Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Türk sinema sektörü

Bone

Öne çıkan mesajlar

engin gunaydin'in son cikan filmlerinden birini seyrettim, evde yasiyo bu anasiyla falan. adamida severim hani. film bitti, hay dedim yazacaginiz senaryoyu.. senariste saydirdim . ulan kendisi yazmis megersem sdfsdf

hadi yine sonuna kadar izlettiyor ama, adam iyi oyuncu olmasina ragmen, adam gibi senarist eksikliginden kendi senaryosunu yazmaya kalkiyolar, sonucta bu cikiyo iste. hep bir yerler eksik, hep bi yerler havada. zaten hep bir drama.

ya iste sifir efektle yapilan mukemmel zaman kaymasi filmi;
https://i.kinja-img.com/gawker-media/image/upload/s--30U7dplq--/c_scale,fl_progressive,q_80,w_800/1324691501417830724.jpg

yani su kadar basit ve guzel bir film cekseler, gelen hasilatla sonra bol efektli adam gibi baska filmler cekseler. cok mu zor ulan?

edit: gurgen oz'un oynadigi film aklima geldi. yukarida yazmak istedigim zaman kaymasi filmi yapalim degil orjinal ve basit olsun manasinda. yoksa copy/paste den adam olmaz tabi
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
Bone said:
Peki nedir bizi bu tip filmleri yapmaktan alıkoyan?

sorduğum sorunun cevabını anlamış oldum.
cevap da: "bazı şeyler bize bir boy büyük geliyor, kaldıramıyoruz"

Hasbro cidden yabancı ülkelerde ödül alabilecek bir reklam yapıyor.
ve ülkedeki yobazlar (solcu yobaz - sağcı yobaz artık farketmiyor gözümde) bunun sansürlenmesi için çaba gösteriyor.

reklam ekibinin uğraşısına emeğine yazık resmen.

güzel şeyler üretebilecek yetenekli insanlar da böylelikle "BAŞLARIM BÖYLE ÜLKEYE BU SIĞIRLARLA UĞRAŞILMAZ" diyip kaçıyor, yurtdışında çalışıyor ve yeteneklerini orada kullanıyor.

yazık cidden. kendimiz kendi topuğumuza sıkıyoruz farkında değiliz.
Sosyal ağlarda paylaş

Bone said:

Bone said:
Peki nedir bizi bu tip filmleri yapmaktan alıkoyan?

sorduğum sorunun cevabını anlamış oldum.
cevap da: "bazı şeyler bize bir boy büyük geliyor, kaldıramıyoruz"

Hasbro cidden yabancı ülkelerde ödül alabilecek bir reklam yapıyor.
ve ülkedeki yobazlar (solcu yobaz - sağcı yobaz artık farketmiyor gözümde) bunun sansürlenmesi için çaba gösteriyor.

reklam ekibinin uğraşısına emeğine yazık resmen.

güzel şeyler üretebilecek yetenekli insanlar da böylelikle "BAŞLARIM BÖYLE ÜLKEYE BU SIĞIRLARLA UĞRAŞILMAZ" diyip kaçıyor, yurtdışında çalışıyor ve yeteneklerini orada kullanıyor.

yazık cidden. kendimiz kendi topuğumuza sıkıyoruz farkında değiliz.

Sansürlemek isteyenler ağırlıklı olarak SJW feministler idi. Fazla ağladılar "eril kelimelere" ...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...