Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Satılık Bose Soundlink Mini 2

logtrig

Öne çıkan mesajlar

geçen hafta saat için kayış aldım 10$ fazla para vermek zorunda kaldım others seller'dan. fiyat farkı vardır diye hiç bakmadım..

yalnız bazı itemlar ship to turkey yazmasına rağmen proceed to checkout kısmında sıkıntı çıkarıyor ona sinir oluyorum. Birde bu da offtopic olacak ama ilk defa başıma geçenlerde vergi iadesi yapıldı, ürünü aldıktan 1 ay sonra.. Millet diyodu da inanmıyodum. Gerçi ekran kartında da iade yapılırsa çöş.
Sosyal ağlarda paylaş

ginaly said:

Adamın hedef kitlesi gri şortuyla midpointte yemeğini yedikten sonra cinemaximuma geçen, oradan çıkıp D&R'a girip ürünü alan, sonra da kapalı otopark'a inip bmw 1.16sı ile 1+1 rezidansına dönen beyaz yakalı.

o bile n11'den alır, 100 TL ucuz olmasını geçtim US'den alınan ürünle TR'den alınan ürünün garanti farkı var ortada.
Sosyal ağlarda paylaş

KillJoy said:

feverfeverray said:

evet bu arada gerge haklı. arkadaşım G930 aldı, 5 gün falan içinde geldi.

5 gün içinde gelmesini istiyorsan, eşşek gibi kadar kargoya da bayılıyorsun yalnız

hayır, gemilere yüklüyorlar diye biliyorum. eğer senin sipariş ettiğin şey o gün içinde gemide yer varsa koyuluyor ve gemi doluysa yola çıkıyor. eğer dolmadıysa dolmasını bekliyorlar falan fişman. şans işi tamamen yani. express değil normal kargo istemişti çünkü kız.
Sosyal ağlarda paylaş

ginaly said:

Adamın hedef kitlesi gri şortuyla midpointte yemeğini yedikten sonra cinemaximuma geçen, oradan çıkıp D&R'a girip ürünü alan, sonra da kapalı otopark'a inip bmw 1.16sı ile 1+1 rezidansına dönen beyaz yakalı.

abi zaten bankada kattan birine satıcam galiba, adam ilgilendi baya :D
Sosyal ağlarda paylaş

ginaly said:

amazon muhabbeti geçmiş bak ben bilmiyom ama, DH'li gibi cahil kaldım bu konuda,
amazondan ship to turkey'li bi ürünü seçmek yetiyor mu? gümrükte takılmıyor mu bu ürünler-fiyatı ne olursa olsun-?

Dhl, ups gibi parsel servislerinde takıldımı seni soyup soğana ceviriyorlar. Kucağa oturuyodun resmen. Amazon satın almadan önce hesaplıyor ortalama vergi ücretini kar etmeden tax'i neyse onu kesiyor hatta kestiği fiyattan ucuz cıkarsa paranı iade ediyor. Gümrüğe takılmazsa tax diye aldıgı ücretin hepsini iade ediyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
ginaly said:

Yani o zaman sadece turkiyeye sevkiyat yapan ürünü seçip almak yetiyor, sonra kapıya kadar geliyor ha? bayaa DDP geliyor yani?

Aynen. Yurtdisindan alacaksan Amazon oteki sitelerden 9000 kat daha iyi. Siteden alip kargoyu DHL'ye filan birakirsan dendigi gibi soyuluyorsun bazen.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...