Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dead by Daylight

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

• 3 hafta sonra ...
su oyunda katilin fov'unun dusuk olmasi gibi bir tercihi anliyorum da max sensitivity limitleyerek donmeyi, vurmayi zorlastirmak gercekten anlasilir gibi degil...

config dosyasi ile oluyor mu diye baktim. yazilan yerlerdeki dosyayi text-editorla aciyorsun, bos cikiyor. o da olmadi. zaten klasorun adini NoEdit koymuslar, uyari midir ben mi yanlis anladim kestiremedim. fare yazilimindan dpi arttirarak cozuyorum. fakat kufur nedeni.
Sosyal ağlarda paylaş

• 5 ay sonra ...

v060tshvmd531.jpg

"Thank you for being a valued member of GeForce Experience. You've been awarded a copy of Dead By Daylight. Offer stands while supplies last. You must redeem on your NVIDIA GeForce RTX 20-series or NVIDIA GeForce GTX 16-series GPU. Please accept the reward by logging into your GeForce Experience Account and redeem to your Steam Account within the next 14 days. "

kendisinde olup hayrına paslamak isteyen olursa,

https://steamcommunity.com/id/jakoben/inventory/

şurdan bişiler verebilirim.

Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...

bu halloween indiriminde almayı düşünüyoruz birkaç kişi ama beşinci oynayacak insan arıyoruz şu gruba:

ben, arcane, knox, xunn

ilgiliyseniz buraya yazın veya temasa geçin lütfen. 1-2 arkadaş belki olabilir dedi ama tam commitment lazım dışarıdan rastgele birini almak istemediğimiz için. fazlası da olursa zaten ille gelemeyen insan olacaktır bazen, sorun yok.

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 1 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...