Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hala oynuyan varmi?

Lothrodel

Öne çıkan mesajlar

Ya gecenlerde nerden estiyse sanane de oynadigim zamanlarin forumlarini okumak geldi aklimdan. Okumaz olaydim o kadar ozlemisim ki o zamanlari hani sorsalar ne zamana donmek isterdiniz diye cidden o zamana donmek isterdim :). Simdi bir gazla bakindim falan o zamanlardan da icimde hep bir uhte oside oynamak vardi. Osi'de durumlar nedir? online player sayisi ortalama kac oluyo? 15-16 sene sonra tekrardan bu oyuna baslanirmi sizce? (USA'dan baglaniyorum bu arada, lag falan olur mu?) Bir gorus alayim istedim. Bu arada sananeden olan varmi aramizda? ultima tr zamanindan beri uyeyimdir fazla yazmam ama yillar gecmesine ragmen hala bu forumu takip ederim. pepelek (serverin adi buydu galiba?) de oynamisligimda vardir ama cok degil. Neyse oyle bir yokluyayim dedim nedir durumlar...ha bu arada nick BLiND[R.T]'idi :)
Sosyal ağlarda paylaş

Saeros said:

op ragelememiş hevesim kursağımda kaldı
girip orta dünya haritası topicini bi daha mı okusam

ahahah abi evet. arkadaşı kutluyorum. you passed the test asdsd

Lothrodel said:

senko said:

turkçe foruma yazmamış olman, türkçeyi yanlış kullanmanı haklı çıkarmıyor.

Ben dogru yazdigimi savunmadimki?

-ki ayrı.

ikinci deneme
Sosyal ağlarda paylaş

Lothrodel said:

Ya gecenlerde nerden estiyse sanane de oynadigim zamanlarin forumlarini okumak geldi aklimdan. Okumaz olaydim o kadar ozlemisim ki o zamanlari hani sorsalar ne zamana donmek isterdiniz diye cidden o zamana donmek isterdim :). Simdi bir gazla bakindim falan o zamanlardan da icimde hep bir uhte oside oynamak vardi. Osi'de durumlar nedir? online player sayisi ortalama kac oluyo? 15-16 sene sonra tekrardan bu oyuna baslanirmi sizce? (USA'dan baglaniyorum bu arada, lag falan olur mu?) Bir gorus alayim istedim. Bu arada sananeden olan varmi aramizda? ultima tr zamanindan beri uyeyimdir fazla yazmam ama yillar gecmesine ragmen hala bu forumu takip ederim. pepelek (serverin adi buydu galiba?) de oynamisligimda vardir ama cok degil. Neyse oyle bir yokluyayim dedim nedir durumlar...ha bu arada nick BLiND[R.T]'idi :)

Banada sorsalar hangi zamana dönmek istersin diye bende SNN zamanı derdim , serverın down oluşunu bile özledim.
Osiye başlama kısmına gelince bu saatten sonra uo ya tekrar başlamak sevdiğin birinin cesedini görmek gibi olur herhalde , hani derlerya görme iyi halini hatırla diye...
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 4 ay sonra ...
  • 5 ay sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...