Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Anadolu yakası Ev

yav

Öne çıkan mesajlar

Göztepe acıbadem ve dolayısıyla kadıköy taraflarında ev bakmaya gidicem. Eşyalı stüdyo arıyorum ama hali hazırda rahat bir eve ikinci üçüncü beşinci de olsbilirim. Onun dışında tanıdık bildik emlakçı ev sahibi sahibesi landlordu olan ya da direkt evini kiraya verecek varsa hani diyiversin
Ya da mesela o taraflarda evini boşaltıp eşyasını kelepir vercek varsa, böylece boş ev de bakabileyim gibilerinden

Rastgele
Sosyal ağlarda paylaş

4 rakam ama 2k+ Kesinlikle değil
1.5k falan çok tatlı olur
Her şey dahil rezidanslar var 1.8-9'a onlara göz ucuyla pazarlık vaadiyle bakıyorum. Öyle diyim

Ha bi de erasmusluya kitliceğim fazladan odası olan bi ev olursa biraz daha düşünebilirim

Bu arada gel güçlerimizi birleştirelim yav ufak stüdyolarla uğraşmayalım güzel ev yapalım diyen birisi varsa ev arkadaşlığı da düşünebilirim
Sosyal ağlarda paylaş

1.5k ya sen göstepe civarı ev mi arıyorsun? afedersin? 3k+ dersen ok. ya da eski ev bulabilirsen 2.5k o da.

Fikirtepeyi filan göztepe sanmadığını varsayıyorum. Kaldı ki fikirtepe de kentsel dönüşüme gitti. Ev kalmamıştır oralarda.

Sen biraz daha maltepe civarına gel. 1.5k'ya oralarda filan bulursun. eğer 50m2 civarına ok isen bostancı, kucukyalı filan da bulursun. Güzel yerler.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...