Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Keşke patide kız üyeler de olsaydı. Kız topicleri açıp konuşabilseydik...

dylanN

Öne çıkan mesajlar

dylanN said:

Belki bir gün...

keşke patide bazı şeyler olsaydı da, olmadı.
oyun sitesi haline dönüşsün dedik, "böyle güzel" dediler kaldı.
ankara'da 10-15 üye toplanırdık, 1-2 de kız üye geliyordu. o da yok artık.
oyun forumu ile "boş eğlence forumu" arasında sıkışıp kaldık.
gerçi "böyle güzel", boşver böyle kalsın.

en hardcore oyuncu kızların bile, sosyal platformlarda takılmaktan keyif almadığını görüyorum. geriplanda ve küçük arkadaş grubu arasında kalmayı seviyor. erkekler yeni insanlar görüp tanışıp çevresini geliştirken, kızların zaten oyun dışında da kendi kendine üreyen bir çevresi olunca iplemiyorlar.
bu da onların oyun forumlarından kaçmasına neden oluyor.
en fazla üyeler sevgilisini getirir, "ay merve sen de mi burdaydın, batuhan çağırdı beni de, ne güzel oldu seni görmek" şeklinde muhabbetlerle devam etmekten ibaret oluyor.

gerçi who cares, this is paticik, continue with this.
Sosyal ağlarda paylaş

şaka bi yana kız gelince doksan kişi yazıyor, abov diye kaçıyor tabi kızlar da normal olarak

yazmayanlar da laf sokuyor falan

ha gerçi herkes herkese laf sokuyor, sırf qarı diye pozitif ayrımcılığın lüzumu yok.

yani ne bilim, başından beri böyleydi zaten paticik. çok öyle şey yapmanın anlamı yok.

tl;dr şey yapmayın
Sosyal ağlarda paylaş

- 543

Laurelin said:

pati turkiye geneline kiyasla kurtarilmis alan gibi, istegi anliyabiliyorum ben. kendi acimdan yorumlarsam soyle guzel oyun muhabbeti yapabildigim sayili ortam var, reddit misal les otesi

ana akim uzerinden yapilan steryotipler tartismalari hatta platformlari mafediyor birde algi yuzunden. hani insanlar asiri abartiyor ve bi noktadan sonra algi gercek oluyor falan filan

git kadinlar kulubune tartis demek hani burda "git donanimhaberde konus" demek gibi bisi, ikiside ayri kanser 95 IQ ortalamali yurdum insani yuzunden

+341
Downvoted for shitposting reddit
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...