Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft version: 55% win rate

tunca

Öne çıkan mesajlar

Dreadsteed bozuk bu brawl için, öldüğü yerde spawn oluyor ki. Oyunda yeniden doğan bütün minionlar en sağda doğarken dreadsteed bu kurala uymuyor. O sebeple tek bir dreadsteed ile rakibin bütün yerini temizliyebiliyorsun. Kaç tane ne olduğunun bir önemi yok yani.

Bu sebeple charge bölgesinde duran bir dreadsteed varken, charge alanına koyduğunuz 1 adet darkshire councilman ile bütün yeri temilzeyip 50 falan vurabiliyorsunuz tek seferde. Üstüne yetmedi ise birde volcanic drake ekleyin desteye 0 manaya onlarıda koyun zaten bitiyor oyun direk.
Sosyal ağlarda paylaş

FreEmoon said:

Dreadsteed bozuk bu brawl için, öldüğü yerde spawn oluyor ki. Oyunda yeniden doğan bütün minionlar en sağda doğarken dreadsteed bu kurala uymuyor. O sebeple tek bir dreadsteed ile rakibin bütün yerini temizliyebiliyorsun. Kaç tane ne olduğunun bir önemi yok yani.

Bu sebeple charge bölgesinde duran bir dreadsteed varken, charge alanına koyduğunuz 1 adet darkshire councilman ile bütün yeri temilzeyip 50 falan vurabiliyorsunuz tek seferde. Üstüne yetmedi ise birde volcanic drake ekleyin desteye 0 manaya onlarıda koyun zaten bitiyor oyun direk.

shadow madness veya priest koy bu sefer sen baslarsın :D
Sosyal ağlarda paylaş

dün spyro izliyodu benim brawl'u, 5 win questi vardı. ben kendimce dandik bi deck yaptım falan. karşıma dreadsteed geldi haşşieeeeeee diye gittim kendim bi dreadsteed decki yaptım. sonra 5 win üst üste :D

adamın biriyle karşılıklı tauntlu steed koyduk. adam sıkıldı çıktı :D
Sosyal ağlarda paylaş

new cards pogchamp

3 klas'ta birden kullanabilecek kartlar yapmışlar
birisi priest warlock mage grubu mesela.

hep düşünürdüm 2 class'ta kullanabilecek ortak kartlar yapsalar ya baya çeşitlenir deck yapımı diye... hadi bakalım

bi de spell ürettiğiniz bi kart var, duplicate yoksa çalışıyo reno gibi
3 kere falan discover ettiriyor, kombinasyonundan özel spell üretip veriyor eline. acayip bişi ya bakalım
kazacus mu ney
soyle bişiler http://imgur.com/a/Os0Mw
Sosyal ağlarda paylaş

Team 5 hard at work on the new tri-class cards - looking forward to the big reveals!

**Mirewreathed Beastkeeper**

Class: Shaman, Warrior, Druid

Rarity: Common

Mana: 4

Attack: 7

Health: 7

**Beast. Overload (3). Choose One:** unlock your **Overloaded** Mana Crystals or draw a card.

.

**Euthanize**

Class: Priest, Rogue, Paladin

Rarity: Epic

Mana: 3

Destroy a friendly minion. Draw a card.

Dkskdk shitpost
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.hearthpwn.com/news/1847-mean-streets-of-gadgetzan-hearthstone-whats-new

bi sürü kart çıktı ya la
druid'e ramp boostlamışlar epeyi
paladin'i de zoolaştırabilecek kartlar falan var gibi
priest'e gelmiş bişeler

şimdiden bişi söylemek zor gerçi
ama 477 055 falan saçma kartlar yok neyse ki henüz :d
Sosyal ağlarda paylaş

pavel'in hakkını yicekler şimdi dicektim
pati'den başlamış sdffds
ilk 2 maçta amnesiac acayip ballıydı ya.
babbling book>polymorph görünce ahan da ödeştiler dedim
ama sonraki babbling'den portal çıkması biraz ayıp olmuş olabilir sfd
son maçta da çocuk 2 tane innervate'le başladı rogue'a karşı, adam sap'i çok sonra anca ucundan çekebilmişken fena şeyler olabilirdi neticede

neyse,
swashburglar ve babbling book aşırı iğrenç kartlar elbette ona bişi demiyorum
yapmasınlar öyle kart artık
Sosyal ağlarda paylaş

4-0'dan 4 tane ballı maç aldı demiş masticore ona diyorum ben
ballı 3-0'dan ez 3-4 var mis gibi ortada sdf

hayır sunucularda da var bu kendi dilini daha iyi konuşan kendi komünitesinden çıkan adama göre maç anlatmaca olayı
yok amnesiac rakibinin elini çok iyi okuyomuş falan sdf
bi tane kritik karar almadan dümdüz oynadı lan herif ballı ragnaros hitleri ve mis gibi drawlar eşliğinde. tesis mi geçion arkadaş :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...