Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mythic Dungeon Takımı

tunch

Öne çıkan mesajlar

Resto druid için en fazla mythic+'ları yapacaksam yani raid healing LFR dışında yapmayı düşünmüyorsan stat ağırlıkları için bu sıralama uygun mu?
Tank / Mythic+ Healing
Intellect;
Haste;
Mastery;
Critical Strike;
Versatility.

Pawn'ı kullanıyorum ama Onun stat ağırlıkları baya değişik emin olamadım.
Crit
Haste
Mastery
Versatility
Sosyal ağlarda paylaş

Fin said:

TN'den migrate edicem galiba ya bi t*rk filtresi yok mu 2 haftadır bakıyorum 890 üstü 15achv var 2kurluk bozuk ingilizcesiyle saga sola satasıyor yarı yolda dram yapıp çıkıyo itoluitler ya tiplere gel

Valla Alliance oynarım dersen en iyi seçenek silvermoon. patiden de baya silvermoon lu var. Zaten silvermoon un en iyi özelliği yabancılar iyi + türklerde iyi. Zibilyon tane türk guildi olmasına rağmen TN ortamı kesinlikle olmuyor.

Zamanında Catastrophe guildinden elemanın biriyle tartışmıştım. Adam catas ta oynamanın verdiği özgüvenle bana yani LFR takılan adama "kestiğin boss kadar konuş" demişti. O gün silvermoon a göçtüm :D
Sosyal ağlarda paylaş

olm adamın biri nickim Öcalan diye raid grubundan attı beni 3. bosstan sonra TN'deki siz nediyosunuz. neden attın diye sordum ingilizce whisper'la adamın türk olduğunu bilmiyodum "O NİCK NE OROSPU ÇOCUĞU" dedi. gerçekten adam sinirlenmiş ve 3. bosstan sonra farketmesi inanılmaz. yavşak ya o zamana kadar healları alırken iyiydi ama öcalandan
Sosyal ağlarda paylaş

Absolut said:

Resto druid nasıl yuksek mythic+'larda yani 7-8de zorlanıyor mu ve sizce min ilvl kaç olmalı 5+ üzerine heallemesi için druidin.

875 equipped ilvl ile 9'a kadar heallenebilir. Tabi affixlere ve gruba bağlı. Tank 880 civarı olduğu sürece düzgün oynayarak 8-9 yapılabilir bu ilvl'lar ile. Ama 10'dan sonra addler veya bosslarda tek atma eğilimi görülebilir.

M+'larda grupta bulunan dps'lerin iyi oyuncu olması çok önemli. Ekstra dmg almayacak, area stun kullanacak vs. vs.
Sosyal ağlarda paylaş

13-16 arası yapıyorumda resto druid olarak , bildiğin kazık ya. Bende instant heal o kadar yokki lan. Talentlardan ilk tier den 3. seçeneği seçmek lazım, mastery ye abancaksıknız birde sırf mythic yaparım diyorsanız. %25 mastery olsa tank ın üzerinde 4 tane hot ile öküz gibi heal yapılıyor.

Yani resto druid mythic+ için özetle,
Haste yanına crit yerine mastery
Tier 1 de abundance (genelde pek seçilmiyor gerçi)
Tier 3 de guardian affinity (yemişim dps'i)
Tier 6 da germination
Tier 7 de stonebark lazım

Abundance ı seçmemim nedeni regrowth un genelde spamlenemeyecek kadar pahalı olması, 1 kere cast edip mastery den yararlansın diye tank üzerine hot ekliyorsunuz. Zaten gruba germination ile çifter hot verince abundance dan dolayı healing touch hayvani hızlanıyor o zaman direk spam yapabiliyorsunuz. Abundance regrowth a kesin crit de veriyor :p

Buna rağmen druid in snipe yeteneklerinin berbat olması bayağı etkiliyor, millet genelde gurup içinde senden diğer classların performansını bekliyor resmen, sürekli ama yavaş hasar olsa druidden kralı yok :D ama genelde bir yapıştırdı mı hayvani hasar veren skiller var.
Sosyal ağlarda paylaş

sen raid healer gibisinde haste i biraz yükselt bence, en ideali 20 20 20 gibi birşey aslında. hem raid hem dungeon gideri var :D

m+ yapacağım diyorsan mastery i daha yükseltirsin ama yararlanmak için işte cultivation+germination alıp milletin üstünde 2 hot dolaştırman lazım, tank a daha fazla tabi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...