Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İphone 5 hack

akirafes

Öne çıkan mesajlar

MErhaba Ogluma aldığım iphone hack edildi.

Hello!
Your device is locked. To unlock your device
Send 1500 rubles per room Beeline: + 7-909-121-21-27
After payment and attach a check in two hours, we will send your password.
Online payment by credit card (Visa / MasterCard);
https://www.ruru.ru/init-payment/15
On payment allotted 12 hours. After that, your device will be erased (All
information including a media library, photo), no password recovery from
Your device. (Which we found).

Konuyu araştırdığımda 26 mayıs dan beri bir cok iphonun icloud üzerinden hacklendigini gordum. Hic bir sekilde kimse geri açamamış. Bu kilier 1500 ruble karsılıgı açma kodu gönderiyor.
Aplle care a başvurdum telefon üzerinden. 2 saatlik inanılmaz özverili bir yardım sonrası telefonumu açıp yeniden kurdurlar.
Apple in değerini gördüm. Bu güne kadar android den ayrılmamıştım. Ama sanırım bu kadar ilgi alaka ki inanılmaz anlatamam telefonu çaldırdım. Tekniğe bağlandım. yardım inanın 2 saat civarı sürdü. Telefonumu açtı bilgisayarıma bağlandı. Gerekli işlemleri yaptı. Bir cok dısarda konuştuğum telefoncu telefonu atmamı kesinlikle para odememem gerektiğini söyledi.
Telefonun acılamıyacagını belirttiler.
Apple care e buradan bir kez daha teşekkür ederim bu kadar kibar ve mükemmel otesi servis. İnanılmaz bir deneyim.
Oglum aksam okuldan donunce bana kişisel numarasını bıraktı oğlumun onu aramasını birlikte yeni bir heap kuracaklarını iletti.
Diger teknik servislere gidiyorsunu suratnıza bakan yok. Hele böyle telefonu açtırmak.... Anında hizmet ve cozum. Apple.

Sosyal ağlarda paylaş

apple servisinin sınırı yok ya, o telefonla bağlandığın kişi eğer isterse 5 bin liralık hediye bile gönderebiliyor sena eğer mağdur olduğunu düşünürse, veya süre olarak da bir kısıtlama yok gerekirse 5 saat konusabilir senle. sonrasında pozitif geri bildirim yap mutlaka abi eğer memnun kaldıysan, onun üzerinden puanlanıyorlar baya önemli.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...