Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Iron Fist (2017) - Netflix

KenshinHimura

Öne çıkan mesajlar

• 1 ay sonra ...
dizinin ilk 6 bölümünün reviewları çıkmış. Yerden yere vurmuşlar. Baya kötü diye.

Bu dizinin başına getirdikleri adam Dexter'ın sezon 6-8'i yapanmış hatta. Onu öğrenince hype filan kalmadı zaten sdf Inhumans'ı da aynı adam yazıyormuş, o da baya yalan olur artık.
Sosyal ağlarda paylaş

ya nasil yapiyolar abi bunu? daredevil cekmissin iki sezon hayvan gibi begenilmis. jesika cons cekiyosun cok bi seyolmuyo. uzerine luke cage cekiyosun dunyanin en sikici dizisi oluyo. daha kotusu gelmez diye dusunuyodum ironfist tamamen mi patladi simdi?

nasil bir degrade gecis her dizi daha kotuye gitmesi isin falan. bisey tutunca onun gibi yapin iste lan.

neyse punisher gelecek dertler bitecek
Sosyal ağlarda paylaş

KenshinHimura said:

luke cage sıkıcı değildi o kadar çok zenci kültürü vardı o bayıyodu benim belden altım zenci oldugu için yarım sıktı beni

jessica jones un allah belasını versin

abi şimdi zenci kadınların da az çok götlerini biliyoruz. belden altı diince hani iki anlam çıkıyor
Sosyal ağlarda paylaş

Derdevil varken nereye en iyi jessica cons lan.

O kiz cok guzel ama oyunculugu cok fena kotuydu ya. Korkunc yapmacikti. Hele o icip huzunlendigi sahneler falan.

Kilgrave iyiydi bitek bence.

Luke cagede ilk villian fena deildi ama o kadin ve diamondback miydi neydi nasil turk filmine bagladilar belli deil ya
Igrencti son bikac bolumu dizinin
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...