Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

FENERBAHÇE 2016-2017 Genel Tartışma - 1

Liebe

Öne çıkan mesajlar

Tamam da adamin demek istedigi o degil. Nasil da koydu Aykut Kocaman da deil.
1 haftadir gelip anlamsiz Firat soyle Firat boyle yazdin. 38% dedin. Fenere yapmadigi eyyam kalmadi dedin.

Sonra gelip onu yazinca adam kusura bakma da yapistirmis gelisine ki hakli. Yuzlu yuzsuz muhabettine girmem de yekeyeke yargilamis sorry
Sosyal ağlarda paylaş

yargılama ?

yalancılık ne zaman yargılama olmuş ?

söylediğimi iddia ettiği aykut kocaman-fener ilişkili postum yok, bildiğin YALANCI...

Fırat konusunda da 13. iç saha maçında 5. defa aynı hakemin verilmesi sonuçtan bağımsız rahatsızlık verici.

Fırat 20 küsür tane iç saha maçını yönetti fenerin, tarihteki ilk yenilgisi bu.

Gerçekten yargıymış sdasfaw

istatistik bilimine "saçmalama" demek ciddi yargıymış hakkını vereyim sadsaf
Sosyal ağlarda paylaş

fenerin rahat ya da zor yenmesi ya da yenememesi değil olay, hakem yönetimi.

şu maçta hakemle ilgili konusulacak bir pozisyon olmadı, olsa fener yenilince de konusulurdu.

gerçi gs'li bakış açısından Beşiktaş'ın farklı kazandığı maçlarda verilmeyen penaltılar sayılmıyor falan o yüzden salla sdfsa
Sosyal ağlarda paylaş

Abi şimdi de oturup naif mesajlarınla salağa yatma lütfen. Maç öncesinde çatır çatır maçın verildiğini, Aziz'in maçı aldığını, Fırat'ın Caner sebebiyle hala kendini aklamaya çalıştığını o nedenle de iç sahasında Fenerbahçe maçlarında %38'le Fırat geliyor ki yensin diye yazdın, Aykut Fenerbahçe'ye transfer olacak bak o haftada maç ne tesadüf yazdın, sonra yenilince de kalkıp Aykut KOCAMAN diye buraya gelmiş hala laf söylüyosun.

Ben senin Aykut Kocaman nasıl Fener'e koydu KOCAMAN koydu lafına takılmıyorum, yüzsüz oluşuna takılıyorum. Ya o lafları söylemiceksin ya da söyledikten sonra ben bir halt yedim bunları söyledim özür dilerim deyip kuyruğunu kıstırıp gideceksin. Buraya gelip kendini haklı çıkarmak için Fenerbahçe tweetleri atmana gerek yok. Kendi söylediğimiz lafı biliyoruz. Ben senin karaktersizliğini anlatıyorum sen hangi argümanla geliyosun. Kıvırma azıcık artık, Beşiktaşlılık bu değil. Gider Seba'yı alkışlar büyük başkan dersin sonra da... Yazık günah...
Sosyal ağlarda paylaş

ben yekeyeke'nin yazdıklarında bir yalan ya da yanlış göremiyorum.

bakalım elma ne söylemiş;

applev0dka said:

Yeni OHAL khk'si ile tum ic saha maçlarını fırat aydınus yonetecek maddesi geldi sanirim bu ne sdfsdsf

applev0dka said:

Fenerbahçe 13. Ic saha maçına cikiyor. 5. Defa Fırat aydinus..
Ic sahadaki maçların %38 ini yönetmiş olcak firat bu sene..

Komik

applev0dka said:

Eeee ??

Neyi değiştirir ki?

Ic sahada firat ile kaybetmemiş olmasi 3 macta 1 verilmesi gerçeğine karsi bir arguman degil bu.

Aziz'in kurullar üstünde etkisi direk, acil durunda cami kirin hakemi

applev0dka said:

Meme koyacağınız yere 1 takim bulup ic saha maclarinin %39unu bir hakemin yönetmiş oldugunu gosterin..

Sayilarla geliyoruz cevap veremiosunuz en azindan susun o zaman..ya da dedigim sekilde arguman sunun

Sonra fistan cevap veriyor;

Fistan said:

beliktaş 12 iç saha maçının 3 ünü barış şimşek
fenerbahçe 12 iç saha maçının 4 ünü fırat aydınus yönetmiş
ne senin derdin şimdi

karşılığı;

applev0dka said:

Baris simsek mac yonetcegine aziz yildirim yonetsin maçlarımızı daha iyi ya..

Olay firat in surekli ic saha maçlarına verilmesi, fenerin de firatla hic kaybetmemesi.. kendini o caner pozisyonu için affettircem diye yapmadigi eyyam kalmadi

SONUÇ;

applev0dka said:

3 oldu çıkarması güç oldu

applev0dka said:

Nasil koydu ama aykut KOCAMAN

applev0dka said:

5 atıp köylerine yolladığımız takımmış lan şimdi fark ettim konya ile oynamıslar sdafs
Sosyal ağlarda paylaş

yekeyeke said:

applev0dka said:

Nasil koydu ama aykut KOCAMAN

Bir insanda yüz olacak. Hafta içi Aydınus geldi diye forumu ayağa kaldırdı. %38 falan diye saçmalamalar cabası. Üstüne "Aykut Fener'e gelecek tesadüfe bak o hafta maçı var" diye laflar söyledi. Şimdi kalkmış ne diyor. Sen adam değilsin, kusura kalma. Za'lamaya devam.

Belki simdi görmüşsündür yalani

Valla zaten stadyumda 5-6k kisi oluyor. Ne kadariniz maclari, oncesini sonrasini yorumlari okuyor bilmiyorum ama firat ve kadikoy olayi yeni konusulan bisey degil.

Gerci burda nasil koydu aykut kocamani bile ilk defa duymuş gibi yapanlar var benim de söylediğime bak.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada ne olursa olsun. X hakeminin A takimina bu kadsr yüksek yuzde ile atanmasi ustune konusulacak biseydir.

Ilk mesajdan kisisel saldiriya gecince olay baska yone kayıyor.
Böyle basit konulari bile tartışıp konuşamayacak olgunlukta olmayanlar futbol takip etmesin, once kendine sonra cevresine zarar veriyor.

Gecen hafta tribun bos dedim diye bana, gs'nin 1.dk da gol yemesi ile dalga gecen birine de escape benzer seyi yapti.
Sosyal ağlarda paylaş

Haklı değilsin. Önce gelip Fırat Aydınus'un yaranmak için maçları sattığını, bu nedenle de Aziz'in maçı ayarladığın, üstüne Aykut'un Fenerbahçe transferi gündemdeyken Konya ile karşılaşmasını manidar bulduğunu söyleyip Fenerbahçe yenilince "nasıl koydu Aykut KOCAMAN" yazman ile ilgili yüzsüzlüğün, ve karaktersizliğini söyledim ben. Aykut KOCAMAN'ı yazıyor olman çok sonra gelebilecek bir olay. "Oldu 3 çıkartması güç" gibi laflardan önce 3 gün maçın satıldığını anlatman asıl konu, daha bunun farkında değilsin ya da farkındasın da çevirmek için konuyu "bu lafları Fenerbahçelile söyleyince sorun olmuyo ben söyleyince mi battı" kafasına getirmeye çalışıyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

yekeyeke said:

Haklı değilsin. Önce gelip Fırat Aydınus'un yaranmak için maçları sattığını, bu nedenle de Aziz'in maçı ayarladığın, üstüne Aykut'un Fenerbahçe transferi gündemdeyken Konya ile karşılaşmasını manidar bulduğunu söyleyip Fenerbahçe yenilince "nasıl koydu Aykut KOCAMAN" yazman ile ilgili yüzsüzlüğün, ve karaktersizliğini söyledim ben. Aykut KOCAMAN'ı yazıyor olman çok sonra gelebilecek bir olay. "Oldu 3 çıkartması güç" gibi laflardan önce 3 gün maçın satıldığını anlatman asıl konu, daha bunun farkında değilsin ya da farkındasın da çevirmek için konuyu "bu lafları Fenerbahçelile söyleyince sorun olmuyo ben söyleyince mi battı" kafasına getirmeye çalışıyorsun.

Aykut kocaman ile ilgili sozlerim nerde ?

Firat konusunda sozlerimin arkasindayim adamin inanilmaz bir ic saha kariyeri vardi fenerle, bu bozuldu da fener kaybetti diye sevinmek yüzsüzlük olmuyor.
Uzulmemi mi bekliyordun ?

Aykut konya konusunda hala yalan soyluyorsun
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...