Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Playerunknown's Battlegrounds

sabonis

Öne çıkan mesajlar

sinera said:

Abi şu oyunda yaşadıklarımı videoya çekmem lazım. Bu kadar salakça olaylar olamaz.

Dun bir buggy gordum inerken hemen yanina indim. Ayni an baska bir adam daha indi. Ayni anda araca geldik ama o direksiyonu kapti ben arkayi :D

Bir sure beraber yolculuk yaptiktan sonra adam duraklayinca indim ben. Sonra 5 dk kahkahalar esliginde adam tarafindan ezilmemeye calistim :D Bir kayanin cevresinde dondum, bir ara ustune ciktim sonra tekrar dondum falan hahahaha. Vazgecmedi herif ezdi en sonunda ama cok eglenceliydi :D
Sosyal ağlarda paylaş

mp4 format h264 codec yapacaksınız gençler hadi benden size video editor kıyağı. bitrate'i de 3-4'lerde falan tutun, audio quality de 128kbps üstü gereksiz. hatta iyice çingeneliğe girersek Variable Bit Rate (VBR) Constant Bit Rate (CBR) seçeneği de sunuyorsa editorünüz, VBR seçin biraz da ordan kırpabilir dosya boyutunu.
Sosyal ağlarda paylaş

mokoko said:

abi obs bende de var aşırı rahat ve güzel program ama 20 30 fps fark ediyor nerdeyse kayıda başladığımda. o yüzden vazgeçtim onu kullanmaktan. birde shadowplay'in geriye dönük kayıt olayı olması falan biraz daha kullanışlı yapıyor ama işte onda da yukarda bahsettiğim problemler var.

obs'i daha performanslı kullanmak için yöntem var mı?

shadowplay kolay baya ya. obs ile kayıt işkence bence, stream için iyi obs.

shadowplay'deki sıkıntıları çözmek için birkaç yöntem var.

1) ses ayarlarında gelişmiş'ten 24 bit 48k seçebilirsin cızırtı için.

2) vegas/adobe premiere'e attığın zaman audio channels'a girip ikisini de left yapabilirsin yine cızırtı varsa.

3) bu en garantisi, en azından benim için: shadowplay'in içindeki push to talk - open mic'i kullanmayacaksın. hep kapalı tutucan mikrofonu. bu da cızırtıyı engelliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

shadowplay tavsiyesi de vereyim, kayıt yapacağınız oyunun yüklü olduğu disk'i seçmeyin shadowplay'in arabelleği için. başka disk seçin. SP sürekli veri yazıyor seçtiğiniz diske, kaydet dediğinizde onu kalıcı hale getiriyor. eğer oyunla aynı disk seçili olursa heyvan gibi şiyapıyor oyun, fps falan yerlerde sonra.
Sosyal ağlarda paylaş

cicibeybe said:

sinera said:

Abi şu oyunda yaşadıklarımı videoya çekmem lazım. Bu kadar salakça olaylar olamaz.

Dun bir buggy gordum inerken hemen yanina indim. Ayni an baska bir adam daha indi. Ayni anda araca geldik ama o direksiyonu kapti ben arkayi :D

Bir sure beraber yolculuk yaptiktan sonra adam duraklayinca indim ben. Sonra 5 dk kahkahalar esliginde adam tarafindan ezilmemeye calistim :D Bir kayanin cevresinde dondum, bir ara ustune ciktim sonra tekrar dondum falan hahahaha. Vazgecmedi herif ezdi en sonunda ama cok eglenceliydi :D

Aahah aynı muhabbet ya. Duo da karşı kıyıya gidecez arkadaş uçabildi ben bota inmeye çalışıyorum. Biri benden önce indi bota direk bindi geride düşen arkadaşını bekliyor. Bende indim yanına bindim direk sonra başka bir adam daha bindi ben arkadaşı zannediyorum. Meğer arkadaşıda gelmemiş daha en son bi adam daha binince anladık. Voice chatten trollemelerle falan karşı kıyıya geçip şehirde silah aramaya dağıldık. Bizim arkadaş olm kaç kişi geldiniz lan misafir mi getiriyon yanında hayırdır diye bana bağırıyo skypedan falan :D
Sosyal ağlarda paylaş

dünkü -deno çıktıktan sonra- birinci olduğumuz oyunun kaydı;

02.07.45'ten itibaren
https://www.twitch.tv/videos/158125322

highlights:

02.20.10 - 02.21.35 arası muazzam rescue operation

02.24.05 - 02.25.15 arası epic GTA fight, sonrası hüzün :(

02.36.30'dan itibaren de ammoniac'ın üstün hizmetleriyle viktöri
Sosyal ağlarda paylaş

ya geçiniz ya.

hangi bi rezillikten bahsediyim, dün four man squad'da aiko'nun lathspell'i arabada down edip kendi de öldükten sonra bizim son ikiye kalmamız mı, atilla'nın shotgun ile arka arkaya iki kişiye friendly fire ile knock out çakması mı.

YOKSA SENİN GENEL KALİTESİZLİĞİN Mİ. dün win alamadık aq.
Sosyal ağlarda paylaş

-Deno- said:

ya geçiniz ya.

hangi bi rezillikten bahsediyim, dün four man squad'da aiko'nun lathspell'i arabada down edip kendi de öldükten sonra bizim son ikiye kalmamız mı, atilla'nın shotgun ile arka arkaya iki kişiye friendly fire ile knock out çakması mı.

YOKSA SENİN GENEL KALİTESİZLİĞİN Mİ. dün win alamadık aq.

sen gittikten sonra yine bi 2. falan olduk da 1'i göremedik bu sefer :(
Sosyal ağlarda paylaş

Good news everyone! 1st person servers are coming to @PUBATTLEGROUNDS in our next monthly update!

oyunu zorlaştırıyor ama bir yandan da aslında benim gibi oynamayı beceremeyenler için iyi aslında. 3rd person olunca dikkat etmen gereken milyor şey oluyor, sürekli etrafını izlemen vs lazım. 1st person olunca belki iyi oyuncular ile nooblar arasındaki fark kapanır mı? asdfhuadsh.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...