Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

nakliye şirketi falan

Saeros

Öne çıkan mesajlar

istanbul'daki evi kapatıyorum eşyaların izmir'e taşınması lazım
iyi güvenilir nakliye şirketi var mı bildiğiniz?
hatta bikaç yıl önce biri burda bi şirketten bahsetmişti, eve gelip paketliyolarmış her şeyi de sonra taşıyolarmış falan. yalnız olucağım için öyle bişey çok iyi olur
Sosyal ağlarda paylaş

Enakliyat diye bir site var ordan şirin nakliyat diye bir firmaya iki tasıma yaptırdım.Biri sehir dışı digeri sehir içi hiç problem yaşamadım.Ama paketlemeyi ben yapmıstım. Buyuk seyleri onlar paketledıler sadece beyaz esya falan koltuk gibi seyleri. Ivır zıvırları ben kutulamıstım zaten. O dedigim sitede zaten bir sürü firma var teklif falan veriyorlar notları falanda var.
Mersinden istanbula 2250 tlye tasımıslardı 2 ay once faln.
Sosyal ağlarda paylaş

İzmir akın nakliyat var , istanbulda ofisleri varmi bilmiyorum ama adamlar harbi profesyonel. Evdeki herseyi kendileri topluyorlar ve baya baya uğraşıyorlar. Önceden bir hzirlik yapman gerekmiyor yok efendim bardakları gazete sarayım, kutulara koyim falan istemiyorlar. Şehirler arası evin eşyalarını taşıdılar bir bardak dahi kırılmadi.
Sosyal ağlarda paylaş

Komodo said:

armut.com dan da teklif alabilirsin. 2250 iyi fiyatmış bu arada

az bir esya vardı kırılma ihtimali de az olan esyalardı. Televizyon buzdolabı yoktu. Ucuz yollu olsun derdin deydim.

Armutta sadece 4 teklif alabiliyorsun yanlıs hatırlamıyorsam.Enakliyatta 15-20 tane falan alabiliyorsun.Direk böyle secenekler vardı sanırım elimi bile sürmem.Şu kattan inecek suraya cıkacak faln.
Sosyal ağlarda paylaş

ahaha ayni senaryoyu bende yapicam 1 aya

HERKES AYNI SEYIMI YAPIO LAN
Saeros said:

istanbul'daki evi kapatıyorum eşyaların izmir'e taşınması lazım
iyi güvenilir nakliye şirketi var mı bildiğiniz?
hatta bikaç yıl önce biri burda bi şirketten bahsetmişti, eve gelip paketliyolarmış her şeyi de sonra taşıyolarmış falan. yalnız olucağım için öyle bişey çok iyi olur
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...