Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Süper Lig 13. Hafta | Fenerbahçe - Beşiktaş | 3 Aralık Cumartesi - 19.00

Llama

Öne çıkan mesajlar

https://pbs.twimg.com/media/CywlbFSWEAEi96E.jpg

Bu kadronun Kadıköy'den galibiyet çıkarma ihtimali yok. Kıyaslayacak bir şey bulamadım yok diyorum direkt...

Beklenti zaten taraftarda çok yok gördüğüm kadarıyla, FB taraftarı da ne olur ne olmaz diye genellikle gölgede maç sonunu bekliyor ama cidden sürpriz olmaz.

Beraberlik iyidir. kardeş kardeş gidiyor her şey şimdilik öyle de devam etsin sdafsd
Sosyal ağlarda paylaş

Bilgi sahibi olmadan yine fikir sahibi olmanın kötülüğünü gördük üstte, akıllanmıyor da adamlar.

http://www.hurriyet.com.tr/mahmut-usludan-gokhan-gonul-aciklamasi-40243471

said:
Çıkan haberler hepsi doğruydu. Yani 1 milyon 750 bin Euro'ya mı transfer oldu o? Aziz Yıldırım '2 milyon 250 bin veriyoruz gelirse gelir' dedi. Doğru mu? Nasıl oluyor peki. Konuşmuyoruz, sustuk. Gökhan'a 2 milyon 250 bin Euro Fenerbahçe verdi, Beşiktaş 1 milyon 750 bin Euro. Demekki altta başka bir şey var.

@apple

abi bir de daha saçma sapan şeyler olacağına böyle geyikler olsun güzel ya, temeline dayanan şey aptalca olsa da komik bir de adamlar üşenmemiş para basmış asdfasd
Sosyal ağlarda paylaş

Ya olsun abi, yapan adamda biliyordur büyük ihtimal bu açıklamayı bence. Kulüp hatta yaptırıyor tahminen. Sırf taraftarı daha çok gaza getirip Gökhan'ı daha kesin bir şekilde oyundan düşürmeye yönelik iş yaptırtırsa taraftara başarıdır.

bu fotoyu çeken benim ark, yolladı bana işte o da mesela mallara bak diye paylaştı ama tribünün yarısını gazlasa şu hareket başarı.

derbide bu tip şeylerde en az kadroydu oydu buydu kadar önemli detaylar. benim hoşuma gitti yani :D
Sosyal ağlarda paylaş

Mal mal ana baci sövmekten daha iyi tabi de.
Daha zeki vurucak nokta bulunabilirdi ya.

En azindan alti doldurulabilecek şeyler olabilirdi. Yoksa fener taraftarını gazlamak acisindan başarılı da overall olarak meh

Hello kity vs dolar hos yine de.

Bizim tribun ilk defa organizasyon konusunda basarili olmus baya siyah giyinmisler
Sosyal ağlarda paylaş

Azizle mazizle ugrasacagina yukselmekte olan ve islerin bir kac sene tikirinda gidecegi BJK ve Senol Hocaya girerim 4 yil mis garantilerim kariyerimin sonunu demistir. Bu direkt olarak para degilde bircok etmenin faktoru gibi geldi bana. Besiktasin ortami cok daha pozitif su an ne ugrasacak adam.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...