Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2016-2017 Sezonu Genel Tartışma

valequenta

Öne çıkan mesajlar

bizim cakal dursun yapmis yine yapacagini. 3 kulup de vergi indirimi almis ancak kongre gunu fb ve bjk nin vergi indirimleri gizlendi. simdi ortaya cikiyor butun kuluplerin vergi indirimi aldigi.

her kulupe vergi indirimi var, GS konusuluyor. her kulupte fetocu var GS fetocu diye konusuluyor. bu isler boyle.
Sosyal ağlarda paylaş

valequenta said:

bizim cakal dursun yapmis yine yapacagini. 3 kulup de vergi indirimi almis ancak kongre gunu fb ve bjk nin vergi indirimleri gizlendi. simdi ortaya cikiyor butun kuluplerin vergi indirimi aldigi.

her kulupe vergi indirimi var, GS konusuluyor. her kulupte fetocu var GS fetocu diye konusuluyor. bu isler boyle.

Mehmet Demirkol “Galatasaray’ı vergi konusunda çok eleştirdik. Diğerleri de yapmış.” dedi.

mok at izi kalsin milletin aklinda ne kaldi simdi?

fener medyasi helal olsun hala cok iyi calisiyor, sen de olmasan biz de mal mal inanacagiz sadece galatsaray'in yararlandigindan.
Sosyal ağlarda paylaş

Darksun said:

Ben faiz ve cezayı sildiler sanmıştım ya 91 milyon vergi varmış geri kalan 200 kusur ceza ve faiz silinmiş o kısmı normal zaten kimse ödemez onu.

91 milyondan 21 e mi ne düşmesi garip olmuş ama. Bütçede varmı bunun detayı acaba :)

niye fenerbahçe ödemedi mi
Sosyal ağlarda paylaş

yapılandırma zaten kulüpleri bırak türkiye'de her şirkete yapılıyor, bunlara tüm kulüpler de dahil karabük bile. gs'nin saçmalığı özbek'in bu muhabbeti icraat diye genel kurulda böbürlene böbürlene söylemesi. hiçbir takım lafını bile etmez bunun tepki çekmemek için. sen aynı gün canlı yayında hem hükümetin bir numaralı düşmanı fetöcüleri genel kurulda aklayıp hem de hükümete vergi indirttim dersen tepene biner herkes elbette. gs yönetim kurulunda stratejik davranış yok, neyi nerede söyleyeceğini bilmek yok, kriz yönetimi yok. tam bir kaos.

ha fetö konusunda hiç kasmayın yancı aramaya, gs net olarak en çok fetöye bulaşmış kulüp. fb maç yapmış bilmem etmem de ihsan kalkavan bjk'den usulünce gönderildi, aday oldu seçilemedi kimse sallamadı herifi. latif erdoğan'ın da bjk'ye istedik ama sızamadık ifadesi var zaten resmen.
Sosyal ağlarda paylaş

Kacirdiginiz nokta su. Hakan Sukur Arif Erdem klubun maasli elemanlaridir, sporcularidir. Bunlarin Feto'ya karismis olmasi GS'nin ele gectigi anlamina filan gelmiyor - hem Fetocu hem Fransiz hem Liseli hem AKP'li nasil oluyor zaten bir klup aciklayiverin.

Elmayla armutu karistirmamak lazim. Hakan Sukur dedigimiz adam 20 yildir fetocu, ve GS klubunde futbolculugu disinda herhangi bir aktif rolde yer almamis bir isim. Hani bircok kisi TD oldu GS'den sonra, Hakan Sukur ve Arif bu klupte yer alabilmis mi daha sonra?

Asil bir de olaya buradan bakmak lazim. Aksine, Hakan'i birakin 2 senedir degil, 20 senedir fetocu oldugu icin sevmeyen tonla GS taraftari/buyugu vardi, varmis ki zaten bu adamlar daha calismamis GS'de. Yoksa ayni takimdan Bulenti Okani Suati Tugayi hepsi birsekil TD oldular/calistilar klupte filan.

Yani sporcuyken - hele ki bu durum bilinmesine ragmen toplumda kabul edilirken Fetocu olmasi GS'yi herhangi bir sekilde baglamiyor. Adam illegal iste bulunmamis, cikmis isini yapmis golunu atmis. Karakter olarak bircok insan o zamanda sevmiyordu ki zaten bu yeni birsey degil. Feto bircoklarimiz icin 2 senedir kotu olmadi 20 senedir kotuydu o yuzden degisen birsey yok.

Hani isin feto analizine girmiyorum girersem zaten isine gelenin bir sekil baktigi isine gelmeyenin obur turlu baktigi boktan bir durum var ortada, tekrarlamaya gerek yok. Bazi isimlere hicbirsey olmuyor mesela, benim en merak ettigim adam Murat Ulker. 100% bilmemekle beraber bu adami biz bu sermeyinin krali olarak bilirdik, eh bu adam ayni zamanda Aziz'in de kankasi, Fenerin bas sponsoru. Eh ne oluyor o zaman is boka sariyor kim neci kim degil. O yuzden bunu karistirmak anlamsiz.

Ama GS'yi fetoculer ele gecirdiler dersen, yine kimmis o fetoculer derim cunku klupler futbolcularla yonetilmiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Atilmasin oyu verenlerin fetocu olduklarini nereden cikardin?

Insanlarin burada degindigi sey ikiyuzluluk. Ha yonetim tukurdugunu yaladi dogruya dogru. Oylamaya sunmayacaktin o zaman.

Ancak Fransiz, elit, GS'yi liseliler yonetiyor dedikten sonra Fetoculer var demek o kadar sacma ki.

Neden-sonucu iyi yapmak lazim. Atilmasin diyenler Hakana bayildiklarindan veya fetocu olduklarindan degil, is fetoya gelince insanlarin ikiyuzlu davranmasina tepkili olduklarindan ret etmislerdir diye dusunuyorum. Yoksa Hakan su an GS klubu uyesi olsa ne olur olmasa ne olur.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi su yazi isi ozetliyor aslinda ya. Hakan Sukur'den bagimsiz hani.

http://www.hurriyet.com.tr/yazarlar/ahmet-hakan/sizin-torinolu-sabanin-yanilma-hakki-niye-yok-40407805

“Yanılma hakkı”nın olabilmesi için sürecin şöyle işlemesi lazım:
- Yanılacaksın.
- Gerçeği gördüğün anda “Yanılmışım” diyeceksin.
- Ama sıyırmak için değil, büyük bir içtenlikle “Yanılmışım” diye haykıracaksın.

Tamam haykirinca is bitti sfd.

Benim kizdigim nokta direk bu abi. Bunu kabul etmiyorum ben. Yoksa Hakan Sukur filan bunlar GS tarihinde calisan olarak yer alir. Yukarida dedigim gibi ne yonetmistir, ne de baska bir iste yer almistir. Cidden Hakan'i su feto muhabettinden futbolcuyken de cok sevmeyen vardi.

Bu liseli dediginiz elit dediniz kesim zaten boyle bir kesim. Galatasaray Lisesi mezunu olmus hayatta belirli yerlere gelmis insanlarin feto meto gibi seylerle ugrasi olmaz. Istisnalar var midir vardir belki - bulunsun atilsin buna lafim yok.

Ama sirf Hakan Sukur ve Arif vardi diye de feto GS'yi ele gecirdi demek baya sacma oluyor. Sirketin 2 calisani fetocu olunca sirketi feto ele gecirmiyor.

Baska baglanti varsa arastirilsin lafim yok. Ama bu adamlarin ozellikle klupte daha sonra gorev neden almadiklarina da bakilsin. GS'nin hep dedigim bir ic dinamigi vardir. Futbolcular belli bir kesimden geldikleri icin burada tercih yapamayabiliyorsun, isini iyi yapan illegal islere bulasmamis topcuyu sembol ismi takimdan atamayabilirsin. Ama sonrasinda nasil davraniyorsun o onemli. Hani Hakan Sukur futbolculugu disinda klupte aktif rol almis olsa anlarim. Ama yok oyle birsey.
Sosyal ağlarda paylaş

O halde;

İhsan Kalkavan'a da yakalama kararı alındı FETÖ'den

=

Beşiktaş Fetöcü

Mantığınıza sıçayım ben sizin ya.

edit:

Hakan Şükür olayında da kişisel olarak bakılırsa; Torinolu Şaban'ımız eğer 17 Aralık'tan sonra 'YANILMIŞIM PARDON' deseydi şu an yine Kral'dı. Ama kendisi darbe gününe kadar safını net belli etmişti. Ne zaman darbe girişimi failladı, 1-2 gün ardından çıkıp yanılmışım darbecilerin abv dedi. Yemedi tabi.
Sosyal ağlarda paylaş

Bony bir ihtimal olabilir kiralık. Toure muhtemelen MLS'ye, Fabregas Inter'e gidecek; Nasri de Marsilya'ya.

Zaten böyle çilek, kiraz transferleri bitti artık. 2-3 sene katkı verecek diye inanılmaz bir maaş yükünün altına giriyorsun sonra ya emekli oluyor ya da beleşe gidiyor. Yapabilecek son takım da Galatasaray bunları artık. Podolski gibi adamı bile para girsin biraz diye kelepire sattık.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...