Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hasbro Teklif

Grego

Öne çıkan mesajlar

Grego said:

bir paragrafla başlayabilirsin :)

Iki yil once ocak ayinda bir arkadasim vasitasi ile nihat odabasi'ndan is teklifi aldim. Nisantasi'ndaki ofisine gittigimde (ki baska nerede olabilirdi ki...) nipple'lardan raptiyeler, mac pro'lar, granit tek parca masa ustunde konyak - viski meyve tabaklarindan olusan kombo, nihat ablamiz ve yaninda duran aysegul aydinc ile etrafinda bunlara peskes cekip isi kapmaya calisan kameramani isikcisi rig'cisi vs dort donen bir tablo icinde buldum kendimi. Oraya motion graphic ve vfx artist olarak gitmistim konu buydu. Benden once kurgucu elemani aldilar. Hic bir zaman degismeyen tablo orada da devam ediyordu. Kucaktaki macbook'ta vimeo'dan doneminde birinin yapmis oldugu bir klip ve onun aynisinin istendigi... Eleman kendi portfoyunu gosterdi yaninda durdugum icin de arada bana da laf soruyorlar bunu yapabilir misin vs vs diye. Eleman uzerinde herhangi bir kanal logosu veya yazi olmayan daha once kurguladigi muzik kliplerini gosteriyor kendi profilinden. Nihat ablamiz zaten bunu ezmek icin binbir laf soylerken ben de bos bulunarak o an 'Nasil bunu senin kurguladigini insanlari ikna ettirebiliyorsun? Sonucta raw halini herkes indirip gosterebilir.' dedim ve Nihat adami yolladi aninda. Tabi o kadar kendini bilmislik yaptiktan sonra top bana geldiginde islerimi gosterip calistigim kanaldan referans mektubunu gosterdim ama isi gunun sonunda almadim cunku fiyatta anlasamadik.

Simdi bunu neden anlattim? Bahsettigim doneminde is basvurumda mulakata alan ajans sahibi benden once benim isimi calan elemani gordukten sonra 'Sanirim hepiniz ayni yerden calip gosteriyorsunuz.' diye iddia ettikten sonra kendisine .ae dosyalarini gosterince ozurunu dilemisti. Esegimi saglam kaziga baglar her zaman online portfoy gosterdigim yere HDD alip giderim kanitlamak adina. Cunku o gavatlar da internette gordukleri bir baskasinin isinin benzerini yaptiklari icin.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...
Grego said:

meraklısına ufak bir update, proje iptal edildi geçen hafta. mağazalara satamamışlar. ama çoğu bittiği için belirli bir kesinti yapıp ödemeyi kabul ettiler. çizimleri yapan arkadaş daha sevindi olaya, 11k usd ile konuyu kapatacağız umarım.

Sana mı verecekler 11K'yı yoksa çizerlere ayrılan bütçe vs mi?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...