Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ŞAMPİYON 2016-2017 Sezonu Genel Tartışma

applev0dka

Öne çıkan mesajlar

olm 20 yıl öncesi dediğin 2000 yılı neredeyse. milenyum sonrası yani. buradakilerin çoğu bunun çok öncesini hatırlayabiliyor evet, ki hatırlamaya gerek yok, bilmek lazım sadece.

bilmeden etmeden, ya da biliyorken bilmiyor gibi yaparak ancak kendini küçültüyorsun. yaşı senden küçük bir ton adam vardır burada, ama hala liseli tier yorum yapan bir sen varsın. valeq tier yazıyorsun resmen.
Sosyal ağlarda paylaş

Dunyanin en sacma tartismasi vol 122423.

Futbol donem isi arkadaslar. 90lar ve 2000lerin basi GS donemiydi, sonrasinda FB ve biraz GS donemiydi su anda BJK donemi. Ne kadar surer bilemeyiz ama FB-GS bu kadar sacma yonetildigi surece uzun da surebilir.

Avrupa'da basari konusu ise bu donemi ve dominasyonu nasil gecirdiginle alakali. Cidden iyiysen zaten Avrupada da birseyler yapiyorsun. Besiktas 20 yildir iyi olmadigi icin 2003 sezonu disinda elbette Avrupa'da herhangi bir basarisi yok. Bundan sonra degisebilir bu tabii.
Sosyal ağlarda paylaş

sotto, attığın postlara

dünyanın en salak tartışması
en gereksiz post
olabilecek en saçma öngörü

gibi savlar ile başlamazsan ya da postlarını bunlarla bitirmezsen sevinirim.

yazacağını yaz ya da çok salakçaysa hiçbir şey yazma. altına sen de tartışmaya katılacak bir yorum yazmışsın, ama başında dünyanın en saçma tartışması olduğunu belirtmişsin. siz salaksınız diyerek giriş yapmana gerek yok, saçmaysa tartışmaya girme yani bu kadar basit.

çok sık yapıyorsun bunu, sen dünyanın en tarafsız ve mantıklı yazarı ve diğer herkes fanatik ve salak intibası uyandırıyorsun, ya da buna çalışıyorsun böyle yazınca.
Sosyal ağlarda paylaş

o dediğin dönemlerdeki, topcularınız fetö den yargılanıo aranıo kimisi firar.. hakemlerle sampiyon oldugunuz yıllar biz serefli ikincilikleri savunduk aynı dönemler aziz yıldırım direk açıklama yaptı bunnar fetö ile masa başında maç kazanıo bizde aynısını yapıcaz dedi..

https://www.youtube.com/watch?v=jjLySQW-gKU

e şimdi böle bi takımın taraftarı olarak büyüyüp, kaybedince hakemler bjk yi kolluyo, bazı güçler bjk ye 3. yıldızı taktırmak istiyo diye düşünmeniz çok doğal

ha hakemlerle maç kazandımızı gösterin cidden birileri bjk'yi itiyosa biz bunada karsıyız, biz yıllarca gösterdik size

ama vale gibi pozisyonu görmeden troll niteliginde bi resim koyup hakemlerle kazanıyosunuz derseniz kimse ciddiye almaz
rizenin kaleyi bulan sutu yok bizim 12-13 sutumuz var %73 topla oynama, bize gösterilen 5 sarı kart vs..
Sosyal ağlarda paylaş

escape said:

Apple, biraz ayaklarınız yere bassın kardeşim. Beşiktaş son 2 yılı çıkartırsak en az 20 yıl YOKtu. Anlatabildim mi? Bize saygı duymak zorundasınız.

Bir de benim yazdığım şeye senin verdiğin cevap da saçma yani alakasız... Neys

https://www.youtube.com/watch?v=F77sjnjyrmU

şu gslilere saksı muamelesi yapmayın abi sizde. en çok onlara soracaksınız.
Sosyal ağlarda paylaş

calimero said:

sotto, attığın postlara

dünyanın en salak tartışması
en gereksiz post
olabilecek en saçma öngörü

gibi savlar ile başlamazsan ya da postlarını bunlarla bitirmezsen sevinirim.

yazacağını yaz ya da çok salakçaysa hiçbir şey yazma. altına sen de tartışmaya katılacak bir yorum yazmışsın, ama başında dünyanın en saçma tartışması olduğunu belirtmişsin. siz salaksınız diyerek giriş yapmana gerek yok, saçmaysa tartışmaya girme yani bu kadar basit.

çok sık yapıyorsun bunu, sen dünyanın en tarafsız ve mantıklı yazarı ve diğer herkes fanatik ve salak intibası uyandırıyorsun, ya da buna çalışıyorsun böyle yazınca.

Kimseye salak demedim, ama tartismanin sacma oldugunu belirttim ki ne kadar anlamsiz oldugunu hepimiz biliyoruz.
escape,valequenta gibi adamlara hem laf edip hem de ayni seviyede yazmak da gayet mantiksiz oluyor.

Bir takimin taraftari olmak o takimi olumune savunmak veya her seferinde kendine hakli arguman bulmak demek degil.
Bizim takim sunu yapti ama senin takimin da sunu yaptiyla sonu nereye gidiyor ki tartismanin.

escape'in durduk yere yazdiklari sacma mi sacma. Bunu anti argumanla curutmeye gerek yok onu diyorum. Ondan sonra 6-0, UEFA.jpeg de bitiyor zaten olay.

Futbolun donem isi oldugunu belirtmissin zaten. Mantikli olan cevap bu.

Simdi yukarida adam alakasiz alaksiz feto demis. Bir de bu cikti. Sonra cevap yaziyorsun tik bitiyor. Sacma sacma atip tutunca mantikli bir cevabin olmuyor cunku.

Ha bu arada dun benim sordugum bir soru vardi hakemleri yenmeyle ilgili ona da cevap verirsen sevinirim.
Sosyal ağlarda paylaş

ha şunu da belirteyim, escape'ten antiparantez.

türkiye'nin avrupa'da en başarılı takımı galatasaray'dır. adamlar avrupa'da farklı oynuyor. biz clutch maçlarda performans sergileyemiyoruz mesela, son dinamo maçı da buna örnek hakem vs ne olursa olsun, çok çabuk demoralize oluyoruz çok çabuk disiplin kaybediyoruz. ligde ölü olan gs gidip real madrid'le kafa kafaya oynuyor falan, o da alışkanlık, tecrübe, mentalite işi. bizde henüz yok, gs'de de fatih terim döneminde özel mentor falan vardı biraz da onla oluşan bir şey.

ama takımı leş gibi giderken, ligde domine eden rakibine laf sokmak için son moçto koç gol yödönöz ovropo'do demek baya bir low tier.
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

Gs bankalara borçlarını oderken biz son 2 yili cikartirsan ohooooo diyor mudur acaba sdsfsgsg

Son 2 yili çıkaralım. O zaman gs nin basarili oldugu 4 yili cikartalim. Sdsfsf

Bunu yazarken kendini inandirmasini gectim bizi inandirabilcegini düşünerek yazmak inanilmaz başarı

GS'nin son 4 yılını çıkartırsan geriye UEFA kupası ve AVRUPA SÜPER KUPASI kalıyor delikanlı.

Şimdi beni konuşturma "bizim uefa kupamız var" diye. İnsanı zorlamayın. Gakatasaray'a ve Fenerbahçe'ye saygı duymak zorundasınız!
Sosyal ağlarda paylaş

escape said:

applev0dka said:

Gs bankalara borçlarını oderken biz son 2 yili cikartirsan ohooooo diyor mudur acaba sdsfsgsg

Bunu yazarken kendini inandirmasini gectim bizi inandirabilcegini düşünerek yazmak inanilmaz başarı

GS'nin son 4 yılını çıkartırsan geriye UEFA kupası ve AVRUPA SÜPER KUPASI kalıyor delikanlı.

Şimdi beni konuşturma "bizim uefa kupamız var" diye. İnsanı zorlamayın. Gakatasaray'a ve Fenerbahçe'ye saygı duymak zorundasınız!

Adamin okuma yazmasi yok ben konusnaya calisiyorum...
Sosyal ağlarda paylaş

Vasfi said:

o dediğin dönemlerdeki, topcularınız fetö den yargılanıo aranıo kimisi firar.. hakemlerle sampiyon oldugunuz yıllar biz serefli ikincilikleri savunduk aynı dönemler aziz yıldırım direk açıklama yaptı bunnar fetö ile masa başında maç kazanıo bizde aynısını yapıcaz dedi..

https://www.youtube.com/watch?v=jjLySQW-gKU

e şimdi böle bi takımın taraftarı olarak büyüyüp, kaybedince hakemler bjk yi kolluyo, bazı güçler bjk ye 3. yıldızı taktırmak istiyo diye düşünmeniz çok doğal

ha hakemlerle maç kazandımızı gösterin cidden birileri bjk'yi itiyosa biz bunada karsıyız, biz yıllarca gösterdik size

ama vale gibi pozisyonu görmeden troll niteliginde bi resim koyup hakemlerle kazanıyosunuz derseniz kimse ciddiye almaz
rizenin kaleyi bulan sutu yok bizim 12-13 sutumuz var %73 topla oynama, bize gösterilen 5 sarı kart vs..

http://www.nationalturk.com/wp-content/uploads/2011/07/tayfur-havutcu-serdal-adali-tutuklandi1.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

@sotto

2 senede 4 derbide 3 maglubiyet 1 beraberlik aldigin bir sene 30 puan yiyip suan 13 puan gerisinde olduğun rakibe karsi "bok gibi top oynuyorsunuz, zaten avrupada en son kac yediniz, bence son 2senenizi cikaralim (genious)" diye gelen adama ne cevap verilir bu konuda da yardimci olursan sevinirim.

Bu arada bahsettigi zaman diliminde kendi takimi da ceza alip avrupaya gidemedi faydali bilgi olarak sunalim
Sosyal ağlarda paylaş

escape said:

applev0dka said:

ahah olm siz ne güzel oldunuz lan böyle kardeş kardeş. şampiyonluklarımızla tsl'de fair-play'i sağladık resmen ;)
Sosyal ağlarda paylaş

calimero said:

ha şunu da belirteyim, escape'ten antiparantez.

türkiye'nin avrupa'da en başarılı takımı galatasaray'dır. adamlar avrupa'da farklı oynuyor. biz clutch maçlarda performans sergileyemiyoruz mesela, son dinamo maçı da buna örnek hakem vs ne olursa olsun, çok çabuk demoralize oluyoruz çok çabuk disiplin kaybediyoruz. ligde ölü olan gs gidip real madrid'le kafa kafaya oynuyor falan, o da alışkanlık, tecrübe, mentalite işi. bizde henüz yok, gs'de de fatih terim döneminde özel mentor falan vardı biraz da onla oluşan bir şey.

ama takımı leş gibi giderken, ligde domine eden rakibine laf sokmak için son moçto koç gol yödönöz ovropo'do demek baya bir low tier.

Benim amacım bir takımı yerin dibine sokmak değil. Ya da birine laf sokmak değil. Her takıma saygım var ama apple'ın ayakları yere basmıyor bu aralar. Geçmişini unutmuş bir şekilde Galatasaray'a çamur atıyor. Yeter artık.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...