Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ne yapsam bilemedim

Remus

Öne çıkan mesajlar

RamsesII said:

Remus said:

1. Karı kıza akıl sorulmaz. Tecrübe ile sabit.

neden?

Kadın hepsi topluca bir örgüt, erkeklerin hayatlarını karartmak için uğraşıyorlar. Eheheh

Karı kız tabiride olmamış, testestoron yüklü post olunca kendimi tutamamışım. Kadın olarak düzeltelim.
Sosyal ağlarda paylaş

yani şimdi olaya dahil olan kişileri de tanımıyorum yapılan öküzlüğün ebadını da tam kestiremiyorum ama genel itibariyle tek çaren kızı güldürmek gibi görünüyor. kendini komik ve aciz durumlara sok (nebleyim yağmurda ıslan, yere düşüp çanağını kır, muza bas, otobüsü kaçır, vs), o haldeyken özür dile. eğer kikirdetirsen yıldızlar seninle beraber, ordan yürü, kikirdetemezsen kiss her goodbye.

çiçek konusuna istinaden de:
(öncelikle ben de geri kalmayıp bi tur kıziym sana:
olm çiçek aliym mi denir mi kıza? te allaam nerden öğreniyorsunuz böyle işgüzarlıkları bilmiyorum ki... 5 yaşında kuzene "pitişkom dondurma alalım mıııaa?" demek hariç kime hangi güzelliği yaparken soru soruyorsun ki buna sordun arkadaş?)

çiçek bi acayip bişe, zannediyorum erkekler çiçek verirken çok salak göründüğü, hiç yakışmadığı için olsa gerek, en çiçekten anlamayan/kredi vermeyen kadınların bile göynünü bi titretir nedense. kesin bilgi...

diğer yandan, öküzlük gidermek için çok düz ve klişe kalıyor, evet.
hediyelerinizi seçerken, bilhassa hediyeniz "ben eşeğim ve pişmanım" mesajı vermek üzere tasarlanıyorsa, "düşünülmüş" hediyeleri tercih ediniz. bu kız ne sever, neyi kendi bulamaz, neye zaafı vardır, bu tip sorular sorun kendinize...
öbür türlü çiçeği dayamış olursunuz, düşüncesizliğinizi pekiştirirsiniz.

bir de kulağınıza küpe (genel):
soru soran cevap alır.
bilhassa hayır cevabı almayı göze alamadığınızda soru sormayın.

örnek:
- Circiksu hadi yatma vakti geldi, yatalım mı artık annem?
- Huuaaaayııııır
doğrusu:
- Circiksukuşum, hadi yatma vakti, doğru diş fırçalamaya...
- ...
Sosyal ağlarda paylaş

Emaleth said:

yani şimdi olaya dahil olan kişileri de tanımıyorum yapılan öküzlüğün ebadını da tam kestiremiyorum ama genel itibariyle tek çaren kızı güldürmek gibi görünüyor. kendini komik ve aciz durumlara sok (nebleyim yağmurda ıslan, yere düşüp çanağını kır, muza bas, otobüsü kaçır, vs), o haldeyken özür dile. eğer kikirdetirsen yıldızlar seninle beraber, ordan yürü, kikirdetemezsen kiss her goodbye.

ilk cümleden sonrasını okumayacaktım dayanamadım. şu paragrafta okumayı bıraktım ama.

sanki bir sürü emeği, hakkı geçmiş yüzyıllık sevgili, sanki 7 çocuğunun anası. özür dilemiş adam o kadar, pişmanlığını dile getirmiş, baya da çabalamış, nazıyla uğraşmış. hala yok güldürsünmüş, yok yağmurdan ıslansınmış. işte bunlar hep kiraz mevsimi, çilek kokusu gibi dandik yaz sezonu dizilerinin senaryosu ve toplumda yarattığı beklenti.

prim vermeyin böyle şeylere.
Sosyal ağlarda paylaş

Remus bir yaz tam ne oldu ne bitti de kızin tribi yerli mi yersiz mi bilelim. Belki boşuna attan aliyorsun abartilacak birsey yoktur. Şaka falan mı yaptin yoksa pot mu kirdin noldu bu kadar meraktayim.

Emaleth in tavsiye de biraz haklı. Ben niye gulduruyorum ya demeyin. Ikili iliskilerde sürekli ciddi mi oluyorsunuz. Illa ki karsidakini guldurmeyi neselendirmeyi bilmek gerek. Tabi palyacoluk yapmak olmamali bu.
Sosyal ağlarda paylaş

bi tanıdık vardı,
Kızlarla konuşmayı bi türlü beceremezdi, çocuğun tipi iyi, yakışıklı falan sayılır. Zeki bide ama kızlar olunca heycan yapardı: önceleri patavatsız espriler kurbanı oldu:

şirkette öğle yemeğinde, hoşlandığı, ölüp bittiği hatunun da olduğu kalabalık bi ortamda, kız gülerken; Ayşe de yine Kaniş gibi kıkırdıyo gibi saçma bi espri yapıp, kızın kalkıp gitmesine neden olmuştu. Oysa aşkından ölüyodu.

sonraları başka bi kız çıktı karşısına, bunda da sus pus oturmaya başladı.. kız kaç kere dedi, konuşsana diye, çocuk utancından, önceki vahim tecrübeden dolayı kız görünce sesi kesiliyordu. O kız da kaçtı tabiki.

şimdi, verdiğim taktikler doğrultusunda tavlamayı başardığı, mutlu bi ilişkisi var. Heycanını yendikten sorası zaten çok kolay oldu. Minnettarlığından dolayı her ay hediye yollar bana, plak kitap, poster vs.

eğer kıza kaniş falan dediyse bakalım nasıl toparlayacak sdafsfd
Sosyal ağlarda paylaş

imamizer said:

sanki bir sürü emeği, hakkı geçmiş yüzyıllık sevgili, sanki 7 çocuğunun anası. özür dilemiş adam o kadar, pişmanlığını dile getirmiş, baya da çabalamış, nazıyla uğraşmış. hala yok güldürsünmüş, yok yağmurdan ıslansınmış. işte bunlar hep kiraz mevsimi, çilek kokusu gibi dandik yaz sezonu dizilerinin senaryosu ve toplumda yarattığı beklenti.

prim vermeyin böyle şeylere.

anacım adam gelip burda thread açacak kadar önemsiyor konuyu, ben nebleyim 7 çocuğunun mu anası, yüzyıllık mı sevgilisi? thread açıldığına göre ya istiklal ya ölüm durumu var diye düşünüp dibini gördüm peşinen, tavsiyeyi ordan verdim. her şey tükendiğinde, son çare budur. yersen kebap salonu...
ayrıca o bahsettiğin dizilerin hiçbirini bir dakika bile seyretmedim, karıştırdın sen herhalde...
*eller belde*

bi tane de apdeyt-mapdeyt diyen var (üşeniyorum şimdi alıntı yapmaya), akıllı olsun.

peh.
Sosyal ağlarda paylaş

Yok, fiziksel bir şeyi ile o şekilde dalga geçmedim. Hani çok pislik biri değilse tamamen normal davranırım.

Sinir olacağı başka bir laflar ettim. Benim durum daha vahim. Dr. House varya işte aynı ben, sanki benim dizimi çekmişler. (sakatlıkda yok bende)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...