Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

tişört konusu

feverfeverray

Öne çıkan mesajlar

selam ben bu tişört işinde ısrarlıyım ya başım yansa da yapıcam bir arkadaşımla. ama hedef kitlemi geniş tutmaya çalışıyorum.

mesela patidekiler baskılı tişört aldığında nasıl tişörtler alıyor bana örnek verebilir misiniz biraz?
trollenmek fıtratında var ama saha araştırmama da yardımcı olun bi yandan bari :p
Sosyal ağlarda paylaş

amacın para kazanmak ise kendin dikmekte kötü fikir, baskılı tshirt işi de kötü fikir. bin tane yapanı var, toptan yapanla fiyatta rekabet edemezsin. büyük ihtimal kalitede de edemezsin.

ha hobi olsun, tematik şeyler yapayım eşe dosta yapayım boş vaktimi değerlendireyim diyorsan niş şeyler bulur eşe dosta satarsın.
Sosyal ağlarda paylaş

kendim dikmek derken, hazır alıp basmayacağım üzerine işte.
ben mesela baskılı tişört de giyiyorum, gömlek de giyiyorum, düz renk de giyiyorum ve üçünde de aradığım şeyler; rahat olmaları, kumaşlarının düzgün olması ve baskılı giyeceksem baskının iğrenç kalitede olmaması.

benim annem 40 senelik falan imalatçı olduğu için istanbul'un yarısından fazla atölyelerine erişimim var. ama amacım düz tişört yap bastır değil. single jersey kumaşından da kullanmak istiyorum. köstebek'te satılan bisiklet yaka ne olduğu belli olmayan tişörtler gibi şeyler değil istediklerim. kendim giyebileceğim şeyler yapmak istiyorum..

ama genel olarak daha gamer ya da geek dediğimiz kitleye hitap etmek istiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

el uretimi icin asırı nitelikli is yapıp cok pahalıya satması lazım, gerceklesme ihtimali cok dusuk. suan tekstil sektorunde calısıyorum gunde binlerce triko uretiliyor ki ihracat buyuk kısmı kaliteli üretim baya ona ragmen fiyatlar cok dusuk. baski isi de oyle adamlar fabrikasyon sekilde istedigin kadar basIYOR 3-5 kurusa. cok nitelikli bir is cikarman lazım ki bildigin modacı olmak demek o.
Sosyal ağlarda paylaş

türkiyenin en çok izlenen yayıncılarının yarısı arkadaşım zaten, onlara göndermeyi düşünüyorum tişört aynı zamanda.

basic sekmesi de olucak birkaç kategori oluşturdum kafamda. witty, geeky, tikky falan diye gidiyo sdf

hatta basic sekmesinin adını pati koyalım. siz benden alırsınız basiclerinizi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...