Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Satılık Masaüstü Oyun Bilgisayarı [hackintosh]

azzael

Öne çıkan mesajlar

Sahibinden.com

intel i7 4790k işlemci

Gigabyte Z97HD board

8gb Soğutuculu ddr3 1333hz ram

Evga Gtx760 2 gb Superclock ekran kartı

Cooler Master Kasa

Corsair 750w 80+ psu

2 Tb 7200rpm Hdd

COrsair Sıvı soğutucu (işlemci için)

üzerinde hali hazırda MacOSx Yosemite ve Windows 7 yüklü. Bütün güncel oyunları ultra ayarlarda akıcı bi şekilde oynatmaktadır.

Müzik prodiksiyon (post prodüksiyon ve oyun için toplanmıştır) artık vakit ayıramadığım için satışa çıkardım bütün parçaların daha 6 ay garantisi devam etmektedir
Sosyal ağlarda paylaş

alındığı dönemde 7 serisi var diyelim. i5 + 780 alarak aynı paraya oyun bilgisayarı yapabilecekken amatörü eğlendirir oyun pc'si yapmışsın. çok yanlış karar.

geçen ay arkadaşa rx480 li, ssd'li pc aldık 3000 e inventustan. 2-3 kat performanslıdır oyunda buna göre. fiyata büyük revize lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

inyormaynd said:

8 GB 1333hz RAM'li post prodüksiyon bilgisayarı? 640x480 AVSEQ01 render'ı için ideal hackintosh.

Ne seviyede nasıl prodüksiyonla ne tarz işler yaptığımı nerden biliyorsun ? Şurda polemiğe girmek istemiyorum ama zorla insanı tAhrik ediyorsunuz. Tamam sen çok biliyosun prodüksiyon işlerini. Sen kendine daha güzelini daha özelini topla, hadi git başkasının konusunu baltala.
Sosyal ağlarda paylaş

azzael said:

inyormaynd said:

8 GB 1333hz RAM'li post prodüksiyon bilgisayarı? 640x480 AVSEQ01 render'ı için ideal hackintosh.

Ne seviyede nasıl prodüksiyonla ne tarz işler yaptığımı nerden biliyorsun ? Şurda polemiğe girmek istemiyorum ama zorla insanı tAhrik ediyorsunuz. Tamam sen çok biliyosun prodüksiyon işlerini. Sen kendine daha güzelini daha özelini topla, hadi git başkasının konusunu baltala.

Beş yıldır bu meslekteyim ben, merak etme senden kat kat iyi biliyorum.

Al bu da kendim için topladığım prodüksiyon bilgisayarı.

http://imgur.com/a/tfEpU
Sosyal ağlarda paylaş

Ağır olmuş, tsubasa misali çakmışın rövaşatayı
inyormaynd said:

azzael said:

inyormaynd said:

Beş yıldır bu meslekteyim ben, merak etme senden kat kat iyi biliyorum.

Al bu da kendim için topladığım prodüksiyon bilgisayarı.

http://imgur.com/a/tfEpU
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...