk'i kanada çekip atıyorum Babel yerine 10 numara hamle derdim. kasımpaşa gol ararken negredo ve cenk alan bulup bir gol daha atardı mesela.

niye yapmadı. çünkü şg tam bir anadolu köylüsü. 1-0 skora yatmayı seven bi korkak. ben buna da artık ikna oldum.

Ya bu adam şu takım ile 1-0'a yattıkça benim kendimi si..., yakasım geliyor. Bu kadro, bu yapı ile 1-0'a yatmak nasıl bir köylülük ya...

Talisca, Quaresma ikinci yarı yoktu, Quaresma gerçi komple yoktu da o prensi. Ronaldo gelse o kanada yine kesmez Quaresma'yı bu köylü. Lens'in girmesi doğru da işte orada Oğuzhan'ı çıkarıp medel'i alınca Talisca ile bağlantıyı kopardığında otomatik olarak Lens'in kanat organizasyonunu da sekteye uğratıyorsun vs...

Amann neyse...

Çok temiz vurdular gittiler. 2 bala gol diyorlar yine, he bala gol. Adamlar yakaladığı her pozisyonu değerlendirdi. Sen malsın, her pozisyonu yedin.

Maçın 2/3'sini domine edip gol atamadın, beter ol beter...

Bu sene BJK'den çok umudum yok kaç kere dedim, son 3 maç ciddi anlamda olmayan umudumu da iyice sıfıra indirdi. Bu senede şampiyon olursak bu kadar kötü bir yönetim ile GS-FB-Başakşehir-TS falan cidden siktir olup gitsinler, bu ligden bu bok olmaz harbi...

4-5 yıldır defa bu kadar leş sezon açılışı yapıyoruz. Takımda zerre ışık yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Aceace said:

Yav tekrarlıyorum.

Büyük takım 1 defa kaleci alır. Aldığı kaleci de TAŞ gibi kalecidir. O kaleci de emekli olana ya da kendisi başka bir takıma gitmek istediğini söyleyene kadar oynamaya devam eder.

Benim gözümde Fabri TAŞ gibi kaleci konumuna hiç gelemedi. Sanmıyorum ki bir gün gelsin.

fabri gayet sıradan bi kaleci, bunu 1 senedir söylüyorum.

tek avantajı tolga'ya göre daha çok güven veriyor oluşu, onun dışında bir çok açıdan tolga daha "yetenekli" bir kaleci. hatta daha iyi kaleci.

tolga'nın tek sıkıntısı mental devamlılık yok, oyun içinde de kopuyor ve güven vermiyor.

Güven vermek başlı başına kaleci +'sıdır, bir kalecinin performansını %30-40 etkileyen "psikolojik" bi yetenektir, ödüldür diyelim.

Ha halen ben de çıkar Fabri'yi 10 kere Tolga'ya tercih ederim. Orası öyle, sırf bu sebepten.

Fabri'nin cidden güven vermesi dışında hiçbir artısı yok. Onu da bir süredir yiyor bence o da kalmayacak bu gidişle.

edit:

Ha bi avantajı da ayakla iyi oyun kuruyor Tolga'ya göre, ciddi anlamda önemli bi fark aslında da oyun stiline göre.
Sosyal ağlarda paylaş

abi bana dediysen valla totem değil.

tamam daha çok erken ama cidden ışık yok. en son böyle bilic'li ikinci sezon ağlıyordum. ocak'tan itibaren bu takımdan bi bok olmaz diyordum td kararlarını ve oyuncu grubunu gördükçe, özellikle td kararlarını gördük olamadık.

geçen sene rakipler boktan olmasa biz cidden şampiyon olamazdık.

şg ilk sezonunun kredisini yiyor güzel oyun diye, geçen sene totalde 5 maç domine edemedik ligde o şekilde şampiyon olduk.

bu sene anadolu takımları ciddi seviye atladı. gs'nin atladığı seviye ortada, fb bile geçen seneden bi tık daha iyi. başakşehir ortada, TS bence en sürpriz aday olacak.

Yeni Malatya bile patır patır kaliteli transfer yapıyor. Bu sene lig ciddi anlamda güç dengeleri değişir. Osmanlı dışında şu kesin küme düşer diyeceğin takım yok. Alt sıralarda bile cehennem ateşi var.

BJK bu kafayla giderse tokatlana tokatlana bi hal olur.

Her şeyden önce taraftardaki kibir yönetimi ve oyuncu grubunu da sarmış belli, 3-4 hafta içinde bu kafa değişmezse taraftardaki de dahil bizden o yüzden bi bok olmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

https://pbs.twimg.com/media/DHi2TTCWsAExfmr.jpg

Şu açıklamaları gördükçe işte bu takımdan bu kafayla bi bok olmaz diyorum. Adam 60 dakika 1 fark skora yattım, domine ederken bile maçı takımı hücuma çıkartmadım ve eksik bırakanlara müdahale etmedim; hata benim diye kabul etmek yerine su molası ne, çay molası da verelim 2 dk daha uzamalıydı maç falan diyor.

Ağlak hamsi yine iş başında...

Daha çok görürüz bu sene böyle açıklamalar TS ve Bursa'daki gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...