Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ŞAMPİYON 2016-2017 Sezonu Genel Tartışma

applev0dka

Öne çıkan mesajlar

İlk yarıdaki maçlarda ŞG'nin aklında hep Avrupa maçları vardı. Onları düşünüp takım çıkardı, taktik belirledi. Son Akhisar maçını düşünün, Atiba ve GG yi aldı oyundan GS maçı için. Ama bu sefer aklında başka maç olmayacak çünkü başka maç yok. UEFA maçı derbi öncesi ve derbi sonrasında da başka maç yok.

Ben ilk yarıdaki gibi Fener ve GS maçlarını beklemiyorum. Saldırgan çıkarıcak takımı ama karşı taraf yerden kalkmazsa onu bilemem.
Sosyal ağlarda paylaş

Masakari said:

İlk yarıdaki maçlarda ŞG'nin aklında hep Avrupa maçları vardı. Onları düşünüp takım çıkardı, taktik belirledi. Son Akhisar maçını düşünün, Atiba ve GG yi aldı oyundan GS maçı için. Ama bu sefer aklında başka maç olmayacak çünkü başka maç yok. UEFA maçı derbi öncesi ve derbi sonrasında da başka maç yok.

Ben ilk yarıdaki gibi Fener ve GS maçlarını beklemiyorum. Saldırgan çıkarıcak takımı ama karşı taraf yerden kalkmazsa onu bilemem.

Zaten kaybedecek hiçbişey yok, başak kazansa ve biz yenilsek bile yine lideriz, ve yine rakip başak.

Bence her türlü riski alıp, ileride basmak lazım, oyunu adamlrın ceza sahasına yıkmak lazım zaten, kalecileri panter kesilir yine, 10 tane gollük şutun 2si girer en fazla.
Sosyal ağlarda paylaş

Gs ye ileride basilmaz abi, anca sroperlerine basar 3-4 kisi. Kontra takimi zira. Bruma 5 kisinin arasindan yardirmisti hatirliyosaniz. Teke tekte affetmez bizim hantallari. Oyle sacma seyler olmamasi icin standart oyunu oynayacagiz iste. Bol pas+ orta saha hakimiyeti+ set oyunu
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...