Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

whatsapp media

Nergal69

Öne çıkan mesajlar

selamlar

whatsapp'ta 2gb'a yakın media birikti. bunu bir şekilde pc'ye aktarıp telefonu rahatlatmak istiyorum. internette tavsiye edilen programların çoğu virüslü çıktı tırstım başka bi tane daha indirmeye. nasıl alırım bu veriyi en kolay şekilde? bi el atsanız çok makbule geçer gerçekten

edit: telefon iphone 5

edit 2: whatsappın otomatik galeriye kaydet seçeneği kapalı olduğu için fotolar sadece whatsappta
Sosyal ağlarda paylaş

benjani said:

telefon ne?usb ile bağlayıp klasörden alamıyor musun?

telefon iphone 5 yazmayı unutmuşum. usb ile bağlayınca sadece galerideki fotolar çıkıyor. hem whatsappta hem galeride yer tutmasın diye whatsapp'taki oto kayıt özelliğini kapatmıştım. fotolar galeride değil yani. bir de çoklu seçim yapınca galeriye kaydet seçeneği de çıkmıyor:S
Sosyal ağlarda paylaş

benim sıkıntımda icloud a yedekleme yapabilmem için ekstra aylık ücret istiyor sürekli. en son 6 ay önce backup almış 900 mb.'lık ondan sonra ne oluyorsa 9 gb'a çıkmış.

icloud 5 gb yer sağlıyor ücretsiz üstüne para istiyor. işim komik tarafi ben hiç bir ayarı değiştirmedim yedekleme yaparken sadece kişi listesi seçili diğer herşey kapalı. buna rağmen 9 gb tutuyor yedekleme için gerekli alan. tam çakallar
Sosyal ağlarda paylaş

aklıma şöyle bi cinlik geldi. abim samsung s5 bırakmıştı iphone'un ekranında sorun olmaya başlayınca. şimdi ben sim card'ımı buna taksam whatsapp yedeği alma gibi bi şansım var mı bütün veri otomatik samsunga gelsin? içinde gördüm çünkü dosyaları tek tek irdeleyebiliyosun oradan bulurum diye düşündüm artık
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 2 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...