Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Catastrophe 2K16 - Vol. 1

MrSOPA

Öne çıkan mesajlar

Ooo serin geldi bu yaz sıcagında.

Seni ve türevlerini rencide ettigimiz zaten ortadaydı, fakat bu kadar içerledigine göre hafif bi titreme gelmiş olmalı sana da.

Yok o niye girmiş bu niye çıkmış, şu şunu bitirecekmiş, ipler bunun elindeymiş, sonra hepsi sopayaymış falan, geçiceksin birader bu işleri.

Aylardır catasın kapısında yatıp guilde girmeye çalışan adam bu oluşumun kıçına kalıcı bi rejected damgası olarak dönecegini bildigi için olsa gerek, herkesi burada birbirinin arkasına dizip meksika çıkmazı yaratmış. Tam bir tarantino senaryosu, acaba bunun planını masada oyuncak askerleri üçgen dörtgen şeklinde dizip mi yaptın ?

Noffy ile benim bir sıkıntım olmadıgını bile bile burda insanlara farklı algı yaratma, basgit. Kendi devam etmek isterse sıkıntısı neyse kiminleyse konuşur çözer gelir.

İnsan saldırmadan önce, biz hep bir aradayken saldıranların sonu ve akibeti ne olmuş merak edip bi bakar.

Mezarlık bize ateş edenlerle dolu karşim k.bakma xd

Sosyal ağlarda paylaş

Ragefreakyo said:

Ooo serin geldi bu yaz sıcagında.

Seni ve türevlerini rencide ettigimiz zaten ortadaydı, fakat bu kadar içerledigine göre hafif bi titreme gelmiş olmalı sana da.

Yok o niye girmiş bu niye çıkmış, şu şunu bitirecekmiş, ipler bunun elindeymiş, sonra hepsi sopayaymış falan, geçiceksin birader bu işleri.

Aylardır catasın kapısında yatıp guilde girmeye çalışan adam bu oluşumun kıçına kalıcı bi rejected damgası olarak dönecegini bildigi için olsa gerek, herkesi burada birbirinin arkasına dizip meksika çıkmazı yaratmış. Tam bir tarantino senaryosu, acaba bunun planını masada oyuncak askerleri üçgen dörtgen şeklinde dizip mi yaptın ?

Noffy ile benim bir sıkıntım olmadıgını bile bile burda insanlara farklı algı yaratma, basgit. Kendi devam etmek isterse sıkıntısı neyse kiminleyse konuşur çözer gelir.

İnsan saldırmadan önce, biz hep bir aradayken saldıranların sonu ve akibeti ne olmuş merak edip bi bakar.

Mezarlık bize ateş edenlerle dolu karşim k.bakma xd

Ben catasa niye girmek isteyim?Ha geçenlerde muhabbet oldu,noffy guildden çıkmış,lorezepamın tekrar catasa dönme ihtimali vardı.Benimde lorezepamla hukukumdan dolayı düşünürüz,belki geliriz dedik ki karandın onca iti,uğursuzu,kendisine kötülük yapmış adamı guilde almış beni niye almasın.Ya da almasın karandin napıcak beni?Olayı nasılda başka yerlere çekmeye çalışıyor hehehe.

Benim saldırdığım yok,bak geçen seneki muhabbetlerinizi linkledim.Durum buydu şimdi bu oldu diye tespit yaptım okadar.Saldırma yok tespit var.

Ragefreakyo said:

söyledigin herşey ne tarafından tutarsan tut yalan. Dagıldıgınız günden beri umrumda degilsiniz, "Bin sidici sinin bizdin izik dirmini istiyirim" diyorsun ona ragmen gelip "KENDINIZ" guilde çagırdınız özürler dilediniz lan 2 3 hafta önce. Ne kadar karaktersizsin burda gelip millete klip çeviriyorsun. Hayatının özeti bu işte senin.

Ragefreakyo said:

ashdjaskja olum yalanınızı lan. Bütün mesajları duruyor bak tek tek linklettirme. Gelip özür dileyip guilde çagırıp, sonra da ben gelmek istemişim gibi yapma bari sefil. İstesem zaten gelirdim köpek gibi özür dileyip çagırdınızda. Senin kafan mı iyi arkadaş annen sana hamileyken radyasyonlu çay içmiş herhalde.

O ölüyorum bitiyorum yalanları da simaya özgü şeyler, 8 aylık ilişkide 5 kere ölyüorum bitiyorum intihar ettim hastanedeyim diye uyduran birinin, şuan böyle birşeyle gelmesine hiç şaşmadım.

Tek şaşırdıgım şey o ruh hastasının bunu kendi yapmayıp san yaptırtması, bu kadar mı aptalsın kendini alet ediyorsun şuan ?

Hani bunlar karandinle olan dialoglarının bazıları,şimdide kalkmış birlik beraberlik içindeyiz şeklinde faso fiso yapıyosun,gülüyoruz sadece :D
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...