Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş 2017 - 2018 Sezonu Genel Tartışma

Llama

Öne çıkan mesajlar

keşke sulanıp alsalar.

2 senedir vida'nın tek talibi bizim olmamız mı kötü yoksa 2 senedir bu adamı alamıyor oluşumuz mu daha kötü halen karar veremiyorum.

her şekilde sürekli şu adama gitmek ve sürekli istemek nasıl yetoluk...

pepe öncesi yine kabul edilebilir transferdi de şimdi hiçbir mantıklı yanı yok...
Sosyal ağlarda paylaş

bu adamın prensçiliğini halen kabul etmiyorsunuz, selçuk gelir şaşırmam.

onun dışında maliyeti uygun olacaksa ki sanmam, ama atıyorum 1.2 milyon euro falan alacaksa gayet iyi rotasyon oyuncusu olabilir.

Yani şu var. Kağıt üstünde BJK'nin isteklerini 9/10 10/10 falan karşılar ama Dany transferi gibi olur, realitede büyük sıçma ihtimali yüksek. Ama ankalanırsa ve oynamaya karar verirse tekrar free'den çok iyi iş olabilir.

Ha o riski almaya değmez bence. Rotasyon gayet yeterli şuan Selçuk'a 1 milyon üstü verilecek her para çöp olur.
Sosyal ağlarda paylaş

ben dayanamam abi selçuk falan izlemeye..

biri gelsin bana dokunsun da düşeyim diye bekleyen orta saha mı olur, topu aldıği gibi basıp kıçını rakibe yaslayan adamı zaten şenol oynatmaz 2 maç sonra keser el freni bu adam diye..

bizim oyun stiline asla gitmez selçuk falan, dertleşmek istiyorsa cibiliyet reyizin sözleşmesini uzatsınlar. boğazdaki yalısında hamsi tava yaparlar
Sosyal ağlarda paylaş

ultra gereksiz, denildiği gibi konuşacak adam kalmadı diyedir yardımcı hoca da gitti şg tek kaldı tüm gün kulüpte herif bir de. da kardeşim bari okay iste yusuf yazıcı iste vizyon diyelim ya yusuf erdoğan, musa çağıran iste ona bile ok yani.

ki oraya futbolcuya ihtiyacımız yok bize vasatın bir tık üzeri türkiye altyapılı stoper / sağ bek lazım, biri hiç yok diğeri de takımda zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...