Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

askere gidiyorum

incdarkness

Öne çıkan mesajlar

abi kolay gelsin
zorlanıcaksın. doğruya doğru. ben 6 ay yaptım her gün şafak saydım. geçmek bilmedi.

en azından mal uzun dönemlerin arasında bir farkın olur bunu da komutanlar farkeder ve daha iyi bir konumda olabilirsin. tabi yine de ne olacağını hiç bilemezsin. hatta hiçbişey araştırma fln yani milyon tane ihtimal var askerde başına gelecek. acemilikler genelde benzer oluyor o konuda tavsiye alabilirsin.

bol bol sabret. herşeyi kabullen. en önemlisi bu. her anından iğrendim askerliğin. ama şimdi geriye bakınca o acemilik falan çok güzel heyecanlar olarak geliyor aklıma.

kolay gelsin hayırlı tezkereler.
Sosyal ağlarda paylaş

Psikolojik durum raporluysa RDM, silah yüzü görmeden askerliğin biter. Diğer sorunların hiç bir ehemmiyet teşkil etmiyor. Ayağında platinle askere gelip bitirip giden gördüm.

Cendermeysen vakit daha hızlı geçer, muhattap olacağın adam sayısı azalır, devriyeydi filandı köyde kavga var neyin bölüğe saplanıp kalmazsın.
Sosyal ağlarda paylaş

incdarkness said:

yok lan harbiden ameliyatin falan varsa komando yapmiyolar

ama eyvallah adskjfha

bu durum bende de mevcut. muayeneye gidince sormuştu. sol kolumda 7 yaşımdan kalma ciddi bir kırık var, ama hakkaten ciddi. röntgen çekip "komando olamaz" belgesi verdi. ha ne kadar etkilidir bu vs onu bilmem ancak kırık gibi şeyler varsa bu evrağı temin ediyolar askeri hastanede.
Sosyal ağlarda paylaş

Flameoffear said:

Psikolojik durum raporluysa RDM, silah yüzü görmeden askerliğin biter. Diğer sorunların hiç bir ehemmiyet teşkil etmiyor. Ayağında platinle askere gelip bitirip giden gördüm.

Cendermeysen vakit daha hızlı geçer, muhattap olacağın adam sayısı azalır, devriyeydi filandı köyde kavga var neyin bölüğe saplanıp kalmazsın.

yani silah yuzu gormeden askerlik bitme durumu doguya dusme ihtimalimi azaltir mi bi nevi?
Sosyal ağlarda paylaş

o belli olmuyor..ustalik birligindeki elemanlar o raporlari ne kadar ciddiye alir..gittigin yer sicak bolge midir..araziye cikilacak midir..onlar onemli..yani batida yalan bir yere gideceksen yine nobet tutarsin ama sarjorunde kutuklugunde mermi olmaz..birsey olursa agzina duduk verirler dusman gelirse sen duduk cal evladim diye..

sicak bolgede ..malum..
Sosyal ağlarda paylaş

Nergal69 said:

incdarkness said:

yok lan harbiden ameliyatin falan varsa komando yapmiyolar

ama eyvallah adskjfha

bu durum bende de mevcut. muayeneye gidince sormuştu. sol kolumda 7 yaşımdan kalma ciddi bir kırık var, ama hakkaten ciddi. röntgen çekip "komando olamaz" belgesi verdi. ha ne kadar etkilidir bu vs onu bilmem ancak kırık gibi şeyler varsa bu evrağı temin ediyolar askeri hastanede.

kolu ikiye yarmislardi bildigin kikirdakta tümör vardi
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

ALMANYADA LİSE OKUYUP TÜRKİYEDE ÜNİVERSİTEYE GİTMEYE ÇALIŞMAK NEYİN KAFASI ABİ ZATEN?

yanlış anlama birader de haketmişsin uzun dönemi.

yargisiz infaz yapan curuk yumurtalarda var boyle

hocam yasantim hakkinda bir bilgin yok orada o durum devam etmesi beni daha da kotulestirildi belli durumlarda
psikolojik yasadigim seyler ailevi durumlar

neyse anlatmak istemedigim bir ton sey
Sosyal ağlarda paylaş

Nergal69 said:

ne gittiniz adamın üstüne. keyfinden gitmiyor ya adam. olmuyor işte bazen bi tarafını da yırtsan yurtdışı sana gülmüyor. imkanı olsa gitmeyeceğini düşünüyorum canına tak etmiş gidiyim de kurtulayım kafasında işte anlayış göstermek gerek

cok tesekkurler anlayisin icin askerlik bitince istanbulda bulusuruz bir dürümün benden
Sosyal ağlarda paylaş

gidersen de umarım denizli'ye düşmezsin :)

büyük bir birliğe düşersen nizamiye'dekiler kapıda çantanı arar, ve genelde nizamiye için konuşması tip düzgün adam ararlar. onlarla konuş seni önersinler, nizamiye en kral yer çoğu yerde.

+ uzun dönem denizli'ye düşersen bence kaçak falan ol.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...