Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft version: 55% win rate

tunca

Öne çıkan mesajlar

yav said:

4-0'dan 4 tane ballı maç aldı demiş masticore ona diyorum ben
ballı 3-0'dan ez 3-4 var mis gibi ortada sdf

hayır sunucularda da var bu kendi dilini daha iyi konuşan kendi komünitesinden çıkan adama göre maç anlatmaca olayı
yok amnesiac rakibinin elini çok iyi okuyomuş falan sdf
bi tane kritik karar almadan dümdüz oynadı lan herif ballı ragnaros hitleri ve mis gibi drawlar eşliğinde. tesis mi geçion arkadaş :D

yanlış yazmışız 4'ü ^^

ilk macı izlemedim 2.'den başlamıştım izlemeye. Şansı var diyorsun da bence oynanabilecek en iyi şekilde oynadı amnesiac. Pavel ragnaros'u yanlışlıkla 1 canla bıraktıgı fln. oldu. Cok hata yaptı ona rağmen öyle eller geldi ki adama...

Pavel'e resmen yağdı ya kartlar. Ramp'in dibine vurdu. Ayrıca malygos'ın üstüne poly ve ardından fireportal asdafg diyecek birşey yok gerçekten. Hearthstone'un özeti rng

Şu oyun çoluk cocuk oyununa döndü gerçekten. Eskiden rng dediğimiz şey sylvanas'a abusive ser. atıp üstüne big game hunter atmaktı. En top kek rng rangaros'tu fln. Şimdi kartlar havada uçuşuyor bu exp'da aynı kafa ile giderse bırakıcam ben :P
Sosyal ağlarda paylaş

Çok acayip priest deckleri türeyecek. Yazayım buraya şimdiden. Saçmalık lan.

Hayır yani, oynatmayacaklar lan seni bildiğin? Kontrol deck oynanmaz bu priest olduğu sürece.

Bundan sonra asil duruşumdan vazgeçiyorum. Her metada, meta dışı olduğunu bilmeme rağmen kontrol oynamaktan vazgeçmedim. Bundan sonra meta çocuğu olcam ben de. Artık imkansız.
Sosyal ağlarda paylaş

Kartlar cıkmaya başlamış be yeni fark ettim.

Allah belanı versin blizz

http://media-hearth.cursecdn.com/avatars/306/804/636138727948328594.png

http://media-hearth.cursecdn.com/avatars/306/770/636138684815331364.png

şu hoş kartmış

http://media-hearth.cursecdn.com/avatars/306/803/636138725808552071.png
Sosyal ağlarda paylaş

warlockla çok uzun süre sonra 12 geldi. yalnız deck biraz saçmaydı galiba :D
bu da tek mağlubiyetim, böyle tempo böle saçmalık görmedim. ballı eşşoleşşek bir de gitti bütün oyunu değiştiren kartı aldı Swashburglar'dan.... https://hsreplay.net/replay/F7douTNUxFKuyYEvFCUpsX

Sosyal ağlarda paylaş

cok guzel maclardi ya.. eglenceli rng'ler izledik :)..

avrupa bir hic diyenlere gelsin :P..

yalniz oyuncularin nasil bir heyecan yasadiklari cok belli oluyor.. oynarken, roportaj verirken, vs. goruluyor stresleri..

rank 25 misplayleri bile yapiyorlar arada.. dr hippi basit lethali hesaplayamadi mesela ve o tur lethal kacirdi (yine kazandi gerci).. jasonzhou ise daha fenasini yapti ve edwin oynayacagi turda edwini ilk koydu boarda, 2/2 kaldi minion yerde:)..

kolay degil ya yuzup yuzup en sonuna geldiler sonucta.. tahmin edemiyorum nasil stres yaptiklarini..
Sosyal ağlarda paylaş

Spyro said:

cok guzel maclardi ya.. eglenceli rng'ler izledik :)..

avrupa bir hic diyenlere gelsin :P..

yalniz oyuncularin nasil bir heyecan yasadiklari cok belli oluyor.. oynarken, roportaj verirken, vs. goruluyor stresleri..

rank 25 misplayleri bile yapiyorlar arada.. dr hippi basit lethali hesaplayamadi mesela ve o tur lethal kacirdi (yine kazandi gerci).. jasonzhou ise daha fenasini yapti ve edwin oynayacagi turda edwini ilk koydu boarda, 2/2 kaldi minion yerde:)..

kolay degil ya yuzup yuzup en sonuna geldiler sonucta.. tahmin edemiyorum nasil stres yaptiklarini..

stres korkunç ya. bu forumdaki çoğu kişi kıçı kırık 3-5k TL için ne stresler çekiyor sürekli. adamlar 250bin dolar için oynuyorlar :D

drhippi hesaplayamadı diil de weaponla çok çabuk saldırdı gibi hero power'a basmadan. o yüzden 1-off oldu. 15'te 1 ihtimal mi ne lethal verdi rakibine.

jason'ın yaptığı korkunçtu ya. direk maçın başından, maçın gidişatını etkiledi, belki de kazanacaktı yani. 2-2 yerine 4-4 olması o kadar çok değiştirir ki maçın seyrini.
Sosyal ağlarda paylaş

Hippi bir derecede Pavel in buralara geleceğini kimse düşünemezdi bence ,

Amnesiac ın nasıl yenildiğini gördük , yani hep konuştugumuz gibi iş sadece iyi oyuncu olmakla olmuyor , missplay yapmazsın , lethal kaçırmazsın , tüm hamlelerin yerinde olur ama olmayınca da olmaz.

Yanıldığım tek konu bu olsun sıkıntı yok.
Sosyal ağlarda paylaş

sampiyon pavel..

bizimkilere de dedim.. muhtemelen asyalilardan sonra en az oy alan sampiyon odur blizzcon basinda :)..

gecen seneki misplayinden sonra baya gozden dusmustu.. ama bugun de gorduk iste o baski altinda ne misplayler yapiliyor..

cocuk kendini kanitladi walla helal olsun.. onun kazanmasini istiyodum thijs'dan sonra.. oyle de oldu neyse ki :)..
Sosyal ağlarda paylaş

şu laughing nasıl oynuyor freeze mage ya. geçmişte izlerken adamın yaptığı hareketlerin %90'ını falan yapıyordum yani, yapmadıklarımı da özellikle not ediyordum aklımda. ama mesela bu sezon adam çat diye legend oluyor, ben rank 13'te 6 win 9 loss yapıyorum :D

yani 5 rakip turn 8'de rag indi, 1 kere bile frost nova doom sayer kombosu yapamadım kaybettiğim maçlarda falan filan. ama yine de anlamıyorum ya.

Silphatos said:

tyrande kodu var, dandik bi steam oyunuyla takas ederim

olm ver buradan sık oynayan birine hayrına, napıcan skimsonik steam oyununu... para istenecek bişe de değil yani, kıytırık portre :D
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

şu laughing nasıl oynuyor freeze mage ya. geçmişte izlerken adamın yaptığı hareketlerin %90'ını falan yapıyordum yani, yapmadıklarımı da özellikle not ediyordum aklımda. ama mesela bu sezon adam çat diye legend oluyor, ben rank 13'te 6 win 9 loss yapıyorum :D

yani 5 rakip turn 8'de rag indi, 1 kere bile frost nova doom sayer kombosu yapamadım kaybettiğim maçlarda falan filan. ama yine de anlamıyorum ya.

şimdi Sjow oynuyor da, o da 10-16 yaptı. neyse sorun bende değilmiş. meta çok korkunç Freeze Mage için. Zoo hariç herkes Rag oynuyor neredeyse. Tek başına Freeze Mage killer.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...