Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Altered Carbon (2018) - Netflix

Komutan

Öne çıkan mesajlar

abi sanat ekibi iyi iş yapmış, benzeri eserlerden iyi dersler alıp aktarılmış hikayeyi de iyi bir tempoda ne acele ederek ne de bayacak şekilde anlatıyorlar. fakat gördüğüm kadarıyla konuda bir felsefi derinlik yok.
işte şu yıla şöyle bi teknolojimiz varmış, bu da kahramanımız şu da kahramanımıza verilen görev. haydi iyi seyirler.
meh derken bu eksikliğe hitaben söyledim. tabi daha ilk bölümü izlediğim için dizi meh değil de ilk bölüm meh dedim.
toparlar belki. hani izletiyor mu izletiyor da şu an beklentimi düşürmüş vaziyette devam edicem.
Sosyal ağlarda paylaş

Ilk bolumu izledim. 10 numero 5 yildiz. Basroldeki adami zaten house of cardstan severdim. Yakismis. Yanliz o gelecek evrenini cok iyi yansitmislar. Blade runner havasi var ama bana daha inandirici geldi burdaki arka plani.

spo

arapca, ispanyolca konusma koymuslar, sokaklari gosterirken de carsafli kadinlar, ve ciplak yuruyen adamlar vardi, biraz globallesmis bir evren cimek istemisler, ama zengin hala zengin.:)

Sosyal ağlarda paylaş

Milamber said:

2 günde bitirdim gayet güzeldi ama çok aşırı epic bi konusu yok gelecekte geçen düz polisiye. expanse fln daha ağır güzel bana göre konu olarak. belki diğer sezonda başka bişiler katarlar. bir de finalden

kardeşini öldürmesine üzüldüm :(

yok bir expanse değil tabi ama scifi yoklugunda güzel gidiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Milamber said:

kardeşini öldürmesine üzüldüm :(

spo cvp

Hic uzulmedim ya, hatta kadindan nefret ettim. Abi ne kadar aci yasamis olursan ol, hayatin zorluklari kayiplar sunlar ....her seye eywallah ama bu kadar degismek ? actigi genel evden, oldurdugu kadinlara adamlara cocuklara, yaptigi pislikler, icine girdigi hatta bizzat kurdugu o carklar... abi bu kadar evil olunabilir mi? Gerci taa en basinda Quell'i oldurmus, hatta satmis, yani zaten yellozluk o zamandan geliyor... bu kadar abi possesiveness kardes hicbir filmde gormedim :) hic uzulmedim gebersin diye bekledim butun bolum boyunca, bir o bir de ona tapan akildan kontak tetikci. .

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...