Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2016 - Kış

GERGE

Öne çıkan mesajlar

KonoSuba S2 tek başına sezonu kurtarmaya yeter ki.

Little Witch Academia da var Trigger'dan. Her ne kadar her sezon aynısını söyleyip hayal kırıklığına uğradıysam da Kill la Kill'in kredisi onlara 5-10 yıl filan yeter, her sezon hype yapıyorum. Gerçi bu original olduğu için hype'ı hakediyor olsa gerek, diğerleri adaptasyondu.

Sequel olarak bir de Showa Genroku Rakugo Shinjuu S2 ve Ao no Exorcist S2 vardı, onlar da iyi.

Geri kalanlardan da 2-3 tane güzel bişeyler çıkar herhalde. O da yeter zaten. Özellikle çok sayıda comedy tagı var onlar güzel çıkarsa bayağı eğlenceli olabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
Sezon başladı.
Akiba's Trip: Çok aptal bişey bu ya ahahahah direkt olarak sezonun guilty pleasure tahtına yerleşti, hatta kök saldı. Action/Ecchi, ayrıca bayağı eğlenceli. Üstüne bir de combat sahnelerine bayağı özenmişler -ki bi animeye hayran kalmam için yeterli- animasyonlar filan da çok iyi (ama büyük ihtimalle ilk bölüm diyedir, 3-4 bölüme kalmaz bütçeyi kısarlar)

Masamune-kun no Revenge: Rom-com, güzel olucak gibi gözüküyor. Bayağı eğlenceliydi, karakterler de iyi. Bunu da sevdim.
Sosyal ağlarda paylaş

Suzuka ve Fuuka Kouji Seo adli romantik mangakamizin mangalari. Suzuka annesi oluyor fuukanin ama konu apayri.

Asil kimi no iru machi benim favori mangasidir Kouji Seonun. Adam guzel dram ve romantizm yapiyor.

http://pm1.narvii.com/5597/136bc3789d1136d612b9e850476713cfeade8fdb_hq.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...