Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Satılık gtx 760 2gb 256bit asus

knockout

Öne çıkan mesajlar

1060 1000 tlye (dışarıdan getirilirse daha da ucuza) bulunabiliyorken gerçekten kimse 400 verip 2. el 760'a yatırım yapmaz. 2/5 fiyata 2/5 performans satın almaz kimse. hem de 2. el :)

malesef elinde kaldı gitmez bu kart. belki 200 falan, elinde gtx 460 olan düşük bütçeli biri ucuza upgrade eder birkaç sene daha csgo dotasını oynar. ayrıca koyduğun linkte de stokta yok çoktan emekli oldu kart.
Sosyal ağlarda paylaş

bekara karı boşamak kolay derler. girin bakın sahibinden'e 400-450 den aşağı "ASUS GTX 760 OC" versiyon varmı? girin donanimhabere bakin. hatta ne kadar 2. el sitesi var ise bakın. 350 tl teklif eden çok oldu bi de bana kalkmiş 200 tl verip sli yapayim demeyin. bu arada asus gtx 760 gtx 950den %5-10 daha performansli gtx 960 ile nerdeyse kafa kafaya. önce bir kartı araştirin sonra cevap yazarsaniz başkalarinin da kafasini kariştirmamiş olursunuz.
Sosyal ağlarda paylaş

knockout said:

bekara karı boşamak kolay derler. girin bakın sahibinden'e 400-450 den aşağı "ASUS GTX 760 OC" versiyon varmı? girin donanimhabere bakin. hatta ne kadar 2. el sitesi var ise bakın. 350 tl teklif eden çok oldu bi de bana kalkmiş 200 tl verip sli yapayim demeyin. bu arada asus gtx 760 gtx 950den %5-10 daha performansli gtx 960 ile nerdeyse kafa kafaya. önce bir kartı araştirin sonra cevap yazarsaniz başkalarinin da kafasini kariştirmamiş olursunuz.

Yok efendim 950'den iyi, 960'dan bilmemne dediğin karta dön bir daha bak istedim. http://www.videocardbenchmark.net/gpu.php?gpu=GeForce+GTX+760

"STOKTA YOK ve bir daha da girmeyecek" statüsündeki ürünler için "bakın işte sıfır liste fiyatı" geçerli bir kriter değildir. Ayrıca garantisi bitmiş ekran kartı, 2013 Haziran'da piyasaya çıkmış kart, 3 seneye kadar yolu var. Bitcoin mi farmladın ne yaptın belli değil, belki 3 gün sonra elde kalacak.

Özetle fiyat yüksek, çirkefliğe gerek yok, 15 kişi haksız bir sen haklıymışsın gibi tavırlarla da anca "forum dışına" yaparsın o satışı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...