Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2016 Rio Olimpiyatları

SenariouS

Öne çıkan mesajlar

rıza harika bi güreşçi de işte adamın problemi aynı gatlin, powell, locthe falan gibi...

çağın en iyilerine denk gelip, ne yapsalar geçemiyorlar. kübalının üçüncü olimpiyat altını olmuş ki herif resmen sporun bugı fiziksel olarak.

rıza bütün olimpiyat çalışmasını bunun açıklarını vs. çalışarak yapmış. finalde yenmek üzerine çalışmış, çalıştırılmış. Rıza'nın da final yapacağı zaten %100 belliydi, kübalının da geleceğini biliyorlardı.

kübalı bi olimpiyat daha görmez. rıza'nın başına bir şey gelmezse gelecek olimpiyatta altını alır artık. kendine bakarsa 34'ünde belki bi altın daha kovalar. yaşı var 2 olimpiyat daha görmeye.

kübalı 33 yaşında mesela aldı yine altını
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

rıza harika bi güreşçi de işte adamın problemi aynı gatlin, powell, locthe falan gibi...

çağın en iyilerine denk gelip, ne yapsalar geçemiyorlar. kübalının üçüncü olimpiyat altını olmuş ki herif resmen sporun bugı fiziksel olarak.

rıza bütün olimpiyat çalışmasını bunun açıklarını vs. çalışarak yapmış. finalde yenmek üzerine çalışmış, çalıştırılmış. Rıza'nın da final yapacağı zaten %100 belliydi, kübalının da geleceğini biliyorlardı.

hacı ne anlatıyon sen yine ya.
rıza bu herifi daha önce 2 kere yenmiş mi yenmiş. daha ne bugı alüminyum.

rızaya bu tweet işlerinden dolayı biraz kıldım ama kübalı daha net sonuç söylenmeden başı götü oynamaya başlayınca ona daha çok kıl oldum şahsen.
Sosyal ağlarda paylaş

daha önce yendi diyemeyiz
(1-0 filan teknikle kazandı)*

https://www.youtube.com/watch?v=DRD26I4qmSU

kübalıya böyle şeyler yapamaz yani
ama fiziksel dezavantajına rağmen ezdirmiyor kendini

mesela şu video dk 6.
https://www.youtube.com/watch?v=ck3R7YsS_WA
yine bir cüsse farkı var
adam rızanın boynunu kırmaya çalışıyor
rıza son anda toparlayıp
adamın biten enerjsiyle çeviriyor

ama dünkü maçta lopez tuttu fırlattı yani

2015'e bakalım*
https://www.youtube.com/watch?v=kPBqmgEeVzY
kübalı şimdikinden %20 filan daha az hayvan
rıza yine de çeviremiyor minderde
Sosyal ağlarda paylaş

lan ne saçma açıklamalar gelmiş lol. bu kübalı bugün de geçerli olmak üzere zamanının en iyisi olabilir zaten tamam da en iyi görünen herife buglı demeyi mantıklı bulmuyorum ben. rıza da bunu öyle veya böyle 2 kere yenmiş.
şimdi teknikle kazandı vs diyerek küçümsemeyin ayrıca. kübalı dediğin herif de her maçında rakiplerini fırlata fırlata kazanmıyor zira.
Sosyal ağlarda paylaş

k1nJo said:

DarKRideR said:

hacı ne anlatıyon sen yine ya.
rıza bu herifi daha önce 2 kere yenmiş mi yenmiş. daha ne bugı alüminyum.

rızaya bu tweet işlerinden dolayı biraz kıldım ama kübalı daha net sonuç söylenmeden başı götü oynamaya başlayınca ona daha çok kıl oldum şahsen.

Lochte ve Gatlin de yendi Bolt ve Phelps'i başka organizasyonlarda aynı örnek üstünden gidersek ama genel tabloya baktın mı gg... Şu Kübalı yarı çapta bi adam olsa Rıza'nın şimdiye kadar 2 katı fazla altını vardı, olimpiyat dahil.

Kolay değil hacı ne kadar çalışırsan çalış olmuyor işte. karşı tarafta çalışıyor onun dışında bir fiziksel bugı var resmen yani adamın görüyorsun. bir üst sınıf yok diye burada yarıştırıyorlar adamı asdfsd

herifi kavrayamıyor bi kere beli o kadar uzak kalıyor ki bizim tosuna cidden oradan bi haksızlık var aslında.

yenerken nasıl yenmiş ama merak ediyorum ben dünden beri. dünya şampiyonası finalinde yenmiş mesela bulup izlemek gerek aslında.
Sosyal ağlarda paylaş

kübalının boyu daha uzun
ve aynı kiloda kas yoğunluğu daha fazla

dolayısıyla daha kuvvetli

5:30 sn boyunca hayvan gibi yormayı denese kendi enerjisi de bitecek zaten rıza nın
çırparak yenemez işte, savunmada kalıp 1-0 2-0 alabilir ancak kübalı gününde değilse

zaten kübalı çok iyi çalışmış son 1 senedir
2015 görüntüsüyle kıyaslayın mesela
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...