Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2016 - Kış

GERGE

Öne çıkan mesajlar

Ben bu sezonu çok sevdim ya. Daha animelerin yarısı filan çıktı ama şimdiden doydum ben.

Gabriel DropOut: Mükemmel. Bütün bölüm sırıtmaktan yanak kaslarım gerildi. Sezonun komedi animesi KonoSuba olur diyordum ama ona rakip olacak kalitede komedi animesi geldi.

Little Witch Academia: Bu da çok iyi, AotS adayı. Trigger bu sefer hakkını vermiş.

Masamune-kun no Revenge romcom, Akiba's Trip action/ecchi, Urara Meichou da moeshit olarak bayağı iyi.
Youjo Senki: Psycho Loli Nazi, nuff said.

Sequel açısından da çok iyi. Tales of Zestiria çıktı(listede yoktu nedense). Shouwa Genroku Rakugo Shinjuu da devam ediyor bunu da sevmiştim ilk sezonunu. Ao no Exorcist te var.

Her şeyi geçtim Gintama var. GINTAMA VAR! Daha ne isterim ki? Listeye bunu da koymamışlar nedense, çok feci sürpriz oldu. Ama güzel sürpriz oldu, listede gördüğümde inanamadım resmen. Neyse işte. GINTAMA VAR!

Daha bayağı bişey gelicek ayrıca, onlar arasından da güzel birşeyler çıkar kesin.

------------

elDlive: Vasat, 3 bölüm kuralıyla kurtarır belki.
Minami Kamakura Koukou Joshi Jitensha-bu, Spiritpact, Idol Jihen: 3 bölüm izlemekle uğraşamıycam, dropped.
Sosyal ağlarda paylaş

Kuzu no Honkai izleyen var mı? Vasat romance animesi diye başladım da bayağı sardı daha ilk bölümden. Kaliteli drama arayanlar kaçırmasın.
Yalnız şimdiden uyarıyim bayağı depresif.
Bir de borderline hentai kısımları var ^^

Yalnız şu Hand Shakers'ın animasyonları ne öyle ya? Edgy shit tier animeye unlimited budget works çakmışlar. Şu bütçenin çeyreğini eli yüzü düzgün bi animeye harcasalar efsane çıkarırlar, gidip buna harcıyorlar. Mantığı nedir anlamadım. saçma sapan copy/paste animenin birinde bu kalitede animasyon görünce sinirlerim bozuldu. Hele böyle tamamen gereksiz figüranlarda filan OVER 9000 FPS, değişen kamera açılı kısımlar filan var, tam yağı bol bulduk gtümüze sürüyoruz sahnesi olmuş. Şöyle 1-2 ay sonra unutulacak aptal bi animeye eşek yüküyle para döküp te doğru düzgün animelere bütçe ayırmamak neyin kafası ya? Biri bana açıklasın pls.

Mystery/Thriller a döner mi bilemiyorum ama polisiye olarak bu sezon ACCA 13 ve Onihei çıktı.
Onihei bayağı iyiydi, gerçi ilk bölümü biraz aceleye getirmişler gibi bir havası vardı ama yine de çok güzeldi. Şimdilik söylemek için erken ama AotS potansiyeli var.

ACCA 13 pek sarmadı, ilk bölümü de bayağı boştu ama kurguyu oturturlarsa bu da güzel olabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

akiba's trip iyi oldu ya eğlenceli, kötülerin yüzler filan quality ama maalesef. bütçeyi dövüşlere gömüp hareketsiz sahneleri unutmuşlar sanki. imouto nonon, döner kebap ve finli meido (tu)

lwa da iki ova'sından belliydi iyi olacağı, trigger'ın en düzgün işi klk'dan bu yana.
Sosyal ağlarda paylaş

akiba's trip 3

"o bina" deyince bir şüphelendim zaten lol. shimoneta'da ne iyiydi.

konosuba da güzel başladı, zestiria'ya bakamadım henüz ama kesin iyidir gene zaten şüphem yok. bir de fate grand order kaldı henüz izleyemediğim ama gayet güzel sezon oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

3. bölümler geldiğine göre listeleri dökmeye başlayın.

En iyiler:
Kuzu no Honkai: Bu ne kadar mükemmel bişey ya. Bu kadar kaliteli drama zor bulunur. Bi yandan çok tatlı, bi yandan çok ekşi, bi yandan çok acı. Ama ona rağmen tadını bozmuyor. Cidden mükemmel.

Hoca çok pis slut çıktı yalnız. Kız bunu bıçaklar söyliyim.

Little Witch Academia: Bu da çok iyi. Trigger bu sefer cidden beklentiyi karşılayacak gibi gözüküyor o kadar hayal kırıklığından sonra.

KonoSuba: Tek kelimeyle muhteşem, her bölümde mideme kramp giriyo gülmekten.

ACCA 13: Yavaş başladı da bayağı güzelleşti, bu da en iyilerden. Mystery beklentisini karşılayacak gibi gözüküyor. Kim hero, kim villain, kim işinde gücünde belli değil her an her yerden bişeyler patlayabilir çok sevdim bunu da.

Onihei: Bu da çok iyi. Yalnız böyle villain of the week gidecekse bayabilir. Her şey çok aceleye geliyor bir de. Bi konuya girebilirse daha güzel olucak. Ama yine de aksiyonu olsun, kalitesi olsun her türlü en iyilerden.

En iyi değil ama onun haricinde iyiler
Gabriel DropOut: Çok eğlenceli, bütün bölüm aralıksız güldürüyor.
Fuuka: Pek sarmadı ama yine de çok güzel. Ayrıca kaliteli müzik animesi, her türlü gideri var.
Masamune-kun no Revenge: Rom/Com, bayağı güzel bu da.
Youjo Senki: Kendimi çok terkarlıyorum ama Psycho Loli Nazi izlemek için yeterli zaten ^^
Akiba's Trip: Ecchi, action, comedy, guilty pleasure.

Vasat ama çerezlik/yoklukta gideri var
Urara Meichou, Kobayashi-san Chi no Maid Dragon, Demi-chan wa Kataritai

Droplist:
Bang Dream(İlk bölüm bayıktı ama 3 bölüm beklerim, müzik animesi olarak kurtarır belki)
Hand Shakers, elDlive, Idol Jihen, Spiritpact, Minami Kamakura Koukou Joshi Jitensha-bu

Sequel olarak ta mükemmel.
Gintama var bi kere. En iyi.
KonoSuba, Tales of Zestiria, Ao no Exorcist, Shouwa Genroku Rakugo Shinjuu

Sezon bayağı iyi ya. Aradığım her şey var.
Sosyal ağlarda paylaş

youjo senki mükemmel. aşırı zevk aldım ilk bölüm sonunda.

edit: bu liste arkada kalmasın. yardımcı oluyor bu ara listeler anime seçiminde.

ShadowFury said:

3. bölümler geldiğine göre listeleri dökmeye başlayın.

En iyiler:
Kuzu no Honkai: Bu ne kadar mükemmel bişey ya. Bu kadar kaliteli drama zor bulunur. Bi yandan çok tatlı, bi yandan çok ekşi, bi yandan çok acı. Ama ona rağmen tadını bozmuyor. Cidden mükemmel.

Hoca çok pis slut çıktı yalnız. Kız bunu bıçaklar söyliyim.

Little Witch Academia: Bu da çok iyi. Trigger bu sefer cidden beklentiyi karşılayacak gibi gözüküyor o kadar hayal kırıklığından sonra.

KonoSuba: Tek kelimeyle muhteşem, her bölümde mideme kramp giriyo gülmekten.

ACCA 13: Yavaş başladı da bayağı güzelleşti, bu da en iyilerden. Mystery beklentisini karşılayacak gibi gözüküyor. Kim hero, kim villain, kim işinde gücünde belli değil her an her yerden bişeyler patlayabilir çok sevdim bunu da.

Onihei: Bu da çok iyi. Yalnız böyle villain of the week gidecekse bayabilir. Her şey çok aceleye geliyor bir de. Bi konuya girebilirse daha güzel olucak. Ama yine de aksiyonu olsun, kalitesi olsun her türlü en iyilerden.

En iyi değil ama onun haricinde iyiler
Gabriel DropOut: Çok eğlenceli, bütün bölüm aralıksız güldürüyor.
Fuuka: Pek sarmadı ama yine de çok güzel. Ayrıca kaliteli müzik animesi, her türlü gideri var.
Masamune-kun no Revenge: Rom/Com, bayağı güzel bu da.
Youjo Senki: Kendimi çok terkarlıyorum ama Psycho Loli Nazi izlemek için yeterli zaten ^^
Akiba's Trip: Ecchi, action, comedy, guilty pleasure.

Vasat ama çerezlik/yoklukta gideri var
Urara Meichou, Kobayashi-san Chi no Maid Dragon, Demi-chan wa Kataritai

Droplist:
Bang Dream(İlk bölüm bayıktı ama 3 bölüm beklerim, müzik animesi olarak kurtarır belki)
Hand Shakers, elDlive, Idol Jihen, Spiritpact, Minami Kamakura Koukou Joshi Jitensha-bu

Sequel olarak ta mükemmel.
Gintama var bi kere. En iyi.
KonoSuba, Tales of Zestiria, Ao no Exorcist, Shouwa Genroku Rakugo Shinjuu

Sezon bayağı iyi ya. Aradığım her şey var.
Sosyal ağlarda paylaş

3... mükemmel...

aga, psycho loli nazi gözüyle yaklaşmamak lazım olaya. karakter nazi değil. nazicilikle, tapma muhabbetleriyle savaşıyor. tapmam da tapmam senin gibi bir absürditeye diye çıldırmış karakter. ben çoktan oklamıştım. ilk sahnede hatta tamam hacı, sen büyüksün demiştim. o ise hala sistem açığından rahata ermenin derdinde.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...