Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mythic Dungeon Takımı

tunch

Öne çıkan mesajlar

• 2 ay sonra ...
samaella said:

ELAAYY YOK MU ELAAAYY

biz bu danayla yapıyoruz epey alyans olarak

883 - holy paladinim ben
prot da gidiyorum +10 a kadar tanklıyorum hatta hemen hemen

bu şahıs da prot, en son 879 mu neydi

alyans varsa dps olsa yeter modundayız, hoş arada online olup selam vermediği oluyor. ergenliğine veriyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Jeeztro said:

samaella said:

ELAAYY YOK MU ELAAAYY

biz bu danayla yapıyoruz epey alyans olarak

883 - holy paladinim ben
prot da gidiyorum +10 a kadar tanklıyorum hatta hemen hemen

bu şahıs da prot, en son 879 mu neydi

alyans varsa dps olsa yeter modundayız, hoş arada online olup selam vermediği oluyor. ergenliğine veriyorum.

sen bi dungeon spamlerken online liste bak emenike
Sosyal ağlarda paylaş

abso şöyle abi

şimdi I ya basıp dungeon findera giriyorsun

altta iki seçenek çıkıyor start group veya find group

find group dersen başkalarının kurmuş olduğu partilere dahil oluyorsun. tepede satır var oraya filtre ekleyebiliyorsun. spesifik bir dungeon istiyorsan "eye" yaz mesela otomatik olarak aşağıya tab açılıyor oradan eye of azhara mythic+ - eoa mythic - eoa heroic - eoa normal diye. oradan seçince aşağıda hemen gruplar listelenecek.

sağ tarafta ikonlar olacak hger grubun yanında işte dps ikonu var healer ikonu var tank ikonu var. orada grupta o anda ne varsa onları gösteriyor. atıyorum tanksan eğer ve tank ikonu orada hali hazzzırda varsa boşuna join diye tıklaman gerke yok. zira tank var. ona göre boş slotları görüyorsun.

sen başvurunca adam senin itemlevelını, ismini ve classını görüyor. ona göre karar veriyor. haliyle itemlevelın düşükse şansın azalıyor, hele dps sen eğer daha az şansın var. haliyle en çok oynana role dps.

ha diyelim grubu sen krudun, önüne menü gelecek orada seçeneklerden seçeceksin. iki tane yazı yazma alanın var. bir tanesi başlık işte EoA +2 min 860 level diyebilirsin atıyorum. diğeri de description, başvuracak adam mouse ile başvurunun üstüne gelicne dungeon finderda görebiliyor. oraya daha uzun şeyler yazabilirsin tabi. ha nedir ikon olayı olduğu için gidip de need tank/healer demene gerek yok. yukarıda dediğim gibi başvuracak adam hangi rollerden o anda grupta ne var görebiliyor.

ek bilgi: friendlistinddeki veya guildinden beri bir grup kurduysa, ya da katılmış bekliyorsa en tepede gözzzükür.
Sosyal ağlarda paylaş

+ arttıkça mobların hpsi ile yaptıkları damage artıyor 2-3-4-5... diye gidiyor işte gittikçe ağırlaşıyor. haliyle verdiği itemlerin levelı da artıyor zzorlaştıkça. ama sanırım 12 den 15 e kadar aynı item levellar. yapmadm gerçi hiç o kadar yüksek

+4 ve sonrasında 1 affexis geliyor
+7 2. si
+10 3.sü
Sosyal ağlarda paylaş

Peki benim +7 keyi kullanmak istiyorum direk "my key +7 need boost" mu yazmak lazım? Gelenler bişi talep etmiyor degil mi bu durumda keyi getiren ben olduğumdan dolayı. Ve party elemanlarını seçerken hangi classları öncelikle alayım ve +7 için min ilvl kaç istiyim mesela. Ben 854 Warlock'um heheh.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...