Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Süper Kupa | Beşiktaş - Galatasaray | 13 Ağustos Cumartesi - 20:45

Llama

Öne çıkan mesajlar

valequenta said:

DarKRideR said:

Bruma'dan bir yol olmaz. Yine dandik takımlara karşı hazırlık maçlarında iki şekil yaptı diye dileniyor taraftarda adamın son 3 senesi resmen koca bir çöplükten ibaret...

Zamanında bize iyi kitlediler diye kabul edip, 6 milyona teklif varsa direkt göndermek en mantıklısı da ki medyada geçtiği üzere olduğunu sanmıyorum yoksa direkt salardı Dursunlar.

6'ya satıp, çok rahat daha efektif bir kanat oyuncusu alınabilir. En kötü Valbuena'yı FB opsiyonsuz, düşük bedelle kiralayacak işte ona çökse verimi daha garanti adam almış olursun beklemektense, üstüne en kötü 2 transferlik para cebine kalır...

DarKRideR said:

DoubleW said:

Brumayı da öve öve bitiremiyolardı geldiği sezondan 2 tık geride

Şuna katılmıyorum. Gayet geliştirmiş kendini, özellikle Anadolu takımlarına deli işler.

Hani bitiricilik hazırlık maçlarında iyi gözükse de zorluk seviyesi artınca yine karar vermede sıkıntıları olduğu ortaya çıktı ama özellikle topla çok iyi dribbling yapıyor. Tek sıkıntısı işte sezon başında gençler genelde böyledir sezona performansını yayabilir mi o ki genelde TR'de yayamıyorlar sdafdsfsd

Yayarsa ama gol olmasa da çok asist yapar gibi gözüküyor. Tam Anadolu takımı bug abuser'i çünkü şuan görünürde.

buyuk koplaci ya lel.

birkaç maç sonra fikrimin değiştiğini yazmıştım zaten, en başından ve sonundan koyunca aradaki boşluğu doldurmak zor oluyor tabii. tam bir karaktersiz türk medyacılığı yapınca öyle embesil laf gelmesi doğal senin gibi bi kekodan.

ekstradan bruma'nın da o dilolandığı kadar iyi olduğunu düşünmüyorum. avrupada patates ederler şu haliyle. bugün beck ve tosic'e karşı da o kadar başarılı değildi ama gelişimini takdir etmek gerek. 3 senedir adam gibi oynamayan, 2 senedir komple yatan biri için ciddi anlamda gelişme var. Lig standartlarında çok iyi iş yapar bitiriciliği olmasada. zaten son dediklerimle çelişmiyor genel olarak ilk yazdığımla da.

sezarın hakkı sezara derler. ben hakkını verme yolunu seçtim. 6-7 milyon eurodan da fazla etmez şu haliyle gs'lilerde net farkında. 12-13 potansiyeli yatıyor ama net sezon geneline yayarsa şu performansı. salih'in 13 milyon euro ile opsiyonlandığı yerde bruma haliyle o kadar eder.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...