Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[SATILIK] Gezen Tavuk Yumurtası ve Çiğ İnek Sütü

Abus

Öne çıkan mesajlar

sabonis said:

Abus said:

Aluriel said:

sabonis said:

5 litrelik sütü 3-4 günde kim nası içecek la :P

yoğurt yapılıyor güzel oluyor baya

Aynen bu sütten yoğurt yapın yiyin ya da herhangi bir çiğ sütten yoğurt yapın yiyin marketlerdeki yoğurtları yiyemez oluyorsunuz.

Markettekiler yoğurt değil başka kimyasal bir şey :(

tikveşli yoğurt harici yoğurtlarda istediğim tadı bulamıyorum ben ya. ama tikveşliye laf ettirmem :P

bu arada anama gösterdim 30 yumurta falan alalım dedi =) kontağa geçiciim

Sipariş verirken söylesene ben de süt alıcam sanırım yakındayım zaten 2 kere git gel olmasın :)

Bu arada evet tikveşli market yoğurtlarına göre baya başarılı da
Evde yapılan yoğurdun yerini tutamaz hiç bir yoğurt.
Sosyal ağlarda paylaş

Aluriel said:

tikveşli mi?

nigger please

tikveşliye falan çok iyi diyorsan yoğurt yememişsin demnektir hayatında. he marketten alacağın shit tier yoğurtların iyisi dersen ok ama

hacı senin köylü title'ın var zaten. ama ben hayatımda köye gitmedim, yapcak bişe yok. tikveşli konusunda da geri adım atmam. getirin yedirin güzel yoğurt, o zaman tamam haklısınız deriz :D
Sosyal ağlarda paylaş

Frostbite said:

ankarada neden boyle olusumlar yok :(

var abi nasıl yok ayaşın güdülün köylerinden süt getiren var hatta o kadar uzaga gitmeye gerek yok yuva mah de manda sütü bile var bi kere alip yogurt yapmistim uffff boyle bir lezzet ve kıvam yok ayrıca sütü pişirirken de bir gram kokmadi oyle de mukaddes bir hayvanmis manda
Sosyal ağlarda paylaş

abi benim iş arkadaşı maltepede bir sitede oturuyor

aynı siteye her gün 8-10 sipariş geliyor aşağıdaki siteden satışa yetiştiremiyorlar.

http://www.ipekhanim.com/ipek_hanim_ciftligi/ciftlige_giris.html

işi biraz markaya çevirip kadınlar kulübü tarzı yerlerde gazlamanı öneririm.
Sosyal ağlarda paylaş

ben abus'tan aldım dün akşam süt ve yumurta, sağolsun kapıya kadar getirdi zaten yakınmışız baya =) abi yumurtayı sabah yerken resmen aradığım yumurta bu dedim ahahah en son böyle geçen yaz didimde yol kenarında güzelini bulmuştum. sütü de direkt attım tencereye kaynattım, biraz fazla kaymak oluştu ben içine karıştırmak yerine alıp ayırdım. sıcakken bir bardak içtim biraz ağır kıvamı ve yağlı ama çok lezzetli. 2 kilosuyla da yoğurt yaptım kıvamı tadı falan şahane.

10/10 wud buy again.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...