Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

3 Saatlik Hayatlar...

Xaero

Öne çıkan mesajlar

said:
3 Saatlik Hayatlar…

İş yaşamı, sabah ve akşam trafikte geçirilen zamanlar ve de uykuya ayrılan zamanı çıkardığınızda bi de bakıyosunuz ki yaşamak için “3 saat” süreniz kalmış. Özellikle mesai kavramı ile kamu ya da özel sektörde çalışan herkesin gerçekten en büyük sorunu.

Sorun kendinize size ait hayat 3 saatten mi ibaret?

https://raffdergi.com/3-saatlik-hayatlar/
Sosyal ağlarda paylaş

abi 8 saatlik hayatin olsa nolcak? diyelim ki var.. gideceksin bir yerlere, gezmeye tozmaya. e bunlar icin diger insanlardan hizmet alman gerekiyor? e ama o adamlarinda hakki, onlarin da 8 saati olmasi gerek, sana hizmet edecegi yerde oda gezer tozar... dongu icerisinde is yapacak adam kalmaz.

yani, sen aga ben aga bu inegi kim saga?
Sosyal ağlarda paylaş

reyou said:

abi 8 saatlik hayatin olsa nolcak? diyelim ki var.. gideceksin bir yerlere, gezmeye tozmaya. e bunlar icin diger insanlardan hizmet alman gerekiyor? e ama o adamlarinda hakki, onlarin da 8 saati olmasi gerek, sana hizmet edecegi yerde oda gezer tozar... dongu icerisinde is yapacak adam kalmaz.

yani, sen aga ben aga bu inegi kim saga?

1 adam yerine 3 adam çalıştırırsa herkesin 8 saati olur kardiş
Sosyal ağlarda paylaş

Anelor said:

sabah 9:30 aksam 4 calisiyorum. haftasonlarim da bos. 5 te eve geliyorum gece 1 de uyurum. tam 8 saatim gunluk kendimin hergun ama yetmiyor anasini satiyim.

iyimiş o kampanya, meslek ne?

aselsanda çalısma saatlerini sabah 7 aksam 5 olarak deiştirmişti, sırf aksam trafigini falan dodgelamak için
Sosyal ağlarda paylaş

doktora yapiyorum medikal biyoloji uzerine ancak universite de degil enstitu de calisiyorum. o yuzden ne ders veriyorum ne ogrencilerle ugrasiyorum. tek yaptigim sey kendi bilimsel calismam. o zaman da bana hayli hayli yetiyor. zaten cok bisey kazanmiyorum. kazandigim para duzgun bi hayat yasamama yetiyor aldigim paranin karsiligi kadar calisiyorum diyelim :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...