Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

LG G6 webtekno

xwhiplashx

Öne çıkan mesajlar

Quo-Vadis said:

Arkadaş şu telefonları iyicene kürek gibi yapmaya başladılar.
Şu iPhone 4s büyüklüğünde telefon kalmadı piyasada. Hadi onu geçtim iPhone 5 ebatlarına da razıyım.
Yok ya, o ebatlarda eli yüzü düzgün bir tane cihaz yok. Varsa Yoksa, ekran 4k, bilmem ne çözünürlüklü , kamera aşmış ,fındık fıstık anlatıyorlar. O çözünürlüklere, güdük güdük pilleri koymuşlar. 1 gün sonuna zor dayanıyor telefon.
HTC HD2 mi resmen özlüyorum be.

Var?
Sosyal ağlarda paylaş

Quo-Vadis said:

Bone said:

Var?

Hangisi var ?
Giriş seviyesi diye itelenen, düşük profil, ve ayrıcana uyduruk çin telefonlarından bahsetmiyorum. İOS cihazlarda ilgimi çekmiyor.

var ise bildiğin bir tane, bakayım ona.

XZs 5.2 inç ekran. S7 5.1 inç ekran. Zenfone 2 Lazer 5.0 inç ekran. OnePlus X 5.0 inç ekran. Google Pixel 5.0 inç ekran. Galaxy A3 4.7 inç ekran. iPhone 7 4.7 inç ekran. Z5 compact 4.6 inç ekran. Blackberry Keyone 4.5 inç ekran. iPhone SE 4.0 inç ekran.

Ha yok, hem 4.0 inç'ten küçük olsun, hem amiral seviyesi telefon olsun, hem de pil ömrü yüksek olsun diyorsan, o fiziksel olarak mümkün değil tabii...
Sosyal ağlarda paylaş

http://m.gsmarena.com/results.php3?nYearMin=2014&nRamMin=1500&fDisplayInchesMin=3&fDisplayInchesMax=4.5&nBatCapacityMin=1500

Hem 4.5'dan küçük hem de iPhone 4s piline yakın isteniyorsa bunlar var. Ama dediğim gibi onlardan çok büyük fotoğraf ve performans kalitesi beklememek lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

• 6 ay sonra ...
ad3m said:

Hala lg g2 kullanıyorum lan fazlasıyla yetiyor nedir bu hep next tier aşkı? Hiçbir zaman anlamadım.

sadece sms yazıp cep telefonuyla arıyorsan, yeni 3310 bile yeter tabii ki de,
her yeni telefonda uygulamaların performansını biraz daha arttırıyorlar, kameraların çekim kalitesini arttırıyorlar, bi de yeni teknolojileri destekliyorlar.
bu tip özellikleri kullanıyorsan da, ara sıra yenilemek gerekiyor.

yoksa 80 model bmw de yolda gidiyor, 2010 bmw de...
Sosyal ağlarda paylaş

Yeni aldım.

Eski telefonum da G4'dü. Bootloop yüzünden mefta olunca ithalat garantisi nedeniyle 6 ay THH süreciyle uğraştım. Sonra gittim yine LG aldım, tabi bu sefer LG TR garantili.

Bilinen kronik, fatal arızası yok.

Artıları;
- Ekran gövde oranı
- 5.7' olmasına karşın aşırı büyük değil
- Çözünürlük ve renkler
- Geniş açı kamera
- Fiyat (2.300 - 2.400 TL arası)

Eksileri;
- Bildirim ışığı yok (Always On özelliği var fakat şarj ve geceleri göreceğiniz ışık sızması rahatsız edebilir)
- Parmak izi okuyucu arka tarafta (bazıları için problem olmayabilir ama önde olması daha kullanışlı diye düşünüyorum)
- Diğer amiral gemilerine göre biraz kalın
- İşlemci 2016 model (ben bir eksinini henüz görmedim)

Bununla beraber OnePlus 5 bakıyordum fakat garanti nedeniyle LG'yi tercih ettim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...