Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Avrupa Ligi Top 8 | Beşiktaş - Lyon | 20 Nisan 2017 22.05

Llama

Öne çıkan mesajlar

tunch said:

applev0dka said:

Catze said:

beşiktaşı ait olduğu yere süt ligine geri gönderdiler zaaa

Elinize verdikleri lige mi

gerçekleri ifade eden şu mesaj ban sebebiyse adam kalmaz forumda..

Gercekleri birbirnizin eline vermeden, orasina burasina koymadan yazamiyorsaniz zaten isiniz yok forumda. Sirf bu sebepten kalmayacaksa varsin kalmasin.
Sosyal ağlarda paylaş

di said:

tunch said:

applev0dka said:

Catze said:

Gercekleri birbirnizin eline vermeden, orasina burasina koymadan yazamiyorsaniz zaten isiniz yok forumda. Sirf bu sebepten kalmayacaksa varsin kalmasin.

gerçekleri ifade etme şeklinden çok adamına göre muamele var gibi sanki..
Sosyal ağlarda paylaş

Surekli ayni sebepten atilan kisi yine atilinca nasil adamina gore muamele oluyor anlamadim ama oyle olsun hadi.

Hep ayni seyi yapilan adamina gore muameleyle atiliyor evet. Ona gore davranin iste.

edit: bu arada bir yandan delikanlilik ayagina sikayete basmayip bir yandan su da yapmisti atilmadi modundasiniz. Kimsenin haberi olmazsa yapilandan kimsenin atilmamasi da normal gayet.

edit 2 : atilan kisi atildiktan sonra geldi oyunda hala madem oyle ben de soyle yapicam boyle yapicam diye deliriyodu. bu kafadakini niye atmiyorum da barindiriyorum bilmiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

di said:

tunch said:

applev0dka said:

Catze said:

şu ban olur olmaz ayrı da di tam bir emekli albay modunda takılıyor yahu forumda.

her şey onun dediği gibi olacak, saçma da olsa.

bu konudan bağımsız, erolbuyukburc.jpeg

neyse bu arkadaşların banı da açılır yakında.

fabri her yerinden öpüyorum diyerek geceyi tamamlıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

calimero said:

Hah mesela bak yine haklısın. Sorun hep bizde, başkasında. Bundan bahsediyorum.

Edit: saldırmak? Delirmişim? That's what I'm talking about.

Konuya sikayet ustune geldim, yaptirimi uyguladim, sonra sen geldin, ben emekli albay oldum. Arada bir alaka yok, senin birden belirip olayi kisisellestirmen var. Haliyle evet, sorun bende degil sende.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi banla git o zaman. her konuda bir hayat dersi verme gerekliligi duymalar. Gerek yok yani. Hele topic kilitlemeden once karşı tarafa söz hakkı tanımadan salak vb falan diyorsun hayat dersi verirken bazen self ban cakacaksin bir sonraki konuda diye endişeleniyorum. Ama tabi oralarda da haklı olduğun için self ban gelmiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

calimero said:

Abi banla git o zaman. her konuda bir hayat dersi verme gerekliligi duymalar. Gerek yok yani. Hele topic kilitlemeden once karşı tarafa söz hakkı tanımadan salak vb falan diyorsun hayat dersi verirken bazen self ban cakacaksin bir sonraki konuda diye endişeleniyorum. Ama tabi oralarda da haklı olduğun için self ban gelmiyor.

Baya kafan karismis senin. En iyisi mi yat sen.
Sosyal ağlarda paylaş

olm adminler her forumda %99 oranında ne olursa olsun haklıdır zaten ona yapacak bişe yok, neyin tartışmasını yapıyorsunuz.

ama burada apple gitmiş açık açık iğrenç, benim de buralarda okumak istemeyeceğim türde bi mesaj atmış. tabii ki cezasını çekecek, ki apple bunu sürekli yapıyor, 1-2 değil.
Sosyal ağlarda paylaş

adamına göre muamele yapmayan ilk admin di olabilir şu forumda, saçmalamayın. beni banlamıştı ama heralde bir yerden nerdendi yahu.

apple rage modda zaten muhtemelen, ban iyi gelmiştir ona dsjhkfsg. ama pis kaybetti beşiktaş ya, üzüldüm gerçekten en azından final oynasa sevinirdim. yapabilirdi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...