Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu

Xenus

Öne çıkan mesajlar

küfürlü konuşmak sertbest olsun lütfen, çok özür dilerim ama silkelerim böyle animeyi. ne güzel başlamıştı iyice dramaya saykoya bağladı. dropladım droplayacam sıktı iyice. çaresizlik eyvallahta ulan resetlemek elinde resetle gitsin ne saçma şey bu çaresizliği.

şimdi spo

bu kadar malca bir karakter olmaz ölmek istemiyorum ölmek istemiyorum ebenini kötü 100 kere öldün zaten.

Sosyal ağlarda paylaş

herkes aynı şeyden şikayetçi ya.

abicim daha geçen bölümlerde sen değil miydin yokuştan atlayan? şimdi ne değişti? o kadar ölüm gördün. insan hissizleşir yahu.

zero no maria nın novelde örneğin esas oğlan bir yerden sonra kendi boğazını kesme gibi eylemlere girişiyor çok fazla tekrardan sonra. bizim subaru ise iyice aptallaşmaya...

gerçi yine güzel bir bölüm daha gelecek ve kalbimizi çalacak ama işte hafta hafta izleyince kansere davet çıkarıyor anime.
Sosyal ağlarda paylaş

samaella said:

White whale seni yiince hafızadan siliniyosun heralde.

Bettynin olayını anlamadım.

Sırf hafızadan değil, gerçeklikten de sanırım. Rem'in odasına götürdüğünde oda boştu. Hiç var olmamış gibi.
Bu sebepten sonraki looptan da silmezler umarım. Rem tamamen giderse hiç çekilmez bu. Ama sanmıyorum, herif hatırlıyor sonuçta. Hatırlaması looplarla alakalıdır herhalde.

Sosyal ağlarda paylaş

Rem best girl.

Subaru hıyarı Emilia Emilia diye saçmalıyor hala.

Subaru'nun ölürken kendi kendine gülmesini karıştırıp Betelgeuse'a benzetmesi, bu bölümde Subaru kendine söverken hep tembellik yapıp hayatımı boşa harcadıgımdan bi boka yaramıyorum diye zırlaması filan(sloth?) bi "lan yoksa...?" dedirtti. Time loop olayını anlatmaya çalışırken çıkan kollarla o herifinkiler de aynı.

Gerçi geçen bölümlerde Subaru için pride demişti, ama bi alakaları da var sanki.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...