Jump to content

Merhaba patiler. Yeni sisteme hosgeldiniz. Hemen BURAYI okuyun.

Silphatos

Dead by Daylight

Öne çıkan mesajlar

ben dün biraz izledimde 3 4 kez oynadıktan sonra bi daha neden oynasın bi insan onu pek anlamadım

acayip boş bi oyun gibime geldi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Oyun güzel de kendi kurban takımını kurup random katile karşı oynayamıyosun. Bi de katil yaklaşınca kalp ses efekti kalksın. Yoksa çok ez oluyor oyun.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Ekip kuramamanin sebebi cok acik. Oyun survivorlar icin cok kolay olur 4 faget surekli skypeta aktif comm yaparsa

Ama yeteri kadr gozyasi dokulmus olacak ki devler ekleme karari almis 2 kisi parti yapip girebileceksin yakinda

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Yok öyle bişey. Dün gayet 5 kişi girdik survivorken elimize verdiler yeterince.

Oyunda zaten parti kurma da var. Ama illa katilin de senden olması ve karşıyı dörtlemen gerekiyor. Saçmalık orada zaten. Ben survivor rastgele giremiyorum arkadaşımla. Hemen ağlamak, faget. lel

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
5 kişi oynanan dedigin mod for fun bildigim kadarı ile

ranked degil yani

şahsına yönelik yazmadım ben o kelimeleri ayrıca nie alındın sdf

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
[video]https://www.youtube.com/watch?v=miFacScATX0?feature=oembed" width="459">

İzlerken baya eğlendim. Değişik birşey olmuş.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
oyunda perkler aşırı op

yeni map geliyormuş bi sonraki patch ile

bataklık tarzı bi map olacakmış ve dişi killer geliyor see below:

http://i.imgur.com/cKNod5b.jpg

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
of herkes bu lanet sıkıcı oynuyor yeter. kanser gibi yayıldı tüm streamerlara. oynaması zevkli değil ki izlemesi zevkli olsun. 70 bin kişi izliyodu dün gece twitchde. anlam veremedim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Neden sıkıcı olsun? . Zombili olsaydı evet sıkıcı derdim ama konu açısından türünün ilk örneği gibi birsey bence

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Sadece jenerator tamir edip, engel üstünden atlanılan bi oyun o yüzden sıkıcı olabilir. Saatlerce nasıl oynuyor insanlar şunu anlamıyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Ben de sıkıcıdır diye hiç almayı düşümemiştim, kendine has bir oyun türü olmuş, rakibin zekasına karşı oynuyosun salak bir adamsa hiç sansı olmuyor hele 5 kişilik arkadaşlarla oynanırsa tadından yenmez.

Devamlı gelişip yeni şeyler ekleniyor, haritaya killer'a göre strateji belitliyosun

Jason'nı aldım ek olarak mesela ona özel map var daha avantajlı orda diğerlerinde olmasa bile jasonu secersen onlarda orayı görmüş oluyor tabi random çıkıyor map belli olmuyor böyle şeyler de var.

Uzun zamandır ilk kez farklı bir oyun gördüm diyebilirim, ve çok ucuz.

Mesaj açmışken son gelecek adamıda koyayım.

https://www.youtube.com/watch?v=agq3D3J80io

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
ben yeni keşefttim bunu tavsiye ederim çok uygun fiyatıda, baya eğlenceli ve götürür gözüküyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
ben de yeni basladim. uzun suredir izliyordum. son indirimden topladim dlcleriyle. cok eglenceli. katil oynarken siralar uzun. sirf katil oynamak icin almistim. hem takim oyunlarindan gina geldi hem de hayrani oldugum karakterler var.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
leatherface'de testereyi tutturacagim diye cok kurban kaciriyorum ehueh. keske hillbilly hic olmasaymis da duzgun testere tosunumda olsaymis :(

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
bugun biraz oynayayim dedim, katil/sunucu oldugumda survivor pingleri cogu zaman sariydi ve hatiri sayilir miktarda kirmizi olup, oyun esnasinda lagdan bir sey yapamayanlar vardi. sebebi ne acaba?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum eklemek için lütfen giriş yapın

Giriş yaptıktan sonra yorum ekleyebilirsiniz

Hemen giriş yap

• Yeni Oluştur...