Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

askere gidiyorum

incdarkness

Öne çıkan mesajlar

incdarkness said:

Masticore said:

teslim olduguna göre artık saydırabilirim. Aklı başında hiç kimse bu yaptıgını yapmaz. Madem lise diplamanı saymıyorlar heralde türkiye'de uni. okuyamıycaksın daha. Ne diye askere gidersin o zaman. Üstelik almanya'da yaşıyorsun... Sırf Kız içinse duydugum en aptalça işe kalkışmıssın.

ALSÖDKFASDKLJFAH

yok beyler yarin olucam beni istanbuldaki hastaneye sevk edicekler anladigim kadariyla
ayrica valilik saydi benim liseyi askerlik saymadi(ankara bide :(
)
denklik falan var yani hepsi
onun disinda tr de uni okucam askerlik bittikten sonra zaten

birde ilaclar muhabbeti bildigim kadariyla borderline kisilik bozukluguna curuk veriyolar ama bakalim
ben olan biteni soylicem pskiyatriste istanbuldayken

ben anlamadim.
1 valilik saydi askerlik saymadi ne demek. bunun tek mercisi olur. lise mezunu sayilirsin ya da sayilmazsin. birine gore ok digerine gore olmadi olmaz bu is.
2 madem uni okuyacaksin ne diye askere gidiyosun kosa kosa?
Sosyal ağlarda paylaş

alman hatunları bakımsız abi. bi de erkek gibi giyiniyolar rahat olsun da nası göründüğü önemli değil. güzel olanları canavar tabi ama görürsen bana da gönder bingildak sdfs

hatun avına iskandinav ülkelerinden başlayın çok tatlılar ^^ ha ama benim amerikan bayanlarına karşı bir saplantım var o ayrı:)
Sosyal ağlarda paylaş

ne cok bos konusulmus be

valilik onayli lise diplomam askerlik tarafindan kabul edilmedi
yani benim ösym etc girme hakkim var fakat bu aciga alindigim sirada askeriyeye gore lisede degildim o yuzden tecil hakkim yok

evlendimide sakasina dedim
sozlum turk tamamda boyle cok bilmislik taslamaniz komik kaciyor
ben evlenirim evlenmem

burda bilgisi olan yazdi
cahil olanda fikrini soyledi

her ikisine de tesekkur ederim
Sosyal ağlarda paylaş

Madem üniversiteye gideceksin ve sınava girebiliyorsun, niye geliş tarihini ona göre ayarlayıp girmedin?

http://i743.photobucket.com/albums/xx80/TheChaos0/mind-blown-2.gif

Ayrıca,
Nergal69 said:

alman hatunları bakımsız abi. bi de erkek gibi giyiniyolar rahat olsun da nası göründüğü önemli değil. güzel olanları canavar tabi ama görürsen bana da gönder bingildak sdfs

hatun avına iskandinav ülkelerinden başlayın çok tatlılar ^^ ha ama benim amerikan bayanlarına karşı bir saplantım var o ayrı:)

Kırmışsınız forumu gene 2 ay takip etmedim.
Sosyal ağlarda paylaş

Deathblade said:

Madem üniversiteye gideceksin ve sınava girebiliyorsun, niye geliş tarihini ona göre ayarlayıp girmedin?

http://i743.photobucket.com/albums/xx80/TheChaos0/mind-blown-2.gif

Ayrıca,
Nergal69 said:

Kırmışsınız forumu gene 2 ay takip etmedim.

donmek zorundaydim belli sebepler ötürü gercekten merak ediyorsan pm den anlatabilirim
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...