Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

askere gidiyorum

incdarkness

Öne çıkan mesajlar

beyler almanyadaki lise diplomam turk askeriye tarafindan valilik onayina ragmen kabul edilmedi ve universiteye tr de baslama firsatim olmadan malesef uzun donem askerlik yapacagim

simdi cogu seyi az cok ogrendim
kacak oldugum icin askeriyeye gittigimde celp olmadan direk aliyolar oraya kadar bilgim var

fakat askeriyedeki ilk gun denilen o gun direk mi sayiliyor
yani ben teslim oldugum gun ilk gun mu?

onun disinda acemi birlikten ustaya gecerken 7 gunluk izin sureci safaktan sayiliyor mu?
Sosyal ağlarda paylaş

gypsy said:

gitme

yok hocam gidicem orasi baska carsamba teslim oluyorum

er yada gec gidilicek zaten universiteye yeniden baslamam ne kadar az gecikirse o kadar iyi benim icin

ayni zamanda kiz arkadasimla yaptigimiz planlar yada gelecege dair tum planlarim askerlik tarafindan elimine edildigi icin yapilicak bu durum

hersey alindi t-shirtu boxeri tiras seti extradan camasirlik icin sepetimsi bisey kitaplar falan hazir yani
Sosyal ağlarda paylaş

ya beyler rica ediyorum
durum bu ve gidiyorum askere

ister avlasinlar ister avlamasinlar

belli basli 2 sorum kaldi onlar icin actim konuyu
onun disinda askerde su soyledir gibi durumlar zaten bullshit herkesin askerligi farkli

ha ama derse biri jandarmada iste nobet sayisi daha fazla az asker oldugu icin falan
bunun gibi tüyolar icin simdiden tesekkurler
Sosyal ağlarda paylaş

Arma said:

nereye gidicen belli mi?

yok hocam carsamba teslim oluyorum kacak durumdayim o yuzden direk aliyolar zaten

hastaneye sevk edicekler koldan ameliyatim var kist vardi o yuzden komandoluk falan iptal zaten direk
ayni zaman psikolojik bir raporum var belki gecerliligi olur biraz
onun disinda goz kulak ameliyati gibi seyleri de verince

muayneden aldigim skorla devam
Sosyal ağlarda paylaş

incdarkness said:

Arma said:

nereye gidicen belli mi?

yok hocam carsamba teslim oluyorum kacak durumdayim o yuzden direk aliyolar zaten

hastaneye sevk edicekler koldan ameliyatim var kist vardi o yuzden komandoluk falan iptal zaten direk
ayni zaman psikolojik bir raporum var belki gecerliligi olur biraz
onun disinda goz kulak ameliyati gibi seyleri de verince

muayneden aldigim skorla devam

ne yazık ki durumun refüze gibi görünüyor allah kolaylık versin.
Sosyal ağlarda paylaş

ben de hazır konusu açılmışken senin konunu çok sabote etmeden birşey sorayım müsadenle

kısa dönemlerin coğrafi olarak nerelere düştüğünü gösteren ve makine mühendislerinin hangi ihtimalle kısa dönem ya da uzun dönem olduğunu gösteren istastiki bir çalışma var mıdır? (makineciler direk uzun yaa demeyin bizim sınıftan sadece bir kişi var o da kendi rızasıyla uzun döneme başvurdu)
Sosyal ağlarda paylaş

dava aç eğer hakkınsa gerçekten kısa dönem gitmek bunun peşine git güzel kardeşim.hakkını ara.
valilik onayına rağmen kabul edilmeyen diploma olmaz.kurumlar arası çatışma varsa bunu çözmen gerek.askere gittikten sonra o kız da seni salar kalırsın öyle dımdızlak.böyle bişeyin şakası olmaz 12 ay diyorsun hayatından çalınacak
Sosyal ağlarda paylaş

=)) said:

dava aç eğer hakkınsa gerçekten kısa dönem gitmek bunun peşine git güzel kardeşim.hakkını ara.
valilik onayına rağmen kabul edilmeyen diploma olmaz.kurumlar arası çatışma varsa bunu çözmen gerek.askere gittikten sonra o kız da seni salar kalırsın öyle dımdızlak.böyle bişeyin şakası olmaz 12 ay diyorsun hayatından çalınacak

hocam o kiz dedigin sozlum benim ve aileler de tanisiyor zaten o yuzden boyle bir durumumuz yok
calinsin varsin ama bana aile tarafindan is tarafindan katicagi artilarida var

edit:ben uniyi bitirmedim yurt disinda yarida biraktim(sebepleri aciklayamam ne yazikki privacy ++) ayni zamanda lise diplomami saymadilar o yuzden tecil ettiremedim
Sosyal ağlarda paylaş

gypsy said:

Nergal69 said:

coğrafi olarak nerelere düştüğünü gösteren ve makine mühendislerinin hangi ihtimalle kısa dönem ya da uzun dönem olduğunu gösteren istastiki bir çalışma var mıdır?

ahahahah

komik olan nedir? internetteki askerlikle ilgili forumlarda çok daha fantazi sorular soruyorlar onların yanında bu yukardaki soru bence gayet makul
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...