Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Amazon.de Ücretsiz Kargo

Masticore

Öne çıkan mesajlar

Laorx said:

https://www.amazon.de/dp/B01CNXNFFS/ref=pe_386171_38075861_TE_item

indirim ile 57 oroya geldi, ilk mekanik klavyem olacak kendisi.

Bende var aynısı tr-layout, bi yamuğunu görmedim. Bu alman layout galiba enter falan büyük mü acaba?

Logitechden keycap isteyebilirsin ücretsiz yollayabilirler. Gerçi sadece Z ve Y harfleri farkediyor.

Birde red switch almanı tavsiye ederim fps ağırlıklı oynuyosan. Bu browna alışmam baya zaman aldı. Yazı yazarken cillop gibi ama oyun oynarken alışmak zaman alıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

kozalak said:

abi o alet espresso yapmak için zaten, kupayla mı içmeyi düşünüyorsun sdf

evet

sıcak su eklenmiş haliyle 1 kupa çıkmıyor abi. daha fazla eklersen çok sulu oluyor. aklında olsun. hepsi aynı bok zaten. biri su eklenmişi. espresso kupada içilir mi diye soran zihniyet americanoyu farklı bir şey sanıyor herhalde asdas.

kupa büyüklüğünde kahve içmek için o alet (mochapot muydu adı) uygun değil. demek istediğim o. espresso için düşünülebilir. ben aeropress kullanıyorum, tam 1 kupalık mis gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

tiLi said:

kozalak said:

ya olm kapsülden güzel kahve olmaz anlatamadık mı? güzel kahve için taze öğütülmüş kahve lazım. gidin 3rd wave dükkanlara öğrenin nasıl yapıyorlar ediyorlar.

abim ben günde 1 kere spor öncesi duble triple espresso içecem. öğütmek için kahve alsam evde çürür bozulur. şaka diil nescafe içip gidiyorum maksat kafein olsun bana.
burda gördükçe özendim işte tadı güzel olsun bari diye

kahve çekirdeği kavrulduktan sonra 45 gün içinde tüketilebiliyor, 45 gün sonra bayatlamaya başlıyor. kahvecilerden 100-250gr arası kahve alabiliyorsun. bir kahve için de ortalama 16-17gr kahve kullanılıyor. kapsüllerin iyisi de vardır belki ama her durumda nescafe'den iyi olacaktır.
Sosyal ağlarda paylaş

xaty said:

Türkiyeye beyin göçü için geliyorlar, diğer lokasyonlara adam toplamaya. Hazır millet kaçıcak yer ararken, bi gidip bakalım demişler

hea öyleymiş aynen. ben yazıyı falan okumadım ya, direk coming to istanbul falan görüp atladım.

ama dediğim gibi adamların istanbul'da ofisi var. niye var? ilerde bu pazara açılmayı düşünüyorlar bence. hatta bu mantıkla, şu amazon.de'den bedava kargo olayını sırf buradaki talebi görmek için bile yapmış olabilirler.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...