Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Solo friendly PvP oyun lazım çok acil

sadman

Öne çıkan mesajlar

MMO'yu bulduk da solosu pvpsi kaldı demeyin. Şimdi peşin peşin söylim, oyun stilim melee, in your face stayla. Genelde warrior/paladin falan oynarım. Şöyle adam gibi pvp sistemi olan ve solo oynayınca habire dayak yemediğin bi oyun arıyorum. Kıyıda köşede kalmış eski oyunlar da olur. Grafik falan önemli değil, Lineage 2 grafikleri bile yeter bana. Yeter ki aktif olsun ve cüzdanı fırlatmak zorunda kalmayalım.

En son oynadıklarım ESO, GW2 ve WAR(private server) 3ü de bok gibi afedersiniz. Hep bi zerg kafası var herkesde, bi araya stacklenip ball of pain şeklinde zindan ediyolar heryeri. Server performansının da içine ediliyor haliyle. Sonra efendim bu soysuz stealthy roguelar her ağacın altında her kayanın dibinde 8-10 kişi bekliyolar köşe başı tinercisi gibi. Köşeyi dönmeni bekleyip 1e 10 dalıyor onun bunun cocukları.

Yok arkadaş sevmiyorum işte bu kafayı. Ben holy varyorumla, paladinimle zındık kesmek istiyorum. Tek başıma takılıp bu sefil ruhlara ışığın tanrısının adaletini tattırmak istiyorum. Bana bu questimde yardımcı olursanız sevinirim dostlar. Tanrının ışığı üzerinizde olsun.

Pic related

Sosyal ağlarda paylaş

Masakari said:

İstediğin şey MMO nun fıtratına aykırı. Ne yapıcan Kirito kun gibi dual wield milleti mi kesecen? Oyun bulursan buradan haber et.

Niye ya ESO'nun ilk zamanları hatta GW2 da yine bi nebze, gayet solo takılabiliyodun sorunsuz. Sonra patchlediler 1vX diye bişey kalmadı. Numbers>Skill durumuna döndü.
Sosyal ağlarda paylaş

Bende ekonomi tabanlı bir oyun arıyorum aslında. Al-Sat yapılan , üretim-hammade falan olan tarzda bir oyun arıyodum. Başlık açacağıma buraya yaziim bari. Çıkmazsa başlık açarım.

Professionlar üzerine kurulu bir oyun olacak , hammadde professionı olandan hammade alıp sonra işleyip satıcaksın. WOW'un ekonomik kısmı gibi ama çok fazla savaşma kısmı raid kısmı yok gibi. Varsa bile minimum. Özellikle web based veya steam olursa çok iyi olur.
Sosyal ağlarda paylaş

Eve online tam dediğin şey aslında, cuk oturuyor aradığın tarza.

Eve'de solo roam yapmak da çok keyifli aslında low secde fw'de falan güzel aksiyon dönüyor ama yetemiyorum ben bu oyuna ya. Hep üretim mining trade falan yapıyorum yetemeyip.

BnS arena bi müddet sonra sıkar gibi sanki. Ben böyle kocaman zoneda dağ bayır dolaşmayı seviyorum at sırtında. GW2 ve ESO'yu 2 yıl oynadım sıkıldım artık. ESO hala oynuyorum arada ama eski tadı vermiyor. Bi de artık son patchlerden sonra bilgisayar zorlanmaya başladı kalabalık yerlerde, acayip acayip stutter oluyor hep.
Sosyal ağlarda paylaş

Mithat said:

Bende ekonomi tabanlı bir oyun arıyorum aslında. Al-Sat yapılan , üretim-hammade falan olan tarzda bir oyun arıyodum. Başlık açacağıma buraya yaziim bari. Çıkmazsa başlık açarım.

Professionlar üzerine kurulu bir oyun olacak , hammadde professionı olandan hammade alıp sonra işleyip satıcaksın. WOW'un ekonomik kısmı gibi ama çok fazla savaşma kısmı raid kısmı yok gibi. Varsa bile minimum. Özellikle web based veya steam olursa çok iyi olur.

black desert'a başla. bayana kadar professionlar eğlendiriyor zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

Aynen gw2 işini görür (şuanki durumunu bilmiyorum ama eğlenceliydi önceden)

world pvp için solo/roam bir şey seçersin. Hızlı ve kaçış mekaniği iyi olan..

spvp içinde eğlendiren, ustalaşacağın birşey seçersin...

o an hangi moddaysan onu takılırsın. Gw2 nin pvp sinde ustalaşmak biraz zaman ve yetenek istiyordu. Üstesinden gelebilirsen bir bak.

Eve online önerisine katılmıyorum. Solo adamı yerler.. Solo pvp zengin işi eve online da. Bir anda 3 acc ile oynuyor bulursun kendini :P. Yada milyarlık gemilere biniyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Mithat said:

albion online
Sosyal ağlarda paylaş

HarveyQuinn said:

Mithat said:

albion online

Bir iki video izledim , tam istediğim gibi bişeye benziyo. Bakalım indiriyorum şimdi. Detaylı bir guide bulursam daha iyi başlarım ama harbiden tam istediğim gibi duruyo.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...