Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2016 - Sonbahar

Xenus

Öne çıkan mesajlar

vaperon said:

Bence sezonun en iyisi Hibike! Euphonium. Bu bölüm tam anlamıyla muhteşemdi.

ShadowFury said:

Hibike!Euphonium 5. bölüm çok iyiydi cidden. Gözlerim doldu.

nodame cantabile'den beri bu kadar güzel bir bölüm izlememiştim müzikle alakalı. bitirdim, sonra o 10dk'yı 2-3 kere daha çevirdim. üzerine yattım, mis gibi uyudum. ilk sezondan beri bekliyordum böyle kesintisiz, insan sessiz, bütün performansı vermelerini, efsane yapmışlar, helal olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

orası öyle tabii ama 16 bölüm nasıl o seviyeye geldiklerini izledikten sonra beni rahatsız etmedi, tam tersi oboe patlak çıksa kızardım önceki 4 bölümü neden öyle israf ettiler diye. :) paso çay partileri verip müzikal skill xp alınan bir seri değil çok şükür, (kyoani affettirdi kendini) kanayana kadar çalışarak lvl aldılar, helali hoş olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

orası öyle tabii ama 16 bölüm nasıl o seviyeye geldiklerini izledikten sonra beni rahatsız etmedi, tam tersi oboe patlak çıksa kızardım önceki 4 bölümü neden öyle israf ettiler diye. :) paso çay partileri verip müzikal skill xp alınan bir seri değil çok şükür, (kyoani affettirdi kendini) kanayana kadar çalışarak lvl aldılar, helali hoş olsun.

abi sen az önce pop grup ile klasik mütrasını mı karşılaştırdın?

hani evet her ne kadar ikisi de meyve olsa da biri elma biri çilek, biri yer meyvesi biri ağaç meyvesi

Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

çalışma olmadan, öyle lakaytça akışına bırakarak iki meyvenin de olgunlaşabileceğine inanmıyorum şahsen.

abi inanmana gerek yok pop müzik böyle işte, bazı rock şarkıları da, ben sıfırdan bir haftada 4 şarkı çalışıp konsere çıktığımı biliyorum ama tabii çalınan şarkılar teoman ayarında rock olunca oluyor, k-on daki mevzuyu hibike euphorium ile o yüzden bir tutma, k-on daki tür gerçekten "hafif" hani kısa sürede konser performansı verecek kıvama gelebiliniyor ama hibike euphoriumdaki performans günlük düzenli ve ısarlı bir çalışmanın ürünü

eyyorlamam bu kadar, tamamen tecrübelerim dayanarak söylüyorum bunu
Sosyal ağlarda paylaş

Ahaahahah bu mükemmeldi ya.

Yalnız Gate of Bootylon yerine Unlimited Booty Works referansı vermeleri daha mantıklı olmaz mıydı? Copycat karakter sonuçta.

Evet, bikinili kızların birbirlerine götleriyle saldırdığı bi shounen animesiyle ilgili yorum yaptığım cümlenin içerisinde mantık kelimesini kullandım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...