Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tavsiye : Boku no Hero Academia

Regalya

Öne çıkan mesajlar

• 2 ay sonra ...

konu olarak birşey olmadı henüz ama eğlenceli gene de bu sınıflar arası mücadele arc, b sınıfından bayağı yeni karakter de göstermiş oldular. belki ileride ortak grup bile kurarlar.

movie de beklediğimden çok daha iyi çıktı, all might'ı aksiyonda görebilmek bile başlıbaşına yeterdi ama melissa da gruba iyi uymuş. mangaka katsa keşke bir yerden sonra ana hikayeye.

melissa_and_deku___boku_no_hero_two_hero

Sosyal ağlarda paylaş

şimdi yeni izledim ben de:

Spoiler

enteresan sürpriz oldu, quirksiz çocuğa piyango gibi sırayla 7 quirk gelecek ehu. sadece dayak değil, kim bilir ne kadar ekstra işlev kazanacak. all for one ile kapışabilecek bir noktaya ulaşabilecek mi bakalım, hayırlı olsun. uraraka da dekü'ye varacak gibi sonunda, bir yastıkta kocasınlar. ?

Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...

ben hiç sevmiyorum vilyan takımını, sarmadı ne yalan söyleyeyim. o flashback'leri bizimkilerle dövüşürken vermek yerine böyle verilmiş gibi oldu, hikayelerin oturtulması açısından mantıklı gerçi. tam böyle marley'li eldian takımı hesabı. "dekürisi bunları ne güzel dövecek" diyerek seyrettim.

Sam tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...

Dune filminin başında yayınlanan fragmanın teyit ettiğine göre bu yaz Japonya'da vizyona giren BNHA: World Heroes Mission filmi 26 Kasım itibariyle ülkemizde sinemalarda olacak. Daha önce de Anime filmler ülkemizde arada bir gösterime girerdi, ama Blu Ray’i çıkmadan bizde gösterime giren ilk Anime film sanırım bu olacak.

Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • 9 ay sonra ...

arada çıkan iki tane günlük yaşam bölümü eğlenceliydi ama nihayet bugün başladı yeni sezon. bomba gibi tam gaz başladı. geçen yıl ummuştum ama bu sefere kalmış, sonunda

d90

Spoiler

of çok heyecanlı yerde kestiler, mangaya bakasım geldi.

Sosyal ağlarda paylaş

efsane olmuş ikinci bölüm, uzundur böyle çevirip çevirip izlememiştim aynı bölümü. ??

Spoiler

kolunun gitmesi kötü oldu ya, bleach'teki kol kaybetme olayları buraya gelmez umarım lol. neyse bizim support ekipleri yeni kol filan yapar artık herhalde. haftaya bitecek mi bakalım o kapışma, gene çok cliffhanger kaldı ahah. mangaya mı baksam diye tekrar düşündürdü ama tutayım kendimi çünkü süper animasyon.

b6a09247643e8ee005486919393721893085f6a8

main-qimg-403499e58234d7a85dda2a3f43c2a9

bu sezon mükemmel olacak gibi.

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...

şahane gidiyor bu sezon ya, aksiyon da çok iyi.

3

Spoiler

mirko'yu aksiyondan düşürdü ya mangaka. ? yok mu recovery girl filan gelsin öpsün.

hawks da çok kötü durumda kaldı, keşke birdman gelseydi yardımına, geri çekmeselerdi.

edgelord da uyandı kötü oldu, ne yapacaklar şimdi bakalım. güzel charları harcamazlar umarım "e artık gençlere kalsın meydan" diye. çok kızıyorum o işe.

her hafta direkt çıkar çıkmaz izleten birşey gelmesi ?

Sosyal ağlarda paylaş

aksiyon harika ilerliyor da duygusu/hissi biraz az geldi bana. 

Spoiler

abarttılar ama biraz sanki OP yapalım derken. ama diğer yandan bir sniperla tek kurşunda öldürülür gibime de geldi...

bir de olayın arkasında all for one ve kardeşi de harekete geçti arkadan bir şeyler dönüyor ama ilerleyen bölümlerde göreceğiz gibi.

daha 2-3 sezonluk mal çıkar bu olaylardan en az. sezon sonuna kadar ne kadarını gösterecekler kimbilir.

Sosyal ağlarda paylaş

neden öyle dedin bilmiyorum, bence çok kıyasıya mücadele. herkes her an gidebilecekmiş gibi oldu bir de, koltuğumun kenarında izliyorum. bu hafta da şahaneydi. mt lady’i de nihayet aksiyona soktular, daha ne isterim lol.

yıllardır bir şoneni çıkar çıkmaz izlemeye koşmamıştım.

Sosyal ağlarda paylaş

çok fazla karakter olduğundan belki de. mirko'yu çok güzel işlediler mesela, tam bir hero sonuna kadar. ama karga kuş dabi muhabbetleri böyle laf olsun diye ortaya serpilmiş gibiydi mesela.

bugünkü bölümde devlerin savaşı büyük olur dediler de bu kadar büyüklü bir sahne çıkacağını beklemiyordum biraz afalladım izlerken ?

Spoiler

Subs-Please-Boku-no-Hero-Academia-120-10 

Sosyal ağlarda paylaş

dabi'yi işte geçen sezon vilyan arc'ta pompaladılar da ben hiçbir zaman sevmedim onu, chara özel bir zayıflık yani seriden ziyade.

120

Spoiler

midnight kötü duruma düştü, ben o kadar sorun olacağını sanmamıştım. gene bizim sınıfa iş düşsün diye biraz bunlar ama.

mt lady screentime nihayet, ona da tam bir dövdürmediler ilk bölümden beri. yine de çok eğlenceli char lol. preview'da daha çok aksiyon var gibi ama ümitlendirici.

bizimkiler de tomura'yı dövemeyecek gibi o shadowbanlı halinde bile, tam opm'deki edgelord gibi oldu. sonra dekü kendi opm'ye mi dönüşecek yani. aşırı bufflanınca charlar saçmalama meyili oluyor, neyse bakalım.

Sosyal ağlarda paylaş

121

Spoiler

ya oğlum şu adamı nasıl kaçıramadınız bir barikat arkasına, kabak gibi tuttunuz orada. o bastırırken yenemeyince nasıl yeneceksiniz ki gelecek bölüme, sırf todoroki gelmesiyle olmaz. neyse bakugo'ya bankai filan açtıracaklar demek.

öbür tarafta da o toplarla ağzına sıksalardı bari ilacı. iki tarafta da hala bir öldürmeme kafası ama. punisher gibi olun biraz. merhamet edecek kadar fark yok. ben olsam lisans misans dinlemem direkt öldürmeye girişirim bu noktada. herkes ölünce zaten lisansmış vs imiş geçti gitti.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...