Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battlefield 1 (Bir)

Xenocide

Öne çıkan mesajlar

xunn said:

Arcade fps'te silah sıkmayla Arma/DayZ'de sıkılan tüfekleri bir tutmayalım, talihsiz oluyor adınıza.

İlk CoD'ları diyorsan onlar bambaşka kültürün oyunları, nesli tükendi onların su anki development ve marketingleri tamamen l33t teen gaymer üzerine.

kar98 2'den sonra sanırım yok abuk subuk ara oyunlar haricinde.
yani evet tabi ki ilk iki oyun.
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.youtube.com/watch?v=nOirre62CD0

Türkçe bağırıyorlar savaş alanında lan. Normalde "neden Türkçe değil?!"'ci değilimdir ama çok atmosferik geldi olay. 04:35'te "İlk yardım çantası! yaralılar için!" diyor. Sonra ardından "bilmemne lazım, kimse yok mu?" falan çok başarılı olmuş. Sakil durmuyor yani.

EDIT: Biraz daha izledim de; çok iyi yapmış abi adamlar seslendirmeleri. Yani kaydı yapan kişi, kayıt kalitesi falan harika. Gayet sinematik yapmış herifler. "Düşman süvarisi göründü!"
"O tarafta bir düşman hücum kıtası askeri var!"
Sosyal ağlarda paylaş

maxigenous said:

xunn said:

Arcade fps'te silah sıkmayla Arma/DayZ'de sıkılan tüfekleri bir tutmayalım, talihsiz oluyor adınıza.

İlk CoD'ları diyorsan onlar bambaşka kültürün oyunları, nesli tükendi onların su anki development ve marketingleri tamamen l33t teen gaymer üzerine.

kar98 2'den sonra sanırım yok abuk subuk ara oyunlar haricinde.
yani evet tabi ki ilk iki oyun.

Tamam işte bizim jenerasyondan bahsediyorsun, şu anki CoD'la alakası yok onların, onlar güzel oyunlardı. Stagnation yediler ama ondan sonra, Arma tarzına kosması gereken oyunlar gittikçe arcade'leşir oldu ki CoD'un farkı silahı omuzlaman gez göz arpacık yapman istesen hipfire yapman falandı. Sonraki adımı Arma attı ama CoD hem geriye gitti. AAA stüdyoların neden simulasyon oyunlardaki ateş etme mekaniklerini çalmadıklarını gerçekten anlamıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

LathspeLL said:

http://www.youtube.com/watch?v=nOirre62CD0

Türkçe bağırıyorlar savaş alanında lan. Normalde "neden Türkçe değil?!"'ci değilimdir ama çok atmosferik geldi olay. 04:35'te "İlk yardım çantası! yaralılar için!" diyor. Sonra ardından "bilmemne lazım, kimse yok mu?" falan çok başarılı olmuş. Sakil durmuyor yani.

EDIT: Biraz daha izledim de; çok iyi yapmış abi adamlar seslendirmeleri. Yani kaydı yapan kişi, kayıt kalitesi falan harika. Gayet sinematik yapmış herifler. "Düşman süvarisi göründü!"
"O tarafta bir düşman hücum kıtası askeri var!"

Atmosfer falan sahane de gozume takilan mehler var baya. Ucaklar yaldir yaldir missile firlatiyor abi. Bu ucaklarin altindan bomba birakmasi gerekmiyor mu onden ciuv ciuv dumbfire ne ya. Utanmasa lock on koycak. Yine ucaklarin ucus mekanigi gittikce arcadelesiyordu iyice kagit ucaga donmus simdi. Umarim duzeltirler.

Yine koskoca mapin %50lik 60lik bolumu bombos, biyerde toplanmis pointler.

Lmglerde efso recoil olmali, bipod kurmadan kullanmak baya zor olmali. Lakin adam almis geronimo yardiriyor. BC2 de bile daha zordu.

Light tanklerdeki 2. Slot kalkmis, sadece driver hem top atiyor hem machine gun. Bombanin ucuna taramali takmis mubarek.

Olumlu olarak dikatimi ceken bi ayrinti sniperda zeroing mekanigi var. Dayzdeki gibi midir nasildir bilemedim ama ekranda yazi cikti, zeroingini ayarla felan gibisinden. Onun haricinde atmosfer falan zaten cayir cayir. Bc2den kalma renk paletinden de kurtuldugu iyi olmus, baydi artik mavi mavi.

Ha bi de top atislarinin yercekim etkisi cok zayif ya. Bebeler de ayarlayabilsiin diye nerdeyse baktigin yere gidiyor. Bf42 de tankj tutturcaz diye aya nisan alirdik be, ww1 ulan. Her missile dumdz gitmesin anasini satim
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...